МИНИСТЕРСТВО ИНФРАСТРУКТУРЫ УКРАИНЫ

На рейде: 16
Под обработкой: 21

virusship-handling-ruhandling-railway-transport-rue-procurement-uspa-ru

agency-company-rus

Investment

resolution-rus

anti-corruption-rus

comment-rus

procurement-rus

monitor-rus

recommendation-rus

Порт в социальных сетях

 

n-an-an-an-a

Авторизация

archival-photos-rus

Транспортно-экспедиторским компаниям

Шановні клієнти!

 

Наступним інформуємо Вас, що з 01.01.2022 року в адміністрації Одеського морського порту змінюються технологічні процеси надання послуг, пов’язаних з обслуговуванням автотранспорту комерційного призначення, у зв’язку з чим надання послуг за діючими договорами експедирування вантажів та їх пролонгація на наступний період буде неможливим та відповідно їх дія буде припинена 31.12.2021 р.

 

У зв’язку з цим транспортно-експедиторським компаніям, які проводять свою діяльність на території Одеського морського порту, пропонується розглянути можливість переукладання договору про надання послуг під час експедирування вантажів в морському порту за новою типовою проформою.

 

Процедура укладання договору викладена на офіціальному сайті адміністрації Одеського морського порту за посиланням http://www.port.odessa.ua.

 

Обследование искусственных сооружений для определения и оценки их технического состояния

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Послуги з обстеження штучних споруд для визначення та оцінки їх технічного стану» відповідно до Технічного завдання, що наведене в Додатку № 1 до цього листа-запита.

 

Обсяг надання послуг – згідно з Технічним завданням (Додаток № 1)

 

Місце надання послуг – Україна, 65026, Одеська обл., м. Одеса, Митна пл.,1

 

Строк надання послуг – протягом 2022 року

 

Умови розрахунків: оплата наданих послуг здійснюється на підставі актів приймання виконаних робіт.

 

Строк виконання робіт – 180 календарних днів.

 

Уповноваженим здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника: начальник ВГІС та КБ – Шова М.М. контактний телефон – 729-31-61; електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

З метою визначення очікуваної вартості, просимо надати свої пропозиції про вартість надання послуг до 06.12.2021 р.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток № 1: Технічне завдання, на 5 арк.

 

 

Разработка первоочередных мер по возобновлению эксплуатации причала эстакадного типа ОФ ГП «АМПУ»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Проєктно-вишукувальні роботи з розробки першочергових заходів з відновлення експлуатації причалу естакадного типу (інв. № 095000) Одеської філії ДП «АМПУ».

 

Обсяг виконання робіт – згідно Технічного завдання (Додаток № 1).

 

Місце виконання робіт або надання послуг – Україна, Одеська область, Ізмаїльський район,   с. Біле, о. Зміїний.  

 

Умови розрахунків:

Розрахунки за виконані роботи проводяться, після отримання технічної документації з проведених проектно-вишукувальних робіт.

 

Строк виконання робіт – не більше ніж 100 календарних днів безпосереднього виконання робіт.

 

Уповноваженим здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника: начальник ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Шова М.М. контактний телефон: 729-31-61; електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Просимо надати свої пропозиції про вартість і терміни виконання робіт до 03.12.2021 р.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток №1: Технічне завдання.

Ремонт и техническое обслуживание кондиционеров

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Послуги з ремонту і технічного обслуговування кондиціонерів» код ДК 021:2015 50730000-1 Послуги з ремонту і  технічного обслуговування охолоджувальних установок.

 

Надання послуг виконується відповідно до Технічного завдання, що наведено в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг надання послуг складається з:

 1. 1. Технічного обслуговування кондиціонерів без використання спеціальної техніки 124 одиниці.
 2. 2. Технічного обслуговування кондиціонерів з використанням спеціальної техніки (автовишки) 60 одиниць.
 3. 3. Демонтажу кондиціонерів (згідно наданих заявок замовником).
 4. 4. Монтажу кондиціонерів на нове місце   (згідно наданих заявок замовником).
 5. 5.Ремонту кондиціонерів після обстеження (на підставі складеного дефектного акту та погодженого протоколу вартості робот).

 

Вартість послуг з ремонту повинна складати не більш 20% від загальної вартості послуг.

 

Послуги виконуються   згідно наданих заявок Замовником.

 

Місце надання послуг – 65026, м. Одеса, Митна площа, 1.

 

Строк надання послуг – протягом  2021 року.

 

Умови розрахунків – по фактичному виконанню послуг згідно кошторису/калькуляції.

 

 Уповноваженим здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника: начальник ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Шова М.М. контактний телефон: 729-31-61; інженер ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Романов О.Л. контактний телефон: 729-36-50, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Просимо надати свої пропозиції про вартість надання послуги до 06. 12. 2021 року.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток №1: Технічне завдання.

