МИНИСТЕРСТВО ИНФРАСТРУКТУРЫ УКРАИНЫ

На рейде: 9
Под обработкой: 20

e-procurement-uspa-rue-procurement-ocsp-ru

resolution-rus

anti-corruption-rus

comment-rus

transport-rus

procurement-rus

analytics-rus

Одесское областное радио

archival-photos-rus

Порт в социальных сетях

 

n-an-an-an-a

Авторизация

Объявления

Проектно-изыскательские работы по корректировке паспорта Подходного канала, инв. №077776 Одесского филиала ГП «АМПУ»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Проектно-вишукувальні роботи з коригування паспорту Підхідного каналу, інв. № 077776 Одеської філії ДП "АМПУ"».

 

Обсяг виконання робіт – згідно з Технічним завданням.

 

Місце виконання робіт або надання послуг – 65026, м. Одеса, Митна площа, 1.

 

Умови розрахунків:

1-й етап – оплата авансу у розмірі не більше 30 % від вартості робіт;

2-й етап – остаточний розрахунок.

 

Строк виконання робіт – 60 календарних днів з дати оплати авансу.

 

Уповноваженим здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

начальник ВГІС та КБ ОФ ДП «АМПУ» Шевченко Ю.В.

контактний телефон: 729-40-47;

електронна адреса: \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Просимо надати свої пропозиції про вартість і терміни виконання робіт до 22.09.2017 р.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

 

Додаток: Технічне завдання  - 2 арк.

Подробнее...

Проведение режимных наблюдений за количеством добычи и качественным составом подземных вод ОФ ГП «АМПУ»

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» / Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту) планує здійснити роботу щодо проведення режимних спостережень за кількістю видобутку та якісним складом підземних вод згідно з технічним завданням.

 

Усі зацікавлені організації, що мають досвід роботи і дозвільні документи на виконання робіт по проведенню режимних спостережень, просимо надати свої комерційні пропозиції на ім’я головного інженера адміністрації Одеського морського порту до 15.09.2017р.

 

Відповідальна особа – Нерянов Ігор Володимирович,

начальник ДВтаВ СЕЗ, т. (048) 729-45-56, ф. (048) 729-35-31,

e-mail

Подробнее...

Техническое обслуживание и проведение газоопасных работ/услуг в сетях и сооружениях ВК

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» / Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту) планує здійснити роботу щодо технічного обслуговування та проведення газонебезпечних робіт/послуг на мережах та спорудах ВК згідно з технічним завданням.

 

Усі зацікавлені організації, що мають досвід роботи і дозвільні документи на виконання робіт по проведенню режимних спостережень, просимо надати свої комерційні пропозиції на ім’я головного інженера адміністрації Одеського морського порту до 22.09.2017р.

 

Відповідальна особа – Нерянов Ігор Володимирович,

начальник ДВтаВ СЕЗ, т. (048) 729-45-56, ф. (048) 729-35-31,

e-mail

Подробнее...

Закупка услуг по техническому обслуживанию лифтов согласно технической спецификации

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» / Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планує здійснити закупівлю послуги за кодом ДК 021:2015-50750000-7 «Послуги з технічного обслуговування ліфтів» згідно технічної специфікації, що наведена в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Просимо до 02.10.2017 року надати комерційні пропозиції щодо вартості (в місяць) обслуговування вказаних ліфтів, при можливості надати калькуляцію вартості.

 

Місце надання послуги – 65026, м. Одеса, площа Митна, 1, Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», адміністративні будівлі № 1 і № 3 та 65026, м. Одеса, вул. Приморська, 6, пасажирський комплекс Одеської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

 

Строк надання послуги – протягом 2018 року.

 

Особа –замовник  — Поперногло В.В., начальник технічної служби,

тел. (048) 729 41 49, тел/факс (048) 729 44 64,

\n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Подробнее...

Закупка услуг по мойке автотранспортных средств ОФ АМПУ

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України»/Одеська філія Державного підприємства « Адміністрація морських портів України» планує здійснити закупівлю послуг з миття автотранспортних засобів адміністрації Одеського морського порту, що наведені в Додатку №1 та технічних вимог що наведені в Додатку №2 до цього листа-запита.

 

Обсяг надання послуг визначається згідно наданих протягом місяцю заявок та фактично наданих послуг за поточний місяць.

