МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 10
Під обробкою: 18

ship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

В Одеському порту вшановували ветеранів війни в Афганістані та інших локальних конфліктах

14 лютого, напередодні 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, до головного офісу адміністрації Одеського морського порту, були запрошені портовики учасники афганського та інших локальних конфліктів. З пам’ятною датою, яка відзначається в Україні як День вшановування учасників бойових дій на території інших держав, ветеранів вітали начальник адміністрації Одеського морського порту Руслан Сахаутдінов, голова Профспілки робітників морського транспорту Одеського порту Володимир Зайков, а також почесні гості - голова Одеської обласної організації Українського союзу ветеранів Афганістану генерал-майор Юрій Єрмаков, заступник голови Одеської міської організації Українського союзу ветеранів Афганістану полковник Іван Їжаківський.

 

Начальник адміністрації Одеського морського порту висловив глибоку повагу тим, хто пройшов випробування війною, подякував ветеранам за їх активну громадянську позицію, високо оцінив їх трудовий внесок в економіку порту та його розвиток.

 

- Ця пам’ятна дата, що завершила епопею війни в Афганістані, існує для того, щоб ми по справжньому цінували мир, - зазначив Р.Сахаутдінов.

 

Ряду працівників порту – учасникам бойових дій в Афганістані та інших конфліктах були вручені нагороди Українського союзу ветеранів Афганістану, Почесні грамоти начальника адміністрації Одеського морського порту. Медаллю Українського союзу ветеранів Афганістану «За незламність духу» нагороджено також Володимира Зайкова. Таким чином відмічена всебічна підтримка ветеранського руху Профспілкою РМТ Одеського порту.

 

Адміністрація Одеського морського порту

 


 

 

 

 

CMA CGM URAL: екіпаж здоровий, обробка судна проходить нормально (офіційна заява санітарно-карантинного відділу (СКВ) Одеського порту)

13 лютого до 42 причалу Одеського порту став контейнеровоз CMA CGM URAL (прапор Мальта). До його заходу в порт в електронних ЗМІ було чимало публікацій тривожного характеру. Мовляв, на судні, що відвідувало Шанхай, Нінбо, Сяминь і інші порти Китаю до початку епідемії короновіруса 2019 nCoV, є хворі члени екіпажу.

 

За словами завідуючої санітарно-карантинним відділом Одеського порту Оксани Борисенко, ознайомившись з цією інформацією, фахівці відділу передали її Національному координатору з питань Міжнародних медико-санітарних правил, яким є «Центр громадського здоров'я МОЗ України». У СКО порту теж почали підготовку до прийому судна.

 

- Коли судно тільки підходило до Суецького каналу, ми зв'язалися з генеральним директором CMA CGM Ukraine Олександром Щокіним, - розповіла О.Борисенко.- Він надав нам необхідну інформацію і копії підтверджучих документів санітарних властей іноземних портів за маршрутом слідування судна. Зокрема про те, що контейнеровоз CMA CGM URAL, який починав свій маршрут в середині січня з відвідування декількох китайських портів, заходив в порти Єгипту (Порт Саїд), Лівану (Бейрут, Тріполі), Туреччини (Ізміт, Амбарлі), в румунську Констанцу, і всюди йому надавали «вільну практику».

 

- Місяць тому, 13 січня, контейнеровоз зайшов в останній китайський порт Ксеамін, - коментує О.Щокін. - Ми відстежували ситуацію на судні протягом усього місяця. Для нас важливо, що в таких портах, як Стамбул, Ізміт (Туреччина), Тріполі (Ліван) санітарні служби відзначали, що екіпаж контейнеровоза здоровий. Вчора (12 лютого), коли судно було під обробкою в Констанці (Румунія), ми отримали інформацію про те, що на борту немає хворих. Сьогодні ми подали санітарний бюлетень в СКВ Одеського порту, в якому чітко сказано, що екіпаж здоровий.

 

На даний момент контейнеровоз ошвартований біля причалу № 42. Після обстеження епідеміологами і підтвердження, що всі члени екіпажу здорові, почалася обробка CMA CGM URAL місткістю 9400 TEU. До вивантаження заплановано 2665 TEU, до навантаження - 3286 TEU.

