МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 7
Під обробкою: 17

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Галузь

Збільшена знижка на транзит зернових з РФ до портів України


Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") ініціювала зниження вартості перевезень транзитних вантажів.
Згідно з рішенням відомчої комісії з реалізації тарифної політики "Укрзалізниці", захід охоплює ряд перспективних вантажів східного (російського) та західного (європейського) напрямків перевезень.
Так, удвічі, з 20% до 40%, збільшена знижка на транзит зернових вантажів, що поступають через російські прикордонні переходи напрямом на порти Одеської області. Умова вживання знижки - гарантований об'єм перевезення не менше 100 тис. тонн за період дії пільги (березень-травень включно).
Крім того, з 23% до 32% збільшена знижка на транзит глинозему з портів України на російські прикордонні переходи (призначенням на Таджикистан). Умовою надання знижки, пролонгованої до кінця ц.р., є гарантований річний об'єм перевезення - 250 тис. тонн.
Тим же рішенням вводиться спеціальна ставка у розмірі $18/т на перевезення транзитом коксу за напрямком Українського Дунаю (на Ренійській морський порт через сухопутні західні прикордонні переходи України). Знижка пролонгована на 1 півріччя ц.р. Раніше "Укрзалізницею" встановлені знижки для транзиту на порт зерна, вугілля та насипних добрив, які слідують із Росії.

trans-port