 

Місце надання вищезазначених послуг на території Вашого підприємства, на умовах забезпечення виконання вимог безпеки дорожнього руху та п. 3.5. «Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту» від 30 березня 1998 року №102.

 

Умови розрахунків – оплата проводиться після підписання Акту виконаних робіт, підписаного обома Сторонами за поточний місяць, на протязі 15 банківських днів з моменту вручення Рахунку.

 

Строк надання послуг визначається з дати надання замовлення до фактично виконаних послуг.

 

Відповідальна особа Малінов Артур Миколайович - старший механік дільниці технічного та автотранспортного забезпечення ОФ ДП «АМПУ»,

м. Одеса, вул. Андрієвського 2, тел./факс: (048) 729-47-04,

e-mail: \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Подробнее...

Закупка автомобильного сжиженного газа (в талонах) марки ПБА (пропан бутан автомобильный)

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України»/Одеська філія Державного підприємства « Адміністрація морських портів України» планує здійснити закупівлю автомобільного скрапленого газу (у талонах) марки ПБА (пропан бутан автомобільний).

 

Прошу Вас повторно надати комерційні пропозиції враховуючи такі вимоги.

 

Умови розрахунків – оплата проводиться на протязі 15 банківських днів після постачання Товару. Безготівковий розрахунок.

Умови постачання - поставка Товару здійснюється на протязі 10 робочих днів з моменту надходження заявки від Замовника.

 

Місце постачання Товару – на умовах DDP відповідно до Інкотермс 2010 склад Замовника

м.Одеса, вул. Андрієвського 2, транспортом Постачальника.

 

Відповідальна особа: Малінов Артур Миколайович – старший механік дільниці технічного та автотранспортного забезпечення ОФ ДП «АМПУ»,

м. Одеса, вул. Андрієвського 2, тел./факс: (048) 729-47-04,

e-mail: \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подробнее...

Закупка необходимых услуг по ремонту автотранспорта на которых установленным ГБО и оригинальных ЗЗЧ

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України»/Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планує здійснити закупівлю необхідних послуг з ремонту автотранспорту на яких встановленим ГБО та оригінальних ЗЗЧ згідно Додатка №1.

 

Прошу Вас надати комерційні пропозиції враховуючи такі вимоги.

 

Місце надання вищезазначених послуг: на території Вашого підприємства, з дотриманням усіх нормативних вимог.

Послуги повинні включати вартість змінно запасних частин та матеріалів, необхідних при виконанні ремонту. 

 

Гарантувати якість наданих послуг та оригінальних ЗЗЧ на протязі гарантійних строків передбачених у наказі Міністерства Інфраструктури України від 28.11.2014 № 615 «Про затвердження Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів».

 

Умови розрахунків – оплата проводиться після підписання Акту виконаних робіт, підписаного обома Сторонами, на протязі 15 банківських днів з моменту вручення Рахунку.

 

Строк надання послуг визначається з дати надання замовлення до фактично виконаних послуг.

 

Відповідальна особа: Блажевич Андрій Васильович старший інженер з експлуатації 

ОФ ДП «АМПУ», м. Одеса, ел.. Андрієвського 2, 

тел../факс (048) 729-45-32, e-mail: \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Подробнее...

О проведении работ по реализации робочих проектов «Противопожарные мероприятия по предупреждению пожарной безопасности на объектах Одесского филиала ГП «АМПУ» (техническое переоснащение)

Під час проведення планової перевірки дотримання  вимог законодавства у сферах пожежної безпеки в грудні 2016 р. ГУ ДСНС України в Одеській області надано припис № 205 від 05.01.2017 р. про усунення  порушень вимог законодавства у сферах пожежної безпеки. Відповідно, щодо припису створено План  заходів із усунення вимог пожежної безпеки на об’єктах адміністрації Одеського морського порту від  26.01.2017 р., в якому передбачено обладнати об’єкти Одеської філії ДП «АМПУ» системами протипожежного захисту, системами оповіщення про пожежу та автоматичною системою пожежогасіння.

 

Основні проектні рішення розроблено  проектною організацією - Товариством з обмеженою відповідальністю «Проектно-монтажна компанія “ЗЕВС”» (скорочено ТОВ «ПМК “ЗЕВС”»).