 

Нагадаємо, що з 24.01.2020 р. почав діяти наказ МОЗ України №185, який передбачає посилений режим роботи спеціальних санітарно-карантинних служб в міжнародних морських пунктах пропуску через державний кордон України. Епідеміологи першими піднімаються на судно, обстежують екіпаж, і тільки після цього судну надається «вільна практика». Причому, інформацію про стан самопочуття членів екіпажу українська сторона отримує заздалегідь - за добу, а то й за дві. Залежно від отриманої від морського агента інформації, епідеміологи порту з урахуванням всіх можливих ризиків, застосовують відповідні засоби індивідуального захисту. Лікарі СКО забезпечені необхідними захисними костюмами, респіраторами, масками, панорамними масками, захисними окулярами, рукавичками.

 

Адміністрація Одеського морського порту

 

5. CMA CGM URAL

 

3. 2

 

4.

 

 1.       2. 2

Шановні клієнти!

В рамках подальшої оптимізації бізнес-процесів та документообігу пов’язаних із оформленням вантажів та транспортних засобів, з метою прискорення оформлення вантажів у контейнерах та порожніх контейнерів, Одеська філія ДП «АМПУ» спільно з ДП «КТО» починаючи з 18.02.2020 року впроваджує наступний етап диджиталізації, який передбачає можливість одноразового та одночасного подання документів в електронному вигляді для оформлення перепустки на в’їзд в Одеський морський порт та приймального акту ДП «КТО» для завозу контейнерів на термінал.

 

Таким чином, з моменту впровадження нового алгоритму оформлення перепусток в порт та приймального акту ДП «КТО» достатньо лише надавати необхідну інформацію із застосуванням однієї системи (ІСПС або веб-порталу ДП «КТО»), без втрати додаткового часу в очікуванні оформлення оператором документів в «ручному режимі» біля відповідних облікових груп. Перехід на електрону систему оформлення дозволить скоротити час оформлення майже на 10 хв. на транспортний засіб.

 

Оформлення перепусток та приймальних актів можливо здійснювати із використанням ІСПС або веб-порталу ДП «КТО», за рахунок налагодженого автоматичного обміну інформацією між системами.

 

Для більш комфортної роботи, раніше адміністрацією Одеського морського порту була реалізована можливість оформлення та передачі експедитором електронних перепусток у вигляді штрих-кодів безпосередньо водію на мобільний пристрій (смартфон, планшет та ін.).

 

Таким чином, на сьогоднішній час у експедиторських компаній є можливість самостійного оформлення перепустки та передачі її водію на портативний пристрій без звертання до працівників облікової групи ОФ ДП АМПУ виключно в електронному виді, без використання паперових носіїв. Більш того, з 18.02.2020 року електронні перепустки у вигляді штрих-кодів будуть міститися на приймальних актах ДП «КТО».

 

До кінця року, Адміністрація порту планує перехід до системи Тайм – Слотування, та повного переходу на електронний документообіг в частині оформлення вантажів та транспортних засобів, що їх переміщують.

 

У разі виникнення додаткових питань використання режиму подання заявки на в’їзд в порт та отримання електронної перепустки, просимо звертатися до сектору технічної підтримки ІСПС (цілодобово) за тел: (048) 737-70-80; (050) 395-90-90, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Для ознайомлення з покроковою інструкцією про оформлення документів на веб-порталі натиснуть тут

Страхування об’єктів нерухомого майна

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Одеської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту) планує здійснити закупівлю «Страхування об’єктів нерухомого майна», ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги», строком на один рік відповідно до Технічного завдання, що наведене в додатку до цього листа-запита.

 

Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг - згідно з технічним завданням щодострахування об'єктів нерухомого майна адміністрації Одеського морського порту.

 

Місце виконання робіт – м. Одеса пл. Митна,1;

 

Умови розрахунків

      - після внесення страхового платежу Страхувальником;

      - страхове відшкодування Страховиком у разі настання страхового випадку згідно з умовами договору страхування;  

 

Строк надання послуг – 365 календарних днів.

 

Відповідальна особа – інженер ВР та ТН СЕЗ Мішаглі Юрій Володимирович,  тел. (048) 729-30-55; e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Враховуючи наведену вище інформацію, просимо надати цінову пропозицію на закупівлюСтрахування об’єктів нерухомого майна, ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток: технічне завдання щодострахування об'єктів нерухомого майна адміністрації Одеського морського порту – 1 арк.

Послуги щодо забезпечення водолазних та промірних робіт катером

Державним підприємством «Адміністрація морських портів України» Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», планується здійснити закупівлю послуг щодо забезпечення водолазних та промірних робіт катером» згідно з Технічною специфікацією, що наведена в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг надання послуг – 1 послуга (750 маш/годин по забезпеченню водолазних катером та 611 маш/годин по забезпеченню промірних робіт катером).

