МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 4
Під обробкою: 16

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

ДП «КТО»

Основні характеристики: Висока якість послуг. Сучасне обладнання і технології. Комп'ютеризована система обліку контейнерів сучасного рівня (CTIS) з доступною для клієнтів базою даних. Практика багаторічного міжнародного досвіду. Індивідуальний підхід до клієнтів. 

 

Термінальні потужності: Площа терміналу 175 000 кв. м. Місткість терміналу 19700 TEU. Одночасне підключення 400 рефрижераторних контейнерів. Довжина залізничних шляхів на терміналі 750 м. 

 

Опис причалів: Причал №2: довжина 310 м; глибина 12,5 м. Причал оснащений 3 контейнерними перевантажувачами.

 

Карантинний Мол: Причали №1к-2к: довжина 650м, глибина 14м. Причал оснащений 3 контейнерними перевантажувачами. 

 

Використовується при необхідності: Причал №3: довжина 230 м; глибина 11,8 м. Причал оснащений 1 контейнерним перевантажувачем і 1 портальним краном. 

 

SC-HPC-Ukraina

 

Обладнання: 3 причальних контейнерних перевантажувачі "Лібхер", вантажопідйомністю 65 тонн під спредером (твін-ліфт), на гаку 75 тонн; 3 причальних контейнерних перевантажувачі "Лібхер", вантажопідйомністю 50 тонн під спредером, на гаку 57 тонн; 1 причальний контейнерний перевантажувач "Лібхер", вантажопідйомністю 40 тонн під спредером, на гаку 50 тонн; 11 колісних тилових контейнерних перевантажувача РТЖ "Конекрейнс" для обробки залізничного і автотранспорту, вантажопідйомністю 40,5 тонн; 2 тилових контейнерних перевантажувача "Едерер", вантажопідйомністю 34 тонни; 5 річстакерів, вантажопідйомністю 42 тонн; 4 автонавантажувача і 1 річстакерам для обробки порожніх контейнерів, вантажопідйомністю 8 тонн; 29 МАЗів з причепами для перевезення контейнерів; різні вантажопідйомні машини, вантажопідйомністю від 1 до 3,5 тонн з повним набором вантажозахоплювальних пристроїв; 

 

Оператор контейнерного терміналу. 

З 1 липня 2001 року оператором контейнерного терміналу є компанія «ГПК Україна», дочірнє підприємство «Гамбург Порт Консалтинг ГмбХ» (HPC Hamburg Port Consulting GmbH). 

 

На терміналі впроваджена система CTIS інформаційна система контейнерного терміналу. Вона включає в себе всі аспекти управління сучасним терміналом, а саме: навантаження і вивантаження контейнерів, планування та обробку суден, обробку автомобілів і залізничних вагонів. Дана система дозволяє зручно планувати судозаходи і вантажно-розвантажувальні роботи, вести суворий облік зберігання, прийому і видачі контейнерів. В системі існує функція доступу через Інтернет до інформації про свої вантажі для агентів та експедиторів.

 

Web-сайт: cto.od.ua

Адреса: Контейнерний термінал, Одеський порт, Митна пл., 1, Одеса, 65026, Україна,

тел./факс: +38 (048) 729-45-50,

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Генеральный директор ДП "КТО"

Коккин Анастас Александрович

Tel/Fax: +38 048 729 45 50,

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Исполнительный директор по коммерции

Яровенко Игорь Владимирович

Tel/Fax: +38 048 729 37 90,

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.