МИНИСТЕРСТВО ИНФРАСТРУКТУРЫ УКРАИНЫ

На рейде: 2
Под обработкой: 18

virusship-handling-ruhandling-railway-transport-rue-procurement-uspa-ru

РАЗДЕЛЫ

agency-company-rus

Investment

resolution-rus

anti-corruption-rus

comment-rus

procurement-rus

monitor-rus

recommendation-rus

70,52 МгЦ областное радио

Порт в социальных сетях

 

n-an-an-an-a

Авторизация

archival-photos-rus

Порт

Рекорд в Одеському порту: за минулий рік перевантажено майже 6 млн. тонн металопродукції

Згідно з фактичними даними головної диспетчерської Одеської філії Адміністрації морських портів України (ОФ ДП «АМПУ»), у 2020 р. через причали Одеського морського порту було перевантажено 5934,3 тис. тонн металопродукції, що на 1325,1 тис. тонн, або на 28,7 % перевищує аналогічний показник попереднього року і є найкращим результатом за останні 10 років. Структура вантажопотоку за напрямками перевезень:

- 5083,6 тис. тонн – експорт,

- 704,8 тис. тонн – транзит,

- 52,6 тис. тонн – імпорт

- 93,3 тис. тонн – внутрішні перевезення.

 

- Як свідчать дані статистики, кожна четверта тонна вітчизняного металоекспорту у 2020 році була перевантажена на причалах Одеського порту, - відзначив начальник адміністрації порту Максим Лапай. – Наші стивідорні компанії за рахунок застосування конкурентноспроможних тарифів, гнучкості та оперативності при прийнятті важливих рішень змогли залучити додатковий вантажопотік продукції металургійного комплексу. Технологічна мобільність, застосування інновацій та підвищення якості наданих послуг - це та політика операторів Одеського порту, яка дозволила досягнути високих показників у минулому році, і збільшить їх у нинішньому…

 

Перевалкою чорних металів та чавуну в Одеському порту у тій чи іншій мірі займаються п’ять портових операторів. Безперечним лідером за обсягами вантажообігу по «металічних» позиціях номенклатури вантажів в останні роки є компанія ТОВ «Новолог», яка до речі у 2020 році встановила два власних рекорди: за обсягами місячної і річної перевалки металопродукції.

 

Так, у грудні минулого року докери ТОВ «Новолог» обробили 11 суден (9 – прокат, 2 - чавун), завантаживши у підсумку 242,7 тис. тонн. Загалом у січні-грудні 2020 р. компанія записала на свій рахунок 2032,4 тис. тонн металопродукції. Обидві названі цифри – рекордні за останні 10 років діяльності компанії.

 

Адміністрація Одеського морського порту

 

Подробнее...

В Одеський порт прибула партія шпунта для реконструкції причалу №7

У десятих числах січня поточного року на причалі №7 Карантинної гавані, який знаходиться в процесі реконструкції, розвантажено судно, що доставило партію шпунтових паль, призначених для влаштування лицьової шпунтової стінки 2-го пускового комплексу цього ж причалу. Прибуття вказаного вантажу дозволить будівельникам без затримки приступити до наступного етапу робіт.

 

- Минулого року в Одеському порту було успішно реалізовано цілий ряд інфраструктурних проектів. Сьогодні важливо зберегти набраний темп і завершити роботи на тих об’єктах, де було розпочато будівництво, - прокоментував подію начальник адміністрації порту Максим Лапай. - Першочерговій об’єкт - 2-й пусковий комплекс причалу №7. Завдяки своєчасному фінансуванню проекту з боку Адміністрації морських портів ми маємо змогу забезпечувати будівництво усіма необхідними матеріалами для того, щоб підрядник не вибивався з графіку. На даний момент маємо усі підстави сподіватись, що проект буде реалізовано у визначений термін…

 

За інформацією служби будівництва адміністрації порту, партія шпунта, виготовлена за спеціальним замовленням у Люксембурзі, доставлена в Одесу через Стамбульський порт. Мова йде про палі так званого «коритного» профілю, довжиною 26 метрів і вагою майже 6 тонн кожна. Як показав досвід робіт на 1-му пусковому комплексі, зручніше і швидше виконувати парне занурення шпунтових паль. Тому у порт прибуло 93 пакети по дві палі - якраз стільки, скільки необхідно щоб повністю сформувати стінку причалу.

