МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 6
Під обробкою: 17

ship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

В Одеському порту вшановували ветеранів Афганської війни та учасників інших локальних конфліктів

14 лютого, напередодні 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, до центрального офісу Одеської філії Адміністрації морських портів України були запрошені працівники порту - ветерани бойових дій у локальних конфліктах на територіях інших держав.

 

У заході взяли участь начальник адміністрації порту Ігор Ткачук, директор ДП «Одеський порт» Віктор Войтко, голова Профспілки порту Володимир Зайков, голова Одеської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Костянтин Оборін, голова Одеської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Юрій Єрмаков.

 

Керівники порту і громадських організацій висловили щиру вдячність ветеранам локальних конфліктів за проявлені героїзм і мужність, які є зразком для нинішніх захисників територіальної цілісності України, а також за приклад сумлінного ставлення до праці, який вони подають молодим портовикам.

 

Учасники зібрання вшанували пам'ять загиблих у всіх локальних конфліктах другої половини ХХ століття хвилиною мовчання.

 

Ряд учасників бойових дій за гідний внесок у розвиток Одеського порту були нагороджені Почесними грамотами та пам'ятними медалями. Після урочистих зборів в конференц-залі ОФ ДП «АМПУ» на Митній площі відбулося покладання квітів до підніжжя монумента загиблим портовикам.

 

Довідка. Учасники бойових дій, які працюють в Одеському порту, об'єднані в громадську організацію «Бойове братство» під егідою Профспілки РМТ Одеського порту і міської організації Спілки ветеранів Афганістану. В даний момент об'єднання налічує 72 чол., в їх числі 25 ветеранів Афганської війни, 15 учасників бойових дій на Сході України в наші дні, 32 ветерана інших локальних конфліктів.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

DSC 0050

 

DSC 0071

 

DSC 0092

 

DSC 0082