МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 11
Під обробкою: 17

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

Транзитно-вантажний термінал

З метою збільшення пропускної спроможності ДП "ОМТП" 13 травня 2005 року був введений в експлуатацію транзитно-вантажний термінал (ТВТ) із загальною площею 51 500 кв.м.

Перелік послуг, що надаються транзитно - вантажним терміналом:

• інформація про наявність автотранспорту;

• надання складської площі, включаючи рампу, для проходження митних процедур, пов'язаних з імпортом, експортом і транзитом вантажів;

• координація дій служб порту, митниці та інших контролюючих державних органів при проходженні через ТВТ;

• надання послуг бригади кваліфікованих докерів, перевантажувальної техніки;

• перевантаження, перекладання, перетарка, формування партій вантажу (з контейнера до складу, з контейнера до вантажного автомобілю, з контейнера у контейнер, з вантажного автомобіля до вантажного автомобілю, внутрішньоскладські операції і ін.);

• зберігання вантажу на критому складі;

• вибіркове переважування вантажних місць на вагах;

• надання клієнтурі офісних приміщень на умовах оренди та ін.

Для якісного виконання перерахованих послуг ТВТ має в своєму розпорядженні: стоянки, складські площі, доглядальні майданчики і перевантажувальну техніку. На території ТВТ розміщена будівля "Єдиного офісу", в якому зосереджені всі служби (митна інспекція, прикордонний загін, інспекція карантину рослин, служба ветеринарно-санітарного контролю, санепідемстанція, екологічна інспекція), необхідні для дотримання процедури оформлення контейнерів/вантажів. Це дозволяє зменшити час оформлення експедиторами товаросупровідної документації. Таким чином, основна кількість контейнеровозів проходить технологічний цикл за 6 годин. Також, створені всі умови для цілодобової роботи контролюючих служб, експедиторських і транспортних компаній.

Введені в експлуатацію два склади. Загальна площа складів 2 363, 8 кв. м, загальна місткість 3 650 пал./міст. На території складу тимчасового зберігання є відсік для зберігання цінних вантажів площею 60, 3 кв. м і місткістю 66 пал./міст. Складські площі оснащені стелажними системами, призначеними для зберігання вантажу. Режим роботи складів - цілодобовий. Склади обладнані рампою, що дозволяє проводити одночасну постановку дев'яти автомашин. Території складів оснащені охоронною сигналізацією, камерами спостереження, системою пожежогасіння, вентиляційною системою. Введено до експлуатації офісний комплекс, що налічує близько 30 офісних приміщень, які надаються на умовах оренди.

Документи, що регулюють обробку автотранспорту:

1. Інструкція документального оформлення транспортних засобів, що прямують на територію контейнерного терміналу Одеського порту для завантаження контейнерів в режимі «Імпорт-40».

2. З метою прискорення оформлення автомашин, які прямують в режимі «ІМ-40», ПП/ПД, транзит і збільшення обробки автотранспорту дозволяється оформлення в бюро перепусток виїзду автомашин завантажених імпортними контейнерами без штампів працівників ДП «ГПК УКРАЇНА» на витратному ордері, за наявності відповідної печатки і штампів митної та прикордонної служб.

3. З 8 вересня 2008 року при оформленні заїзду автотранспорту в режимі ПП/ПД наявність другої печатки ПМК на наряді не потрібна.

4.Автотранспорт, який прямує до порту в режимі ПП/ПД транзит, і, який не вимагає проходження рентгену, підлягає огляду з 20.00 до 8.00. в пріоритетному порядку за узгодженням з адміністрацією ТВТ і проставлянням відповідних штампів на нарядах.

5. З 22 серпня 2008 р. в'їзд автотранспорту до порту під завантаження контейнерами з подальшим проведенням ідентифікаційного огляду здійснюється з 19.00 до 3.00, проведення ідентифікаційного огляду здійснюється з 21.00 до 9.00.

6. При оформленні заїзду автотранспорту в режимі ІМ-40 наявність печатки ПМК на витратному ордері не потрібна.

7.Інструкція документального оформлення автотранспорту, який прямує до порту під завантаження контейнерів з вантажем, митне оформлення яких завершено до в’їзду в порт.

8. З метою розвантаження міських вулиць від великовантажного автотранспорту, який прямує до порту, планується введення нової технологічної схеми: «Оформлення автотранспорту, який прямує для завантаження/вивантаження на причалах порту і ОПХ плодовоовочевих, заморожених та інших генеральних вантажів», згідно якої в’їзд в порт під завантаження імпортних вантажів здійснюватиметься через накопичувальний транзитний майданчик ТОВ «Євротермінал». У зв'язку з цим, всім причетним експедиторським компаніям необхідно звертатися в ТОВ «Євротермінал» для укладання відповідного договору. Контактний тел.: 32-54-24(34)


За більш детальною інформацією звертатися до Адміністрації ТВТ за тел. 729 42 04

Адреса: Україна, м. Одеса, вул. Андрієвського 2, транзитно-вантажний термінал (ТВТ) Одеського морського торговельного порту.

Директор ТВТ: 729-31-57, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Економіст ТВТ: 729-43-31

Змінний диспетчер ТВТ (цілодобово): 729-42-04, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Начальник вантажного складу ТВТ: 729-36-84 факс: 729-73-74