МИНИСТЕРСТВО ИНФРАСТРУКТУРЫ УКРАИНЫ

На рейде: 5
Под обработкой: 15

virusship-handling-ruhandling-railway-transport-rue-procurement-uspa-ru

РАЗДЕЛЫ

agency-company-rus

Investment

resolution-rus

anti-corruption-rus

comment-rus

procurement-rus

monitor-rus

recommendation-rus

Порт в социальных сетях

 

n-an-an-an-a

Авторизация

archival-photos-rus

ОБЪЯВЛЯЕТСЯ КОНКУРС НА ПРОВЕДЕНИЕ РАБОТ ПО ВОССТАНОВЛЕНИЮ СТРЕЛОЧНЫХ ПЕРЕВОДОВ ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНЫХ ПОДЪЕЗДНЫХ ПУТЕЙ ГП «ОМТП»

     Відповідно до положень Правил обслуговування залізничних під’їзних колій, які затверджені Наказом Міністерства транспорту України від 21.11.2000 р. №664, під'їзні колії з усіма спорудами і пристроями повинні утримуватися в повній справності згідно з чинними Правилами   технічної   експлуатації   (ПТЕ)   залізниць України, затвердженими Наказом Міністерства транспорту України від 16.01.95р. №27, а також відповідно до «Інструкції з улаштування та утримання колії залізниць України» (далі -Інструкція), яка затверджена Наказом Укрзалізниці від 01.03.2012 р. №072-Ц.

 

       Сьогодні у ДП «ОМТП» є нагальна потреба у відновленні стрілкових переводів залізничних під’їзних колій на предмет відповідності Інструкції, шляхом наплавлення металу. У зв’язку з чим необхідно виконати роботи з ремонту одного стрілкового переводу.

 

       Термін подачі інформації (пропозиції) – 21.05.2013 р. у 14.00. Інформацію (пропозицію) подавати на паперовому носії в бюро організації діловодства (БОД) ДП «ОМТП».

 

У пропозиції обов’язково необхідно вказати термін виконання ремонтних робіт, вартість виконання робіт за умови здійснення сплати за виконані роботи.

 

Необхідну додаткову інформацію можна отримати у Відділі гідротехнічних та інженерних споруд та капітального будівництва ДП «ОМТП».

 

Телефон +38-048-729-40-73

 

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.