 

Місце надання послуг – акваторії морських портів України.

 

Умови розрахунку:

Оплата послуг проводиться Замовником щомісячно на підставі Актів приймання-передачі виконаних послуг.

Виконавець, не пізніше 2-го числа місяця, наступного за звітним місяцем, передає Замовнику виписку з суднового журналу катера за звітний місяць з інформацією про фактично відпрацьовані години, завірену підписом капітана і судновою печаткою.

На підставі виписки з суднового журналу на протязі 3-х банківських днів з моменту передачі виписки складається акт приймання-передачі виконаних послуг, який підписується Сторонами.

Оплата за послуги здійснюється Замовником не пізніше 10-ти банківських днів з дня отримання рахунку від Виконавця після підписання Акту приймання-передачі виконаних послуг

 

Уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:. начальник ВС ОФ ДП «АМПУ» - Тесцов-Любимов І.А., контактний телефон – 729-39-44;електрона адреса- Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Інженер ВС ОФ ДП «АМПУ» Фролов Д.В., контактний телефон 729-37-84; електрона адреса – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Просимо надати Ваші пропозиції по вартості.

 

Додаток № 1: технічне завдання на виконання робіт.

Корегування паспорту технічного стану берегоукріплення Нафтової гавані ОФ ДП «АМПУ»

Державним підприємством «Адміністрація морських портів України» Одеською філією  Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», планується здійснити закупівлю проектно - вишукувальних робіт з корегування паспорту технічного стану берегоукріплення Нафтової гавані Одеської філії ДП «АМПУ» згідно з Технічним завданням що наведене в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг виконання роботи – згідно з Технічним завданням. (Додаток № 1).

 

Місце виконання роботи – 65003, Україна , м. Одеса, вул. Миколи Гефта,1а, (Нафтогавань).

 

Умови розрахунку:

          1-й етап - оплата авансу у розмірі не більше 30 % від вартості робіт за Договором;

          2-й етап - остаточний розрахунок.

 

Термін виконання робіт - 50 календарних днів з дня оплати авансу. 

 

Уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

         В.о. начальника ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» - Шова М.М., контактний телефон – 729-31-61;електрона адреса - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

         Інженер ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» - Врублевський Л.К., контактний телефон 729-31-38; електрона адреса -   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Просимо надати Ваші пропозиції по вартості та терміну надання послуг.

 

Термін надання пропозицій – до 20.02.2020 року.

 

Додаток № 1: Технічне завдання на виконання робіт

 

Корегування паспорту технічного стану причалу 5Н ОФ ДП «АМПУ»

Державним підприємством «Адміністрація морських портів України» Одеською філією  Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», планується здійснити закупівлю проектно - вишукувальних робіт з корегування паспорту технічного стану причалу 5Н, інв. № 076016 Одеської філії ДП «АМПУ» згідно з Технічним завданням що наведене в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг виконання роботи – згідно з Технічним завданням. (Додаток № 1).

 

Місце виконання роботи – 65003, Україна , м. Одеса, вул. Миколи Гефта,1а, (Нафтогавань).

 

Умови розрахунку:

         1-й етап - оплата авансу у розмірі не більше 30 % від вартості робіт за Договором;

         2-й етап - остаточний розрахунок.

 

Термін виконання робіт - 50 календарних днів з дня оплати авансу. 

 

 Уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

         В.о. начальника ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» - Шова М.М., контактний телефон – 729-31-61;електрона адреса- Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

         Інженер ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» - Врублевський Л.К., контактний телефон 729-31-38; електрона адреса -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Просимо надати Ваші пропозиції по вартості та терміну надання послуг.

 

Термін надання пропозицій – до 20.02.2020 року.

 

Додаток № 1:  Технічне завдання на виконання робіт.

 

Корегування паспорту технічного стану причалу № 2 ОФ ДП «АМПУ»

Державним підприємством «Адміністрація морських портів України» Одеською філією  Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», планується здійснити закупівлю проектно - вишукувальних робіт з корегування паспорту технічного стану причалу № 2, інв. № 060009 Одеської філії ДП «АМПУ» згідно з Технічним завданням що наведене в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг виконання роботи – згідно з Технічним завданням. (Додаток № 1).

 

Місце виконання роботи – 65026, Україна , м. Одеса, Митна площа,1, акваторія Одеського морського порту.