Додаток №2: Цінова пропозиція надання послуг.

Текущий ремонт причала №2к ОФ ГП «АМПУ»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Послуги з поточного ремонту причалу № 2к, інв. № 200014 Одеської філії ДП "АМПУ"».

 

Обсяг надання послуг – згідно технічного завдання (додаток № 1).

 

Місце надання послуг – 65026, Україна, м. Одеса, Митна площа, 1/1, акваторія Одеського морського порту.

 

Умови розрахунків:

 1. 1.Оплата авансу у розмірі не більше 30% від вартості послуги за Договором;
 2. 2.Щомісячні розрахунки за надані послуги.  

 

Строк надання послуг – 180 календарних днів з дня оплати авансу

 

Уповноваженим здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника: начальник ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Шова М.М. контактний телефон: 729-31-61; електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Просимо надати свої пропозиції про вартість і терміни надання послуг до 30.11.2021 р.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток: Технічне завдання.

Судно Ocean Grand с патрульными катерами типа Island на борту пришвартовалось в Одесском морском порту

Сегодня, 23 ноября, в 12:20 по Киеву, в Одесском морском порту пришвартовался сухогруз OCEAN GRAND (дл. – 170 м, порт приписки – Новый Орлеан, США). На борту судна из Соединенных Штатов Америки в Украину прибыли два катера типа Island, которые получили названия «Фастов» и «Сумы». Т/х OCEAN GRAND зашел в порт через «Воронцовские ворота» и проследовал к причалу №35 Заводской гавани. Лоцманскую проводку и швартовку судна правым бортом выполнил лоцман филиала «Дельта-лоцман» ГП «АМПУ» Юрий Кравченко. К буксирно-швартовным работам привлекались буксиры «Булат» и «Патриот», принадлежащие ГП ОМТП.

 

По информации службы связей с общественностью командования Военно-морских сил Вооруженных сил Украины, патрульные катера ожидает «прохождение таможенного контроля, разгрузка, буксировка к местам базирования и подготовка к эксплуатации после длительной транспортировки».

 

Командующий ВМС, контр-адмирал Алексей Неижпапа выразил благодарность американским партнерам за поддержку, оказанную Украине. По словам командующего, оказывая помощь в защите суверенитета и территориальной целостности Украины, США защищают демократические ценности и трансатлантическую безопасность.

 

Как сообщается на странице ВМС ВС Украины в «Фейсбуке», вскоре на катерах «Фастов» и «Сумы» будет поднят военно-морской флаг Украины и под командованием украинского экипажа они начнут свой боевой путь по обеспечению морской безопасности в акваториях Черного и Азовского морей.

 

Напомним, в июле А.Неижпапа заявил о возможности формирования до конца 2021 года дивизиона катеров типа Island, который будет дислоцироваться в порту Южный. У пяти патрульных катеров будет соответствующее вооружение. Контр-адмирал напомнил, что прибывшие из США в октябре 2019 года катера «Славянск» и «Старобельск» уже находятся в составе национального флота.

 

1

 

3

 

2

 

4

 

p51

 

p61

Текущий ремонт административного корпуса ОФ ГП «АМПУ»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Послуги з поточного ремонту адміністративного корпусу А (інв. № 060387) Одеської філії ДП «АМПУ»» згідно з технічним завданням (додаток №1 до цього листа – запиту).

 

Обсяг виконання послуги - згідно з технічним завданням (Додаток № 1).

 

Місце надання послуги – 65003, м. Одеса, вул. Андрієвського, 2.

 

Умови розрахунків:

1-й етап – оплата авансу у розмірі 30% від вартості послуг за Договором.

2-й етап – остаточний розрахунок.

 

Строк надання послуги – 60 календарних днів безпосереднього виконання.

 

Початок надання послуги - не пізніше 15 календарних днів з дати оплати авансу у розмірі 30% від вартості послуг за Договором.

 

Уповноважений здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

начальник ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Шова М.М (контактний телефон: (048)729-31-61; телефакс: (048) 729-31-89, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

 

Просимо надати свої пропозиції щодо вартості та термінів надання послуги до 25.11.21 р.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

           

Додаток № 1: Технічне завдання – 3 арк.

 

Огнезащитная обработка деревянных конструкций кровель зданий ОФ ГП «АМПУ»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Послуги з вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій покрівель будівель Одеської філії ДП ”АМПУ“».

 

Обсяг надання послуг – згідно з Технічним завданням (Додаток № 1).

 

Місце надання послуг – 65026, Україна, м. Одеса, територія порту.

 

Умови розрахунків:

         1-й етап – оплата авансу у розмірі не більше 30% від вартості послуг за Договором;

         2-й етап – розрахунок за результатами закінчення виконання послуг на об’єктах з наданням замовнику підтверджувальних документів щодо перевірки якості виконаних послуг з вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій покрівель будівель зазначених в технічному завданні.