 

Створення шпунтової стінки, це наступна операція після облаштування пальового кордонного ряду. Ця робота виконана на 65%, а протягом січня її планується завершити. Тим часом, будівельники проведуть антикорозійну підготовку шпунта. У лютому, відповідно з графіком, можна буде приступити до занурення шпунта у грунт. Підрядник має у своєму розпорядженні всю необхідну техніку і спеціалістів з досвідом роботи на 1-му пусковому комплексі цього ж причалу, який вже експлуатується в робочому режимі, розповіли подробиці інженери служби будівництва.

 

Довідка. Проект реконструкції причалу №7 затверджено розпорядженням Кабінету міністрів України № 688-р від 27.09.2017 р. Довжина причалу після реконструкції збільшиться на 29 метрів і сягатиме 386 метрів. Передбачена проектом висока щільність пальового поля розрахована на більш значні, ніж раніше, навантаження. Загальний обсяг робіт за проектом розділений на три пускові комплекси: ПК №1 передбачає реконструкцію 163,32 м причалу, ПК №2 – реконструкцію решти 223,19 м, ПК №3 – днопоглиблення акваторії до 13,5 м від «0» Одеського порту.

 

12 вересня минулого року в рамках робочої поїздки в Одеську область Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистому відкритті першого пускового комплексу реконструйованого причалу.

 

Адміністрація Одеського морського порту

 

 

 

Подробнее...

АМПУ завершило будівництво причалу 1-з в Одеському порту

30 грудня 2020 р. підрядні компанії завершили прибирання техніки і обладнання з поля збудованої гідротехнічної споруди – причалу 1-з. Новий причал має довжину - 254 метри, глибина біля кордону - 12 метрів, розрахований на обробку суден класу «панамакс». Загальнобудівельні роботи на новому причалі Андросовського молу Одеського порту завершені у повному обсязі. Відсьогодні інженерна служба Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» розпочала підготовку відомостей для оформлення правовстановлюючих та дозвільних документів на експлуатацію нового причалу.

 

Причал 1-з є ключовою технологічною ланкою зерноперевантажувального комплексу ТОВ «Бруклін- Київ», пропускною здатністю 4 млн тонн зернових вантажів на рік.

 

- Завдяки системній щоденній роботі колективів Адміністрації морських портів України, адміністрації Одеського морського порту, 2020-й рік став проривом у реалізації інфраструктурних проєктів, - підкреслив керівник ДП «АМПУ» Олександр ГОЛОДНИЦЬКИЙ. – У вересні цього року, в присутності Президента України, була відкрита 1-а черга реконструйованого причалу №7, з початку листопада на ньому вже обробляється флот. А в кінці року завершено будівництво нового (!) причалу 1-з, перші роботи за яким було розпочато більше 7 років тому. Щира подяка керівництву і колективу філії: взялися й зробили!

 

Спорудження причалу 1-з на необлаштованій береговій ділянці території колишнього судноремонтного заводу №1 було розпочато ще у 2012 році в рамках інвестиційного проекту будівництва зерноперевалювального комплексу, який реалізують на засадах державно-приватного партнерства ДП «ОМТП» (з 2013 року - ДП «АМПУ») і компанія-інвестор – ТОВ «Бруклін-Київ». Згодом фінансування будівництва з боку держпідприємства було призупинено з об’єктивних причин на етапі, коли загальнобудівельні роботи на об’єкті були виконані на 55%.

 

У травні 2018 року розпорядженням Кабінету Міністрів України був затверджений відкоригований робочий проект нового причалу 1-з, а у вересні того ж року адміністрація порту отримала дозвіл Мінекології і ДАБІ на відновлення робіт на об’єкті.

 

Станом на 01.01.2020 року готовність причалу складала трохи більше 70%.

 

Завдяки своєчасному фінансуванню з боку АМПУ та чіткій координації дій служби будівництва адміністрації порту і компанії-підрядника (ТОВ «Мастбуд»), за поточний рік вдалося виконати увесь обсяг робіт, необхідних для здачі причалу «під ключ». Зокрема, були виконані відсипка т.зв. відкосу гідротехнічної споруди, армування і заливка залізобетонної верхньої конструкції, прокладка підкранових колій для пересування суднонавантажувальної машини, прокладка усіх інженерних комунікацій, облаштування пісковловлювачів, спорудження каналізаційно-насосної станції тощо. У рамках проекту також було завершено днопоглиблення операційної акваторії причалу і водних підходів до нього. На фінальному етапі будівельники обладнали лицьову стінку причалу системою відбійних пристроїв (кранців).

