МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 4
Під обробкою: 23

ship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

В Одеському порту пройшло навчання з ліквідації пожежі на об’єкті підвищеної небезпеки

29 березня відбулось планове об’єктове пожежно-технічне навчання на автомобільній заправній станції порту. За сценарієм тренувань під час переливу пального з цистерни об’ємом 25 куб. м сталася розгерметизація зливного фланця, відбувся витік бензину, що, в свою чергу, призвело до спалаху. Виникла небезпека вибуху сусідніх цистерн.

 

АЗС, яка являється підрозділом ДП «Одеський порт», має два склади зберігання пального (9 цистерн по 25 куб. м), склад мастил та станцію сепарації.

 

За інформацією начальника комплексу складської роботи ГП «ОМТП» Олександра Гриценко, АЗС оснащена системою раннього виявлення надзвичайних ситуацій на основі датчиків «Дозор» і «Пульсар», системами оповіщення, передачі інформації та відеоконтролю. На випадок загоряння у розпорядженні рятувальників - система пожежного водопостачання, засоби гасіння та постановки водяної завіси. Системи автоматичної пожежної сигналізації обладнані тепловими, димовими та датчиками полум’я. Сигнал від спрацювання всіх систем автоматики виходить на пульт ВПК-1 СПБ адміністрації порту.

 

- Напрацювання взаємодії всіх сил і засобів порту у гасінні цього об’єкту підвищеної небезпеки – не тільки нагальна необхідність, а обов’язок відомчих пожежних, - відзначив начальник служби пожежної безпеки Одеської філії ДП «АМПУ» Юрій Третьяков.

 

До навчання були залучені сили пожежних команд ВПК-1 і ВПК-2 (адміністрація Одеського морського порту), рейдової пожежної команди пожежного аварійно-рятувального буксиру «Граніт» (ДП «ОМТП»), та всі причетні служби порту.

 

Для гасіння умовного вогню був застосований ствол піногасіння, для охолодження сусідніх цистерн - водяні стволи. Учбове завдання було успішно виконане. Координував дії пожежних відділень начальник ВПК-1 СПБ В’ячеслав Стариш.

 

За ходом навчань спостерігав керівний склад двох державних підприємств.

 

До розробки легенди навчання залучався заступник начальника відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту ДП «ОМТП» Микола Вікторович Машталір, який у минулому мав досвід керівництва ліквідацією пожежі на схожому, але більш масштабному об’єкті. А в складі ВПК-1 на навчанні діяв Андрій Машталір – син Миколи Вікторовича. До речі, у молодшого Машталіра, якраз напередодні навчання, 27 березня, народився син – Лука. Можливо у майбутньому теж пожежний.

 

Пресс-служба адміністрації Одеського морського порту

 

2019032901

 

2019032902

 

2019032903