 

Строк надання послуг – 90 календарних днів з дати оплати авансу.

 

Уповноваженим здійснювати зв’язок з учасниками від імені замовника: начальник ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Шова М.М. контактний телефон: 729-31-61; електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Просимо надати свої пропозиції про вартість і терміни виконання робіт до 24.11.2021 р.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток № 1: Технічне завдання.

Послуги з поточного ремонту доріг, мостів та інших транспортних споруд Одеської філії ДП «АМПУ»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Послуги з поточного ремонту доріг, мостів та інших транспортних споруд Одеської філії ДП «АМПУ» (інв. № 072548, 068552, 068545, 068590, 101986, 200096, 068553, 068555, 072544, 072543, 072554, 072558, 200005, 072150, 073011, 073808, 073809, 060142, 072525, 087194, 060386)» відповідно до технічних вимог, що наведені у Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг надання послуг – згідно технічних вимог (Додаток №1)

Місце надання послуг – 65026, м. Одеса, Митна площа, 1, територія Одеського морського порту.

Умови розрахунків:

- оплата наданих послуг здійснюється на підставі актів приймання виконаних будівельних робіт

Уповноваженим здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:                

начальник ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Шова М.М. контактний телефон: 729-33-34; електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Просимо надати свої пропозиції про вартість надання послуг до 19.11.2021р.

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток №1: ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ – 3 арк.

        

Обследование зданий для определения и оценки их технического состояния

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Послуги з обстеження будівель для визначення та оцінки їх технічного стану».

 

Обсяг виконання робіт – згідно з Технічним завданням (Додаток № 1).

 

Місце виконання робіт або надання послуг – 65026, Україна, м. Одеса, територія порту.

 

Умови розрахунків:

Розрахунки за виконані роботи проводяться, після отримання технічної документації з проведених проектно-вишукувальних робіт.

 

Строк виконання робіт – не більше ніж 120 календарних днів безпосереднього виконання робіт.

 

Уповноваженим здійснювати зв’язок з учасниками від імені замовника: начальник ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Шова М.М. контактний телефон: 729-31-61; електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Просимо надати свої пропозиції про вартість і терміни виконання робіт до 10.11.2021 р.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток № 1: Технічне завдання.

 

Одесский морской порт – лидер отрасли по объемам перевалки металлопродукции в январе-октябре 2021 г.

Об этом свидетельствуют оперативные данные ГП «Администрация морских портов Украины». Согласно указанной информации, за 10 месяцев т.г. показатель перевалки проката черных металлов и чугуна на причалах Одесского порта составил 4,3 млн. тонн. На втором и третьем местах – порты Мариуполь и Николаев: 4,24 млн. тонн и 2,52 млн. тонн соответственно.

 

В Одесском филиале ГП «АМПУ» дополняют эту информацию оперативными показателями работы в октябре, ставшем наиболее результативным месяцем года на предприятии по объемам перевалки металлопродукции – 450,46 тыс. тонн.

 

– Уже три месяца подряд перевалка металлопродукции на причалах порта не опускается ниже отметки 400 тысяч тонн, – отмечает по данному поводу начальник администрации порта Максим Лапай. – Если оценивать ситуацию в комплексе, можно констатировать, что операторы терминалов порта за счет собственных конкурентных преимуществ смогли привлечь дополнительные партии экспортного проката…

 

Как рассказал далее В.Лапай, в настоящее время на перевалке металлопродукции в Одесском порту специализируются пять стивидорных компаний. В тройку лидеров входят ООО «Новолог», ООО «Новотех-Терминал» и ООО «Металзюкрайн Корп. Лтд.»…

 

P1

Еще статьи...

 1. Министр инфраструктуры А.Кубраков ознакомился с начатыми и перспективными инвестпроектами в Одесском морском порту
 2. Огнезащитная обработка деревянных конструкций кровель
 3. Услуги по текущему ремонту железнодорожного пути № 5а, инв. №200085 Одесского филиала ГП «АМПУ»
 4. Услуги по текущему ремонту здания управления порта ОФ ГП «АМПУ»
 5. За 10 месяцев 2021 года Одесский морской порт в полтора раза увеличил объем перевалки импортных нефти и нефтепродуктов
 6. Послуги з поточного ремонту перемикаючих пристроїв (РПН) типу РНТ-13 на силовому трансформаторі 1Т ГПП
 7. Контрольно-инспекторское обследованиемгидротехнических сооружений
 8. Посол ФРГ в Украине Анка Фельдгузен посетила «Контейнерный Терминал Одесса» в Одесском порту
 9. Текущий ремонт покрытия технологических площадей комплекса таможенного досмотра ОФ ГП «АМПУ»
 10. В Одесском морском порту количество желающих вакцинироваться выросло вчетверо