 

Пресс-служба ОФ ДП «АМПУ»

 

 

 

 

 

Подробнее...

С Новым годом и Рождеством!

Шановні колеги!

 

В останні дні 2020 року маю честь висловити усьому колективу велику вдячність за самовіддану працю на благо рідного підприємства у непростий період пандемії й пов’язаних з нею викликів. Результати вашої роботи вчергове продемонстрували наявність в Одеському морському порту дієздатної команди професіоналів.

 

Попереду в нас багато роботи – завершення розпочатих і забезпечення старту нових інфраструктурних проектів, продовження руху підприємства шляхом технічного прогресу, створення нових сервісів для розвитку бізнесу портових операторів і залучення нових вантажопотоків. Досягти поставлених цілей ми зможемо лише за умови збереження командного духу, стійкості і психології лідерства – тих якостей, які традиційно притаманні одеським портовикам.

 

Проте сьогодні, напередодні свята, ми мусимо виконати те, найголовніше, ради чого живемо: сказати теплі слова батькам, порадувати діток подарунком, привітати друзів і знайомих, проявити милосердя до нужденних і поділитися надією із тими, хто зневірився. У цьому – високий зміст новорічно-різдвяних свят.

 

Від щирого серця бажаю усім невичерпної енергії, оптимізму і віри у власні сили! Наполегливості і цілеспрямованості, які допоможуть реалізувати самі амбітні цілі!

 

Здоров’я і щастя вам і вашим близьким! Добробуту й злагоди у ваших оселях! І нехай у наступному році здійсниться все, про що мрієте!

 

Вітаю з прийдешнім Новим роком та Різдвом!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            З повагою

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            начальник адміністрації Одеського морського порту  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Максим ЛАПАЙ     

                                 

 

Подробнее...

Коллективу администрации Одесского морского порта представлен новый руководитель

28 декабря 2020 и.о. Председателя ГП «Администрация морских портов Украины» Александр Голодницкий представил коллективу Одесского филиала АМПУ нового руководителя - Максима Лапая.

 

Открывая совещание, О.Голодницкий поблагодарил всех работников предприятия за слаженную работу в 2020 году, результатом которой стала реализация целого ряда масштабных инфраструктурных проектов. Глава АМПУ отметил большую личную заслугу в достижениях коллектива бывшего начальника администрации порта Руслана Сахаутдинова.

 

- Надеюсь, что с приходом нового руководителя будет подхвачена эстафета модернизации производственной инфраструктуры и внедрения инноваций, и коллектив не снизит темп поступательного движения вперед, - выразил надежду и.о. Председателя АМПУ. - Для этого есть все основания. Максим Лапай является выходцем из Одесского порта, на вашем предприятии он овладел профессиональную науку в главной диспетчерской - наиболее ответственном подразделении, которое занимается оперативной координацией производственных процессов. Полученные здесь управленческие навыки он совершенствовал во время работы в Департаменте организационной работы портов центрального аппарата и в должности заместителя начальника администрации Черноморского порта...

 

Со своей стороны М.Лапай заявил, что для него большая честь и одновременно большая ответственность возглавить коллектив ведущего предприятия отрасли, известного своими традициями внедрения новых форм и технологий организации производственных процессов.

 

- Вижу для себя несколько приоритетов в работе, - обратился к залу М.Лапай. - Прежде всего, это завершение начатых инфраструктурных проектов и выполнения других планов, предусмотренных программой развития предприятия, сохранение курса на максимальное содействие развитию деятельности всех партнеров и клиентов порта, обеспечения безопасности мореплавания и защиты окружающей природной среды ...

 

В завершение совещания в Одесском морском порту руководитель ГП «АМПУ» О.Голодницкий коротко информировал присутствующих о планах ведомства на следующий 2021-й год. По его словам, производственные и финансовые показатели деятельности морского транспортного комплекса в текущем году дают возможность обеспечить в полном объеме зарплаты и социальные выплаты портовиков в ближайшей перспективе.

 

Администрация Одесского морского порта

  

 

Подробнее...

Уважаемые коллеги, друзья, партнеры!