 

Умови розрахунку:

       1-й етап - оплата авансу у розмірі не більше 30 % від вартості робіт за Договором;

       2-й етап - остаточний розрахунок.

 

Термін виконання робіт - 50 календарних днів з дня оплати авансу. 

 

Уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

       В.о. начальника ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» -Шова М.М., контактний телефон – 729-31-61;електрона адреса - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

       Інженер ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» - Врублевський Л.К., контактний телефон 729-31-38; електрона адреса -   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

 Просимо надати Ваші пропозиції по вартості та терміну надання послуг.

 

Термін надання пропозицій – до 20.02.2020 року.

 

Додаток № 1:  Технічне завдання на виконання робіт.

Корегування паспорту технічного стану причалу 2Н – 4Н ОФ ДП «АМПУ»

Державним підприємством «Адміністрація морських портів України» Одеською філією  Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», планується здійснити закупівлю проектно - вишукувальних робіт з корегування паспорту технічного стану причалів 2Н – 4Н, Одеської філії ДП «АМПУ» згідно з Технічним завданням що наведене в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг виконання роботи – згідно з Технічним завданням. (Додаток № 1).

 

Місце виконання роботи – 65003, Україна , м. Одеса, вул. Миколи Гефта,1а, (Нафтогавань).

 

Умови розрахунку:.

            1-й етап - оплата авансу у розмірі не більше 30 % від вартості робіт за Договором;

            2-й етап - остаточний розрахунок.

 

Термін виконання робіт - 50 календарних днів з дня оплати авансу. 

 

Уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

          В.о. начальника ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» - Шова М.М., контактний телефон – 729-31-61;електрона адреса- Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

          Інженер ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» Врублевський Л.К., контактний телефон 729-31-38; електрона адреса -   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Просимо надати Ваші пропозиції по вартості та терміну надання послуг.

 

Термін надання пропозицій – до 20.02.2020 року.

 

Додаток № 1:   Технічне завдання на виконання робіт.

 

Корегування паспорту технічного стану причалу 1Н ОФ ДП «АМПУ»

Державним підприємством «Адміністрація морських портів України» Одеською філією  Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», планується здійснити закупівлю проектно - вишукувальних робіт з корегування паспорту технічного стану причалу 1Н, інв. № 076020, Одеської філії ДП «АМПУ» згідно з Технічним завданням що наведене в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг виконання роботи – згідно з Технічним завданням. (Додаток № 1).

 

Місце виконання роботи – 65003, Україна , м. Одеса, вул.. Миколи Гефта,1а, (Нафтогавань).

 

Умови розрахунку:.

      1-й етап - оплата авансу у розмірі не більше 30 % від вартості робіт за Договором;

      2-й етап - остаточний розрахунок.

 

Термін виконання робіт - 50 календарних днів з дня оплати авансу. 

 

Уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

       В.о. начальника ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» - Шова М.М., контактний телефон – 729-31-61;електрона адреса- Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

       Інженер ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» Врублевський Л.К., контактний телефон 729-31-38; електрона адреса -   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Просимо надати Ваші пропозиції по вартості та терміну надання послуг.

 

Термін надання пропозицій – до 20.02.2020 року.

 

Додаток № 1:   Технічне завдання на виконання робіт.

ПРО ПОСИЛЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНОГО ЗАХИСТУ В ОДЕСЬКОМУ ПОРТУ В УМОВАХ ЗАГРОЗИ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ 2019-nCoV

Станом на 06.02.2020 р. лікарями-епідеміологами санітарно-карантинного відділу в Одеському порту забезпечено проведення медичного (санітарного) огляду членів екіпажу вже на 25  морських суднах, що здійснюють міжнародні перевезення.

 

Вчора ввечері до причалу №42 у Хлібній гавані пришвартувався контейнеровоз COSCO SHIPPING SEINE (L=299,9 м, прапор - Гонконг). Судно прибуло до Одеси після заходу до портів Китаю під час  інкубаційного періоду нового коронавірусу 2019-nCoV. Одразу після швартування на контейнеровозі здійснено медичний (санітарний) огляд усіх членів екіпажу та інші профілактичні заходи, відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я від 24.01.2020 № 185, який передбачає посилений режим роботи спеціальних санітарно-карантинних підрозділів у міжнародних морських пунктах пропуску (в’їзду) через державний кордон України. З початку дії вимог означеного документу медичний огляд екіпажів в Одеському порту проведено вже на 25 суднах. З них 5 прибули з Китаю, в т.ч. 4 залишили порти Піднебесної до спалаху епідемії коронавірусу в м. Ухань.

