МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 4
Під обробкою: 23

ship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

Начальник адміністрації Одеського порту взяв участь у зустрічі з представниками Берегової охорони США

Керівник Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» Ігор Ткачук у складі делегації Міністерства Інфраструктури України зустрівся з представниками Берегової охорони Сполучених Штатів Америки (United States Coast Guard (USCG)). Зустріч відбулась учора, 25 березня, в штаб-квартирі USCG у Вашингтоні. З української сторони у дискусії за круглим столом взяли участь заступник Міністра Юрій Лавренюк та ряд представників топ-менеджменту ДП «АМПУ»: заступник голови з морської та внутрішньої безпеки Сергій Гронський, заступник з операційної діяльності Володимир Колосюк, начальник відділу морської безпеки та охорони Андрій Кашуба, начальник управління внутрішньої безпеки Володимир Рейман.

 

Як повідомляє прес-служба міністерства, відвідання делегацією Мінінфраструктури штаб-квартири USCG відбулось у рамках заходів Міжнародної програми з безпеки портів на запрошення Капітана Берегової охорони США Мартіна Маллой. Зокрема делегація зустрілась із контр-адміралом Джоном Надау - помічником коменданта з превентивної політики Берегової охорони США, та ознайомилась з основними принципами і практиками роботи USCG безпосередньо на базі відомства у місті Кі-Вест, штат Флорида.

 

Ігор Ткачук зауважив, що подібні зустрічі несуть неабияку користь з точки зору набуття міжнародного досвіду організації систем безпеки на українських держпідприємствах.

 

- В ході спільних заходів ми не лише отримаємо інформацію про організацію роботи берегової охорони США з забезпечення безпеки портів, морських комунікацій і внутрішніх вод, а й побачимо, які сучасні технічні і електронні системи використовує USCG для виконання своїх функцій, - відзначив І.Ткачук. – Це гарна можливість отримати досвід, яким ми зможемо скористатися у себе вдома…

 

Нагадаємо, у листопаді 2018 року делегація Міжнародної програми з безпеки портів Берегової охорони США відвідала Україну. Метою візиту стало проведення практичного семінару з питань підготовки та проведення навчань і тренувань з безпеки портів відповідно до вимог Міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів (Кодекс ISPS).

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

2019032601