Сегодня, в последний рабочий день перед чередой рождественских и новогодних праздников, в Одесском порту успешно проведена морская операция по спасению несамоходного судна «МБ-2». В этой связи выражаю всем специалистам и компаниям, принимавшим в ней участие, благодарность за четкие, быстрые и грамотные действия в чрезвычайной ситуации.

 

Так совпало, что этим событием завершается очередной этап в моей личной карьере специалиста морского транспорта – Министерством инфраструктуры Украины принято решение о смене руководства администрации Одесского морского порта. И сегодня мой последний рабочий день на посту начальника Одесского филиала АМПУ.

 

В этой должности мне довелось работать вместе с вами всего один год. Но за этот год совместными усилиями администрации порта и компаний-партнеров удалось реализовать больше инфраструктурных проектов, чем за предыдущие пять лет. Благодаря нашему единству и целеустремленности, такой трудный и непредсказуемый для всей планеты 2020-й год стал годом побед для Одесского порта:

- введен в строй 1-й пусковой комплекс реконструированного причала №7 Карантинного мола;

- реконструирована первая очередь магистрального путепровода порта;

- достроен причал 1-з на Андросовском молу, который до этого почти десятилетие числился долгостроем;

- созданы новые железнодорожные фронты выгрузки на причалах №№9-10 Платоновского мола;

- внедрен IT-сервис заблаговременного планирования и гарантированного запуска в порт грузового транспорта «Тайм-слот»;

- администрация порта получила престижную награду крупнейшей круизной ассоциации мира «Медкруиз» - Mare Nostrum MedCruise Awards, как «Порт черноморского региона, который демонстрирует активную и целеустремленную деятельность в период пандемии»;

- и, наконец, успешным проведением операции по удалению аварийного танкера «Делфи» с пляжной зоны Одессы мы показали всей Украине, что в Одессе можно собрать команду профессионалов, которой под силу решать подобные задачи.

 

Кроме того, нам удалось начать работу по другим проектам, имеющим жизненно важное значение для конкурентоспособности порта и благополучия коллектива в будущем: уже ведутся проектные работы в рамках наимасштабнейшей за последние 20 лет реконструкции левого крыла Платоновского мола, реконструкции 3-й очереди магистрального путепровода и капитальному ремонту внутрипортовых дорог.

 

Оставляя пост руководителя Одесского филиала Администрации морских портов Украины, я хочу сказать искреннее «спасибо» всем, с кем мне пришлось работать бок о бок последние 17 лет, в первую очередь моим учителям, благодаря которым я смог пройти этот непростой, но захватывающий путь от простого инженера до руководителя «первого порта» Украины. Также, я искренне благодарен руководству МИУ и ГП «АМПУ» за плодотворную работу, и, как результат – бесценный опыт.

 

Надеюсь, что этот опыт профессионализма, командной работы и постоянного движения к новым целям поможет мне в дальнейшем принести пользу морской отрасли.

 

Друзья!

 

Разрешите поздравить всех вас с наступающим Новым годом и Рождеством Христовым! Крепкого вам здоровья, семейного благополучия, мирного неба над головой и новых успехов в профессиональной деятельности на благо Одесского порта и всей Украины!

 

Искренне ваш, 

Руслан САХАУТДИНОВ, начальник администрации Одесского морского порта

Подробнее...

До уваги представників агентських компаній

Інформуємо Вас про те, що з 01.01.2021 р. адміністрація Одеського морського порту у зв’язку зі зміною ціноутворюючих факторів, змінює вартість надання інформаційних послуг агентським компаніям.

Вартість інформаційних послуг агентським компаніям з 01.01.2021 р. складатиме

0,027 грн. за 1 куб.м. модулю судна.

З огляду на вищевикладене, просимо Вас врахувати зазначену інформацію у роботі Вашої компанії.

Заздалегідь вдячні за розуміння, та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Подробнее...

Медико-санитарная часть администрации Одесского порта с помощью компании-партнера приобрела два кислородных концентратора

В конце прошлой недели в медико-санитарную часть (МСЧ) порта были доставлены два портативных кислородных концентратора - аппараты для выделения из атмосферного воздуха и подачи пациенту 95-процентной кислородной смеси. Концентраторы имеют мощность 10 литров кислорода в минуту. Это максимально возможный показатель для аппаратов непромышленного типа. Ресурс каждого аппарата, согласно паспорту - 40 000 часов непрерывной работы. Портативные кислородные концентраторы сегодня широко используются как в медицинских учреждениях, так и в амбулаторных условиях. Аппараты для Одесского порта приобретены на средства стивидорной компании-партнера «Новолог».

