МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 5
Під обробкою: 16

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

Проти адміністрації Одеського порту здійснено інформаційну провокацію

Сьогодні, 18 липня, ряд ЗМІ розповсюдив інформацію про агітаційний передвиборчий захід, який провела на території Одеського морського порту одна з політичних партій. Автори публікацій наголошують на тому, що адміністрація порту, яка до цього ніколи й нікому не дозволяла проводити на території держпідприємства політичну агітацію, раптом зробила виняток і тим самим порушила Закон.

 

З огляду на вищесказане, офіційно заявляємо, що допуск на територію порту партійних лідерів і супроводжуючих їх журналістів було оформлено у відповідності до діючого «Положення про пропускний режим…» на прохання керівництва стивідорної компанії ТОВ «Бруклін-Київ», викладене у офіційному листі, яким сповіщалось про наміри провести зустріч з трудовим колективом у обідню перерву 17.07.2019 р. Означений лист було відповідним чином завізовано і скріплено мокрою печаткою органу Державної прикордонної служби, який здійснює контроль за порядком перебування і пересування всіх осіб і транспортних засобів в пункті пропуску через державний кордон України для міжнародного морського сполучення «Одеський морський торговельний порт».

 

Адміністрація Одеського порту взаємодіє з компаніями-операторами вантажних терміналів (їх в порту налічується 15) на основі двосторонніх типових угод, форма яких затверджена Адміністрацією морських портів України і узгоджена профільним міністерством. Дані угоди не передбачають втручання держпідприємства у господарчу діяльність і внутрішні справи будь-кого з портових операторів. Відповідно, адміністрація порту не мала формальних підстав для відмови у допуску зазначених у листі осіб на ТЕРИТОРІЮ причалу №39 Хлібної гавані, яку ОРЕНДУЄ ПРИВАТНА КОМПАНІЯ, для проведення ВНУТРІШНЬОГО заходу У КОЛЕКТИВІ ПРИВАТНОЇ КОМПАНІЇ. Ніхто з працівників державного підприємства до участі у заході не залучався.

 

Викладені у пресі звинувачення з приводу поблажливого ставлення з боку посадових осіб порту до тієї чи іншої політичної сили вважаємо безпідставними і провокаційними. У своїй діяльності адміністрація Одеського порту керується виключно Законом, за останні 3 роки у колективі держпідприємства жодного разу не проводилось політичних зібрань, а очільник ОФ ДП «АМПУ» Ігор Ткачук багато років займає тверду проукраїнську державницьку позицію, що видно з його громадської діяльності і дописів на власній сторінці у мережі Facebook.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту