МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 1
Під обробкою: 19

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Галузь

Політика АМПУ по створенню комфортних умов для розвитку контейнерних перевезень в Україні

Виступаючи на VIII-му Чорноморському контейнерному саміті 1-й заступник Голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) Юрій Васьков ознайомив присутніх із заходами, реалізованими за участю АМПУ для розвитку контейнерних перевезень. За словами керівника, робота велася в трьох напрямках: технічному, економічному (тарифному) і логістичному.

 

Що стосується технічних заходів, то в Одеському порту компанія «Бруклін-Київ порт» придбала і встановила третій контейнерний перевантажувач. Впродовж цього року в акваторії порту проводилися і в 2015 році будуть проводитися днопоглиблювальні роботи. Зданав експлуатацію 1-а черга нового контейнерного терміналу на Карантинному молу, вчора в тестовому режимі було прийняте перше судно.

 

В Іллічівському морському порту розпочато серйозні проектні роботи з реконструкції та будівництва інфраструктури, які в 2015 році мають перейти в стадію реалізації. На сьогоднішній день, профільний інститут ЧорноморНДІпроект виконує розробку трьох проектів це —реконструкція підхідного каналу, реконструкція першого ковша портової акваторії з доведенням глибин на першому етапі до 15 метрів іреконструкція першого причалу. Цього року закінчимо проектування, в наступному приступимо до реконструкції всіх портових прохідних для створення автоматизованих прохідних комплексів, в першу чергу, для контейнерних вантажів.

 

В порту «Южний» ведуться роботи з днопоглиблення підхідного каналу і портової акваторії. АМПУ співпрацює з ЧорноморНДІпроектом по створенню Проекту перспективного плану розвитку портової акваторії порту «Южний», який дозволить до кінця лиману, поетапно визначити порядок проведення днопоглиблювальних робіт. Це дозволить створити рівні конкурентні умови для всіх портових операторів.

 

Що стосується економічних заходів, то згідно наказу МІУ робочою групою, координатором якої є АМПУ і УкрНДІМФ, здійснюється розробка проекту методики розрахунку нових ставок портових зборів.

 

Для оптимізації портової логістики — прийнято ряд рішень КМУ та МІУ, активно впроваджується Інформаційна система портового співтовариства (ІСПС), як інструмент для виключення корупції.

 

На сьогоднішній день система працює в трьох портах: Одеса, Іллічівськ і «Южний». Зараз в електронну систему включені «вільна практика», «електронний наряд» і «електронний дозвіл на виїзд з порту». Промислова експлуатація ІСПС в Одеському порту почалася в2013 р. З 12 березня 2014 р. в порту «Южний» стартував один з модулів ІСПС — «вільна практика», який крім порту, використовує Одеський припортовий завод і компанія «ТІС». З 5 серпня 2014 р. промислова експлуатація ІСПС почалася в Іллічівськомуморському порту.

 

- З моменту впровадження ІСПС в Іллічівському порту, -відзначив Юрій Васьков, - середній час знаходженняавтоконтейнеровозів скоротився на 9 годин — з 15–17 до 6–8. У перспективі плануємо довести цей показник до рівня Одеського порту, тобто 1,5–2 години. Результатом впровадження ІСПС, на сьогоднішній день, є відсутність черги на заїзд в порти,посилення контролю з недопущення несанкціонованого вивозу контейнерів з портів, мінімізація контактів суб'єктів підприємницької діяльності з чиновниками, організація публічної електронної черги обробки заявок, документальне обгрунтування співробітниками митниці призначення форм контролю, скорочення часу оформлення контейнерів.

 

Прес-служба ДП «АМПУ».