МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 1
Під обробкою: 18

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

70,52 МгЦ областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

МІЛЬЙОН ТОНН У МИНУЛОМУ РОЦІ – лінія CONTI-HORIZON LINE нарощує вантажопотік металу через Одеський порт у напрямку країн африканського континенту

За інформацією головної диспетчерської Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (ОФ ДП «АМПУ»), у минулому році через причали порту відвантажено 4,6 млн. тонн металопродукції. Кожна п’ята тонна з цього обсягу відправлена у напрямку країн західного і південно-західного узбережжя Африки суднами лінії закордонного плавання CONTI-HORIZON LINE.

 

Координує графік обслуговування флоту вказаної лінії в Одеському порту і забезпечує готовність партій вантажів різних клієнтів українська компанія ТОВ «ЮНАЙТЕД МАРІН ГРУП». За словами заступника директора компанії Катерини Кохановой, через стрімке зростання чисельності населення і одночасно високі темпи урбанізації африканські країни на південь від Сахари продовжують залишатися одним з найбільш перспективних ринків збуту для українського металопрокату.

 

- За минулий рік у порівнянні з 2018 роком наші партнери наростили обсяги перевезень металопродукції з Одеського порту у напрямку африканських країн на 15 відсотків: з 840 тис. тонн до 1,010 млн. тонн., - розповідає К.Коханова. - Безумовно, цим успіхом ми значною мірою зобов’язані швидкості і якості обробки суден на терміналах порту. Саме тому Одеса вже більше 10 років є базовим для лінії CONTI-HORIZON LINE портом на Чорному морі. Саме тут відбувається формування партій металопродукції українського виробництва, а також транзиту з Білорусі та Молдови для відправки у напрямку портів Сенегала, Кот-д’Івуара, Нігерії, Камеруна, Беніна, Гани та інших країн…

 

Як зазначив далі директор ТОВ «ЮНАЙТЕД МАРІН ГРУП», у даний момент через Одеський порт у африканському напрямку відвантажується металопродукція вітчизняних виробників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», МК «Азовсталь», ММК ім.Ілліча, ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Дніпровский металургійний завод», ВАТ «Білоруський металургійний завод». Відвантаження продукції перелічених заводів здійснюється через причали, якими оперують стивідорні компанії ТОВ «Новотех Термінал», ТОВ «Новолог», ТОВ «Металзюкрайн Корп. Лтд» та ТОВ «УНСК». У минулому році судна лінії CONTI-HORIZON LINE швартувались біля причалів Одеського порту 34 рази (у 2018 р. – 31). Два суднозаходи здійснено в січні цього року.

 

Довідково. Заснована у 1923 році компанія «Conti-Lines» (штаб-квартира - Антверпен, Бельгія) стала свого роду наріжним каменем потужної групи, що займає одне з провідних місць в структурі світових морських перевезень. В даний час «Conti-Lines» пропонує своїм клієнтам і партнерам 9 регулярних ліній і густу мережу маршрутів, які охоплюють всі частини світу, крім Австралії. Це дозволяє з повним правом назвати її глобальним лінійним оператором.

 

Адміністрація Одеського морського порту

 

2020012901