МИНИСТЕРСТВО ИНФРАСТРУКТУРЫ УКРАИНЫ

На рейде: 1
Под обработкой: 18

virusship-handling-ruhandling-railway-transport-rue-procurement-uspa-ru

РАЗДЕЛЫ

agency-company-rus

Investment

resolution-rus

anti-corruption-rus

comment-rus

procurement-rus

monitor-rus

recommendation-rus

70,52 МгЦ областное радио

Порт в социальных сетях

 

n-an-an-an-a

Авторизация

archival-photos-rus

Евротерминал

     Відповідно до положень Правил обслуговування залізничних під’їзних колій, які затверджені Наказом Міністерства транспорту України від 21.11.2000 р. №664, під'їзні колії з усіма спорудами і пристроями повинні утримуватися в повній справності згідно з чинними Правилами   технічної   експлуатації   (ПТЕ)   залізниць України, затвердженими Наказом Міністерства транспорту України від 16.01.95р. №27, а також відповідно до «Інструкції з улаштування та утримання колії залізниць України» (далі -Інструкція), яка затверджена Наказом Укрзалізниці від 01.03.2012 р. №072-Ц.

 

       Сьогодні у ДП «ОМТП» є нагальна потреба у відновленні стрілкових переводів залізничних під’їзних колій на предмет відповідності Інструкції, шляхом наплавлення металу. У зв’язку з чим необхідно виконати роботи з ремонту одного стрілкового переводу.

 

       Термін подачі інформації (пропозиції) – 21.05.2013 р. у 14.00. Інформацію (пропозицію) подавати на паперовому носії в бюро організації діловодства (БОД) ДП «ОМТП».

 

У пропозиції обов’язково необхідно вказати термін виконання ремонтних робіт, вартість виконання робіт за умови здійснення сплати за виконані роботи.

 

Необхідну додаткову інформацію можна отримати у Відділі гідротехнічних та інженерних споруд та капітального будівництва ДП «ОМТП».

 

Телефон +38-048-729-40-73

 

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.