МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 9
Під обробкою: 18

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Галузь

Чорноморський завод побудував контейнеровоз для голландської компанії «Damen Shipyards Bergum»


ДАКХ «Чорноморський суднобудівельний завод» (ЧСЗ) завершив будівництво контейнеровоза для голландської компанії «Damen Shipyards Bergum». ДАХК «ЧСЗ» виконав монтаж корпусних конструкцій, загальносуднових систем, фарбування, ізоляцію та обшивку приміщень.
Судно призначене для перевезення сухих вантажів і контейнерів. Проектна швидкість контейнеровоза - 12,3 вузлів, а максимальне навантаження - 193 контейнери типа TEU.
Довжина судна складає 88,6 м, ширина - 12,5 м., висота борту - 7 м., дедвейт - 3,800 тонн, осідання - 5,4 м. «Ми раді, що, не дивлячись на фінансові проблеми українського суднобудування, ми завершили будівництво судна», - прокоментував завершення будівництва виконавчий директор - директор з виробництва ДАХК «ЧСЗ» Валерій Калашніков.
Корпус контейнеровоза був закладений у травні 2008 року в приміщенні критого елінгу ДАХК «ЧСЗ». У зв'язку з кризою банківської галузі наприкінці 2008 року будівництво замовлення було припинено. В червні 2009 року після зміни менеджменту підприємства завод відновив роботи з будівництва судна.
Державна акціонерна холдингова компанія «Чорноморський суднобудівельний завод» - найбільше підприємство галузі в Україні і одне з наймогутніших в Європі, засноване у 1897 році. За сторіччя на заводі побудовано більше 1000 кораблів і суден різних типів та призначень, включаючи військові.
90,25% акцій ЧСЗ володіє ВАТ «Херсонський суднобудівельний завод» (ХСЗ). Херсонський суднобудівельний завод і Чорноморський суднобудівельний завод входять до складу формованого суднобудівельного холдингу ЗАТ «Смарт-холдинг».

Maritime Business News