 

- 30 ноября состоялось заседание Совета порта, на котором среди прочего рассматривался вопрос координации усилий администрации порта и компаний-партнеров в борьбе с распространением коронавируса - комментирует главный врач МСЧ, к.м.н. Жанна Путиенко. - В настоящее время, самой большой проблемой при лечении больных Covid-19 в Одессе и в Украине в целом – является острый дефицит кислорода, который необходим пациентам с заболеваниями средней степени тяжести и тем, кому при выздоровлении прописывают кислородно-поддерживающую терапию. Достаточно эффективным способом решения этой проблемы является приобретение кислородных концентраторов. На заседании Совета порта было принято решение: создать на базе МСЧ порта хотя бы небольшой запас портативных концентраторов, которые мы могли бы выдавать нашим пациентам во временное пользование в случае необходимости для лечения дома. Первой предложила приобрести две единицы такого оборудования компания «Новолог».

 

По словам главврача МСЧ порта, кроме применения в борьбе с коронавирусной инфекцией, приобретенное оборудование сейчас очень востребовано для лечения хронических болезней по современным методикам и протоколам. В частности кислородные концентраторы можно будет использовать в дневном стационаре медико-санитарной части для прохождения пациентами курса кислородной терапии при заболеваниях сердца, легких, облитерирующего эндартериита и др...

 

 

Подробнее...

Дозвіл або заборона на сходження моряків з борту судна на берег знаходиться поза межами компетенції, функціоналу та відповідальності адміністрації морського порту

В деяких місцевих ЗМІ з’явилась інформація з докорами на адресу керівництва Одеського порту, яке начебто не дозволяє членам екіпажів суден сходити на берег без тесту на Covid-19, із-за чого моряки не можуть бачитись з родиною і навіть забрати передачу на прохідній. З огляду на вищезазначене, адміністрація Одеського порту вважає за необхідне роз’яснити журналістам, а також усім небайдужим до існуючої проблеми громадянам, наступне.

 

Згідно із Законом України «Про морські порти України», адміністрація морського порту не наділена повноваженнями дозволяти, чи забороняти сходження на берег у морському пункті пропуску через державний кордон членам екіпажів суден під іноземним прапором. Це – компетенція інших органів центральної виконавчої влади в Україні, а також судновласника. Вся відповідальність за здоров’я членів екіпажу лежить на адміністрації судна і судновласника.

 

По інформації ДУ «Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті» судновласниками морських суден, які здійснюють міжнародні перевезення та прибувають до портів країн з високими показниками захворюваності населення на Covid-19, вживаються відповідні заходи щодо мінімізації ризиків занесення гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на борт суден з метою збереження здоров’я членів екіпажу. Серед таких заходів є запровадження (безпосередньо судновласником або, за його дорученням - капітаном) маскового режиму серед членів екіпажу, застосування санітайзерів, мінімізація контактів з робітниками порту та співробітниками контролюючих органів з застосуванням електронного документообігу. У разі неможливості останнього допускається контакт з особами, що прибувають на борт судна з виробничих причин, виключно з застосуванням засобів індивідуального захисту та дотриманням соціальної дистанції у спеціально відведених приміщеннях.

 

Сьогодні немає законодавчої норми, яка б категорично забороняла морякам-українцям сходити на берег. Одначе існують наполегливі вимоги судновласників: уникати відвідання територій, громадських закладів портових міст та контактів з місцевим населенням, у т. ч. відвідування членів сім’ї під час стоянки судна під обробкою в порту,       де існує ризик зараження коронавірусом. Ця пересторога використовується виключно з метою недопущення занесення Covid-19 в суднове середовище та виникнення групових спалахів інфекції на борту. Кожен моряк укладає з судновласником контракт, де прописана ця вимога. На теперішній час, Україна, на жаль, входить до списку країн з високим ризиком зараження. Отже вихід на берег моряка для зустрічі з родиною загрожує заносом на борт судна особливо небезпечної інфекції.

 

Адміністрація Одеського морського порту

Подробнее...

