МИНИСТЕРСТВО ИНФРАСТРУКТУРЫ УКРАИНЫ

На рейде: 4
Под обработкой: 18

Для предотвращения техногенных, террористических, прочих угроз, а также при наличии фактов коррупции в порту. Круглосуточная Горячая Линия (048) 706-57-96 Администрации Одесского морского порта. По остальным вопросам обращаться по телефонам в контактном справочнике

«Порт здешний есть само существование Одеcсы»

— Граф А.Ф.Ланжерон

virusship-handling-ruhandling-railway-transport-rue-procurement-uspa-ru

РАЗДЕЛЫ

agency-company-rus

Investment

resolution-rus

anti-corruption-rus

comment-rus

procurement-rus

monitor-rus

recommendation-rus

Порт в социальных сетях

 

n-an-an-an-a

ГАЗЕТА «ОДЕССКИЙ ПОРТОВИК»


       2022.01.20


                        Архив за 2015 год

                        Архив за 2016 год

                        Архив за 2017 год

                        Архив за 2018 год

                        Архив за 2019 год

                        Архив за 2020 год

                        Архив за 2021 год

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Авторизация

archival-photos-rus

Типові помилки, яких припускаються учасники закупівель при оформленні тендерних пропозицій

Надання банківської гарантії, яка не відповідає нещодавно оновленому законодавству з питань здійснення банками операцій за гарантіями.

Так, Постановою Національного Банку України № 5 від 25.01.2018 року Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах викладено в новій редакції. Змін зазнали, зокрема, положення щодо визначення обов’язкових реквізитів банківської гарантії, видів гарантій.

Проте, не всіма банківськими установами їх типові форми гарантій приведено у відповідність до діючого законодавства. Таким чином, надання учасниками банківських гарантій у якості забезпечення тендерної пропозиції, які за змістом не відповідають діючим нормативним документам НБУ, є підставою для відхилення тендерної пропозиції відповідно до ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі».

Додатково слід зауважити, на обов’язковість завантаження учасниками файлу з електронним цифровим підписом (ЕЦП) до банківської гарантії, оскільки ЕЦП є обов’язковим реквізитом банківської гарантії, яка надається у вигляді електронного документу.

 

Надання документів відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», який втратив чинність.

З 01 серпня 2016 року набув чинності Закон України «Про публічні закупівлі», проте деякі учасники на підтвердження відповідності їх тендерних пропозицій вимогам ст. 17 вказаного Закону, надають довідки, які складені з урахуванням положень та із посиланнями на Закон України «Про здійснення державних закупівель».

 

Надання учасниками документів у вигляді сканованих копій із заретушованими/замальованими даними (інформацією).

Відповідно до частини 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» не може бути визначена конфіденційною інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. У випадку визначення учасником такої інформації конфіденційною, пропозиція учасника вважається такою, що не відповідає умовам тендерної документації.

 

Надання учасниками інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що містить вирази «або еквівалент» та неконкретизовані характеристики (наприклад із застосуванням виразів «не більше», «не менше», «до» тощо).

Вираз «або еквівалент» та зазначення неконкретних характеристик використовується замовником при складанні опису предмету закупівлі з метою запобігання дискримінації учасників та сприяння добросовісній конкуренції.

Проте, надаючи інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, учасник повинен складати такий документ надаючи характеристики саме тих товарів, робіт або послуг, що ним пропонуються замовнику.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі є частиною тендерної пропозиції учасника та, у подальшому, має бути включена до договору, який у відповідності до вимог статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», не повинен відрізнятись від змісту тендерної пропозиції.

 

Ненадання відомостей про код доступу про результати надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації (для отримання інформації на офіційному порталі електронних сервісів Міністерства юстиції України).

У разі державної реєстрації юридичної особи, або державної реєстрації змін до установчих документів після набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 № 835-VІІІ, такою особою надаються відомості про код доступу про результати надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації (для отримання інформації на офіційному порталі електронних сервісів Міністерства юстиції України) у вигляді довідки у довільній формі із зазначенням даної інформації

У разі реєстрації юридичної особи-учасника або реєстрації змін до статуту (іншого установчого документу) юридичної особи-учасника після 01.01.2016 року, таким учасником надаються відомості про код доступу до саме цієї реєстраційної дії. Поширена помилка, коли учасники надають копію статуту, зареєстрованого після 01.01.2016 та не надають відомості про код доступу щодо його реєстрації, або надають інший код - щодо внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов'язані зі змінами в установчих документах.

 

Неуважне ознайомлення учасників з умовами тендерної документації.

Учасники закупівель, бігло та неуважно ознайомлюючись із умовами закупівлі, припускаються таких помилок, як ненадання документу, який вимагався тендерною документацією, або надання неповної інформації, яка вимагалась замовником, що є підставою для відхилення тендерної пропозиції.

 

Контактна особа з питань оформлення тендерних пропозицій - Раздорожна Ольга Юріївна, начальник відділу організації процедур закупівель ОФ ДП «АМПУ», телефон: (048) 729-47-44, телефакс: (048) 729-36-63, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .