МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 0
Під обробкою: 14

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Галузь

Міністерство інфраструктури ініціює побудову нового порту у Чорному морі

Міністерство інфраструктури розробило проект нового порту, що буде спеціалізуватись на рейдовій перевалці вантажів. Він буде розташований в районі Дніпро-Бузького лиману.

 

За словами першого заступника міністра інфраструктури Володимира Шульмейстера схема роботи нового порту буде наступною: вантажі малими партіями малотоннажним флотом спускаються в море, а на рейді нового порту перевалюються на великий морський тоннаж. «Новий порт дозволить приймати великовантажні судна типу «панамакс», «постпанамакс» і навіть «кепсайз» (до 100 000 тонн).Важливо, що вантаж, що надходить з річки, взагалі не заходить в звичайний морський порт, а відразу потрапляє на рейдову перевалку. Це економитьвласнику вантажів і час, і гроші», – зазначив Володимир Шульмейстер.

 

Рейдова перевалка стане стимулом для розвитку вантажного судноплавства на річці Дніпро, дасть імпульс реанімації кораблебудуванняв Україні та збільшить експортні можливості країни з перевалки вантажів.

 

З огляду на близьке розташування заповідних морських акваторій, перелік вантажів, що будуть перевалюватись у новому порту, обмежений зерном, металом, контейнерами та насипними вантажами, нешкідливими для оточуючого середовища.

 

Проект знаходиться на внутрішньому узгодженні в міністерстві інфраструктури. Наступними кроками буде його узгодження в Кабміні,відведення акваторії і створення ще одного філіалу Адміністрації морських портів України. Також буде організований технологічний ланцюг, що складається з суден змішаного плавання, буксирів, допоміжних суден та місць їх базування і відстою. Очікується, що інвестиції державив проект сягатимуть до 33 млн грн.За планом, новий порт почне працювати влітку 2016 року.

 

www.uspa.gov.ua