МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 11
Під обробкою: 17

virusship-handling-uahandling-railway-transport-uae-procurement-uspa-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

monitor-ukr

recommendation-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

Авторизація

archival-photos-ukr

Порт

Оглядова екскурсія по Одеському порту

CMA CGM Baudelaire4

Оглядова автобусна екскурсія по Одеському порту

 

Шановні одесити та гості нашого міста, заглянувши на сайт порту в розділ «Екскурсії», ви маєте право поставити питання: «А навіщо нам їхати на екскурсію та ще й платити за це, якщо з Приморського бульвару порт прекрасно проглядається?»

 

На ваше запитання ще на початку 19 століття дав відповідь один із засновників нашого міста граф А.Ф.Ланжерон: «Порт тутешній є саме існування Одеси». А ми авторитетно додаємо, що Одеса зароджувалася звідси. І тільки проїхавши по всій режимній території, ви відкриєте для себе феномен Одеського порту - мабуть, головної визначної пам'ятки міста.

Адже з вікон автобуса ви переконаєтеся в тому, що наш порт це:

- музей під відкритим небом, де збереглися до нині архітектурні та скульптурні пам'ятники історії; (Фото колаж пам'ятників історії)

- міні-місто у великому місті з власною розвиненою інфраструктурою: дорожніми розв'язками, вулицями, набережними, скверами та площами, бюветами, поліклінікою, навчальним центром, спорткомплексом з сауною, автозаправною станцією й автомийкою та навіть дендропарком; (Фото колаж об'єктів інфраструктури)

- універсальний порт міжнародного значення з потужними терміналами і унікальною спеціалізованою технікою; (Фото колаж спеціалізованих комплексів і техніки)

- екологічний флагман галузі, де як в заповіднику вас вітатимуть качки-нирки, виграють в холодних хвилях, інші ескадрильї пернатої живності та звичайно ж, чорноморські дельфіни; (екологічний фото колаж)

- місто професійних майстрів-трудівників причалів і моря зі своїми традиціями та династіями. (Фото колаж з рубрики «Твої люди, порт!»)

 

Перебуваючи у всіх на виду, порт приховує в собі стільки загадкового та цікавого, спробуйте осягнути феномен Одеського порту за час екскурсійної програми. Ви перегорнете сторінки історії та поринете в світ порту сучасного.

 

Ви ще сумніваєтеся, так знайте: якщо ви не були в порту, значить, ви не були в Одесі.

 

Вартість екскурсії:

- послуги гіда - 90 грн / особу

- послуги автотранспорту - 967,03 грн / групу

- мінімальна кількість в групі - 10 осіб

  максимальна місткість автобуса – 55 осіб.

- тривалість -1,5 години

 

Порядок бронювання дати і форма надання заявки

 

Контакти: (048) 729-34-90, (048) 729-36-01 - для бронювання дати

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для надання заявки на екскурсію

 

p3

 

p4

 

p9

 

p7