 

Стан епідемічного благополуччя моряків на суднах біля причалів у вітчизняних портах контролюють фахівці санітарно-карантинних відділів (СКВ) Державної установи «Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті». З кінця січня цього року співробітники СКВ піднімаються на борт практично усіх суден, які заходять в Одеський порт, незалежно від того, з якого регіону Світового океану вони прибули.

 

-          Ми вимушені перейти майже на 100-відсотковий контроль екіпажів з огляду на специфіку роботи моряків, - розповідає Ніна Старова, лікар-епідеміолог з 35-річним стажем. - Випадки завозу коронавірусу зафіксовані вже у 26 країнах. Навіть якщо моряк не відвідував Китай останнім часом, ми не  знаємо, яким рейсом він летів на чергову зміну екіпажу, з ким контактував у літаку…

 

За словами Н.Старової, порядок дій лікаря-епідеміолога щодо недопущення занесення на територію України випадків захворювань на коронавірус 2019-nCoV  через міжнародний морський пункт пропуску включає два етапи.  На першому етапі до прибуття судна в порт здійснюється вивчення документів медико-санітарного призначення з застосуванням ризик-орієнтованого методу. Документи надаються капітаном через морського агента в Інформаційній системі портового співтовариства. На другому етапі - вже безпосередньо на борту судна - капітан пред’являє Морську медико-санітарну декларацію та оригінали документів медико-санітарного призначення. Фахівці санітарно-карантинного відділу з допомогою безконтактного інфрачервоного термометру здійснюють температурний скринінг і знайомляться з результатами анкетування кожного члена екіпажу (проформа опитувального листа висилається капітану заздалегідь).

 

Лише впевнившись, що на борту судна немає епідемічної загрози, фахівець СКВ надає право на  «вільну практику» у порту прибуття та дозвіл представникам контролюючих органів (прикордонникам, митникам) піднятися на борт судна і продовжити процедуру відкриття кордону.

 

-          У разі виявлення хворого або підозрілого, на судні негайно буде введено в дію оперативний план протиепідемічних заходів - запевняє завідувач санітарно-карантинним відділом Одеського морського порту Оксана Борисенко. – У цьому випадку хворий з підозрою на коронавірус буде ізольований у судновий ізолятор, або ізолятор порту з подальшою госпіталізацією до берегової  госпітальної бази,  а саме судно буде поставлене на карантин з проведенням відповідних медико-санітарних заходів.

 

У контексті реалізації заходів щодо недопущення занесення та поширення на територію України випадків захворювань на коронавірус через морський пункт пропуску, О.Борисенко відзначила оперативні дії керівництва адміністрації Одеського порту (начальник – Р.Сахаутдінов) у підготовці карантинного причалу та приміщень для тимчасової ізоляції осіб з підозрою на діагностування 2019-nCoV.

 

Також, завідуючий СКВ розповіла про наявність у фахівців відділу необхідного оснащення, засобів індивідуального захисту та практичних навичок дій у разі виявлення інфікованих. Регулярні навчання протиепідемічних бригад проводяться у відомстві щороку у квітні, а у жовтні 2014 року, у зв’язку з загрозою поширення вірусу Ебола, на базі Одеського порту були проведені великі міжнародні навчання.

 

Адміністрація Одеського морського порту

 


 

 

 

 

 

Більше статей...

 1. Моніторинг цін на закупівлю послуги з технічного огляду та випробовувань
 2. Консультаційні послуги в галузях інженерії та будівництва
 3. Адміністрація Одеського порту створила всі умови операторам контейнерних терміналів для безпаперового оформлення в’їзду автотранспорту
 4. На території Одеського порту пройшли урочистості, присвячені випуску морських офіцерів
 5. Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних, автотранспортних засобів і супутнього обладнання
 6. В Одеському порту обговорили план протиепідемічних заходів у разі поширення коронавірусної інфекції
 7. Одеський порт відвідала азербайджанська делегація на чолі з міністром енергетики Пярвізом Шахбазовим
 8. МІЛЬЙОН ТОНН У МИНУЛОМУ РОЦІ – лінія CONTI-HORIZON LINE нарощує вантажопотік металу через Одеський порт у напрямку країн африканського континенту
 9. Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
 10. ДЛЯ РОБОТИ У ШТУРМОВИХ, ШТОРМОВИХ І АВАРІЙНИХ УМОВАХ: В Одеському порту представники США передали партію спецоснащення персоналу Морської охорони ДПСУ