В Одесский порт заехали тягачи с негабаритным оборудованием экспортного назначения (фоторепортаж)

11 декабря на территорию Одесского порта заехали три автотрала с экспортным оборудованием производства Запорожского завода тяжелого краностроения (ПАО «Запорожкран»). В частности, на автоприцепах были закреплены стальными тросами комплектующие мостовых кранов большой грузоподъемности. Габарит указанного оборудования по ширине составлял 5,8-6,1 метров при стандартной ширине полосы дорожного движения на междугородных магистралях - 3,35 м, и на дорогах населенных пунктов - 2,75 метров; габарит одного тягача по длине - 20 метров; масса груза на трале - 23,5 тонны.

 

Грузовики в сопровождении полиции в 4:00 утра заехали через микрорайон Пересыпь на территорию порта в районе автопроходной Хлебной гавани. В течение часа груз и сопровождающие лица прошли процедуры пограничного и таможенного контроля, а иногородних водителей провезли по территории порта для ознакомления со всеми поворотами и железнодорожными переездами на 5-километровом отрезке определенного маршрута с Хлебной гавани к корню Карантинного мола. По предварительно согласованному плану главная диспетчерская порта обеспечила «зеленый коридор» для автопоезда с 5:00 до 8:00 утра. На это время движение транспорта по главному автомобильному проезду, который соединяет северо-западную и юго-восточную часть порта, было перекрыто.

 

Ровно в 5 часов утра тралы с негабаритным грузом выехали к месту назначения в сопровождении двух экипажей службы транспортировки и сопровождения грузов администрации порта (СТиСГ). В конечной точке маршрута автопоезд взяли под свою опеку контролеры дорожного движения компании «КТО» - оператора контейнерного терминала на Карантинном молу.

 

По информации сотрудников СТиСГ, операции сопровождения негабаритных грузов по территории порта случаются несколько раз в год. На общем фоне продукция запорожских краностроителей отличалась габаритами по ширине. Следующим рейсом ожидается прибытие балок мостовых кранов, длиной до 30 метров, что предполагает проведение еще одной операции сопровождение грузов. По прибытии остальных комплектующих мостовых кранов, груз будет отправлен морем в порт назначения - испанскую Барселону.

 

Администрация Одесского морского порта

 

 

 

 

Подробнее...

Администрация Одесского порта с помощью международных партнеров запустила масштабную промоакцию для привлечения круизных туристов в 2022-23 гг.

В начале декабря крупнейшая в мире круизная Ассоциация MedCruise запустила онлайн маркетинговую кампанию, направленную на возобновление морских путешествий по Средиземному, Черному, Адриатическому и Красному морям. Цель – как можно полнее показать привлекательность «туристической Мекки мира» в преддверии разработки мировыми туроператорами круизных маршрутов на 2022–2023 гг. По инициативе администрации Одесского порта, в программу маркетинговой кампании включена демонстрация туристического потенциала Одессы, Констанцы, Бургаса и Варны - пассажирских портов, входящих в состав Черноморской рабочей группы (по развитию морского туризма).

 

Проморолик указанных портов отражает богатство архитектурного, культурного, этнического и природного своеобразия Северо-Западного Причерноморья и показывает возможности имеющейся в регионе туристической инфраструктуры – пассажирских терминалов в морских портах, аэропортов, гостиничных, развлекательных и других объектов сервиса. «Одесская» часть презентационного видео была предоставлена отделу внешних связей администрации порта на правах партнерства Департаментом культуры и туризма Одесского городского совета.

 

На сегодняшний день, исполнительным директоратом MedCruise, проморолик Черноморской рабочей группы (Black Sea Working Group) уже размещен на трех главных медиаресурсах Ассоциации:

 

- на официальном web-сайте - https://www.medcruise.com/news/black-sea-working-group

- на страничке в Facebook – https://ru-ru.facebook.com/medcruise.association

https://ru-ru.facebook.com/medcruise.association/posts/3538186409596956?__tn__=-R

- на Youtube-канале - https://www.youtube.com/watch?v=E4bgtwoPp5w&t=1s , https://www.youtube.com/channel/UCTbhNNxonCSGqM_Lx04LVMA

 

Справка. В мае 2018 года по инициативе администрации Одесского порта была создана постоянная рабочая группа Black Sea Working Group, в которую вошли представители пассажирских портов Украины, Румынии, Болгарии и Ассоциации MedCruise.

 

В октябре 2018 года в Одессе состоялась международная конференция по проблемам возрождения круизного судоходства в Черном море.

 

Администрация Одесского морского порта

 

Подробнее...