МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 6
Під обробкою: 20

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

ТОВ "Фуміком Україна"

fumicon ukraine

 

ТОВ "Фуміком Україна" є однією з провідних компаній на фумігаційному ринку України, пропонує повний комплекс послуг із знезараження вантажів на судах, контейнерах і в складських приміщеннях. Ми представлені і здійснюємо свою діяльність в основних портах Чорноморсько-Азовського басейну України, зокрема в портах Одеси, Миколаєва, Рені та інших портах, декларуємо і показуємо на практиці нашу мобільність і оперативність в роботі.

 

Штат співробітників компанії складають висококваліфіковані фахівці, які мають значний досвід роботи, знання і мотивовані на якіснe виконання робіт в найкоротші терміни.

 

У числі наших клієнтів такі основні трейдери як Nibulon SA, ADM Germany GmbH (Ex. Alfred C.Toepfer International GmbH), Louis Dreyfus Commodities, Soufflet Negoce SAS, Cargill, Noble Resources, HTU SA, Black Sea Commodities та інші.

 

Наша компанія надає послуги з фумігації в усіх напрямках і має партнерів - членів IMFO - у всіх портах призначення.

 

Фуміком Україна працює за схемою «port to port fumigation» – яка передбачає повний цикл фумігації і включає в себе повний контроль всіх етапів процесу фумігації - від порту завантаження судна з наданням усіх фумігаційних послуг до прийому судна в порту призначення, з проведенням дегазації трюмів і видачею Сертифіката про відсутність газу (Gas-free Certificate), видаленням фумігаційних матеріалів, з повним контролем якості робіт.

 

Фуміком Україна також є ексклюзивним постачальником в Україну препарату Фостек (Phostek) - одного з провідних в світі фумігантів виробництва компанії Bernardo Quimica (Бразилія).

 

Фостек - фумігант на основі газу фосфіну, який не сорбуєтся зерном, зернобобовими та іншими сільськогосподарськими продуктами, не акумулюється в організмі людини, внаслідок високої россіюваності не утримується на відкритих просторах, небезпечні концентрації його створюються тільки в ізольованих місцях.

 

ЄДРПОУ П.І.Б. Директора Юридична адреса
38122551 Мальчевський Андрій Валерійович Україна, 04128, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 36