МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 5
Під обробкою: 15

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

АМПУ завершила днопоглиблення акваторії аванпорту Одеського порту

Сьогодні, 23 березня, земкараван «Дунай» завершив експлуатаційне днопоглиблення в акваторії аванпорту Одеського морського порту. Виконавцем робіт виступила філія «Днопоглиблювальний флот» ДП «АМПУ», тобто роботи виконувались господарським способом.

 

Згідно з цифрами Актів виконаних робіт та оперативними даними інженерної служби адміністрації порту, об’єм розробленого та вивезеного на підводне звалище грунту становить близько 87 тис. м/куб. На ділянках, де проводилось черпання, глибини доведені до паспортних 13,5 метрів. Виконання передбаченого договором обсягу робіт зайняло трохи більше місяця – з 20 лютого до 23 березня, що також вкладається у заздалегідь обумовлений графік.

 

 - Ремонтне черпання на кількох ділянках акваторії аванпорту проводилось у відповідності з даними сезонних промірів глибин і планом експлуатаційних днопоглиблювальних робіт на 2021 рік, - коментує начальник адміністрації порту Максим ЛАПАЙ. – Обумовлені договором операції виконані у передбачені строки, що стало можливим як завдяки чіткій організації робіт, так і сприятливим погоднім умовам. Тут слід відзначити, що наша інженерна служба заздалегідь планує днопоглиблювальні роботи на весняно-літній період, коли стихають північно-східні вітри і спадає хвильове навантаження на акваторію.

 

 Як розповів далі М.Лапай, за планом експлуатаційного днопоглиблення в Одеському порту у 2021 році передбачене ремонтне черпання у Нафтогавані порту. Виконання даних робіт почнеться вже найближчим часом. Для цього також планується задіяти земкараван «Дунай». Усього в Нафтогавані належить підняти з морського дна і вивезти на підводне звалище у відкритому морі біля 10 тис. м/куб. Строк виконання робіт – 4-5 діб.

 

Адміністрація Одеського морського порту