 

Реалізація робочих проектів «Протипожежні заходи з попередження та забезпечення пожежної безпеки на об'єктах Одеської філії ДП "АМПУ"  (технічне переоснащення). дозволить забезпечити своєчасне виявлення  пожежі, сигналізацію про виникнення пожежі на пульт централізованого пожежного нагляду диспетчера пожежної команди, дозволить швидко локалізувати осередки пожежі, провести евакуацію людей та необхідні заходи щодо гасіння пожежі.

 

Усі зацікавлені організації, що мають досвід роботи і дозвільні документи на виконання робіт з монтажу та налагодженню систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, автоматичних систем пожежогасіння  просимо надати свої комерційні пропозиції на ім’я головного інженера адміністрації Одеського морського порту до 15.09.2017р.

 

Відповідальна особа – Богуш Валентин Михайлович, начальник відділу електрозв’язку  СЕЗ, т. (048) 729-39-60, e-mail

Подробнее...

Текущий ремонт сетей теплоснабжения администрации Одесского морского порта

Участок магистральной тепловой сети, проложен воздушным способом (тыл 21 причала  вдоль стены возле ЖД путей, в направлении 3-го ввода теплоносителя) на территории администрации Одесского морского порта (ОФ ГП «АМПУ») Таможенная площадь 1, предназначен для транспортировки теплоносителя от котельной №6 и теплоснабжения 3го энергорайона. Замена теплоизоляции эксплуатирующихся трубопроводов тепловых сетей порта необходим в связи с их сегодняшним техническим состоянием (эксплуатация на открытом воздухе без защитного покрытия более 10 лет).   Фактически,  сегодняшнее состояние тепловой изоляции  не способствует  уменьшению тепловых потерь при транспортировке теплоносителя и  не соответствует требованиям  в области  энергосбережения предприятий. Выполнение данной работы необходимо для уменьшения тепловых потерь в системе теплоснабжения ОФ ГП «АМПУ» при транспортировке теплоносителя от источника теплоснабжения к конечному потребителю.

 

Учитывая вышеизложенное, имеется производственная необходимость по выполнению работ по ремонту участка тепловой сети. 

 

Все заинтересованные организации, имеющие опыт работы и разрешительные документы на выполнение работ по ремонту тепловой сети, просим направить свои коммерческие предложения на имя главного инженера до 11.09.2017г.

 

Контактное лицо – начальник УГХиТ СЭО Мишин Е.А.,

т. (048) 729-41-52, ф. (048) 729-46-43, e-mail \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Приложение: Техническое задание на услуги по текущему ремонту сетей теплоснабжения ОФ ГП «АМПУ», на территории администрации Одесского морского порта.

Подробнее...

Закупка услуг по текущему ремонту причала №7Н

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю “Послуги з поточного ремонту причалу № 7Н, інв.. № 076109 Одеської філії ДП «АМПУ» у 2017 р. згідно з Технічним завданням що наведене в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Обсяг надання послуг – згідно з Технічним завданням. (Додаток №1)

 

Місце надання послуг – 65003, Україна , м. Одеса, вул. Миколи Гефта, № 1а. (Нафтогавань).

 

Умови розрахунків:

1. Оплата авансу у розмірі не більше 30% від вартості послуги за Договором;

2. Щомісячні розрахунки за надані послуги.

 

Строк надання послуг – 90 календарних днів з дня оплати авансу

 

Уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

начальник ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» - Щетинин А.А.,

контактний телефон – 729-33-34;

інженер ВГІСтаКБ ОФ ДП «АМПУ» Врублевський Л.К.,

контактний телефон 729-31-38;

електрона адреса -  \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подробнее...

Гидродинамическое очищение сетей ливневой канализации центральных дорог ОФ ГП «АМПУ»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю «Гідродинамічне очищення мереж зливової каналізації центральних доріг Одеської філії ДП «АМПУ». (код ДК 021:2015: 90470000-2 (Послуги з чищення каналізаційних колекторів)).

 

Обсяг надання послуг – згідно Технічного завдання на «Гідродинамічне очищення мереж зливової каналізації центральних доріг Одеської філії ДП «АМПУ».

 

Місце надання послуг – 65026, м. Одеса, Митна площа, 1.

 

Строк надання послуг – протягом 2017 року.

 

Умови розрахунків – поетапні, згідно фактичного об’єму наданих послуг. Етапність визначається фактичною необхідністю.

 

Уповноваженим здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

начальник ВГІС та КБ Шевченко Ю.В. ОФ ДП «АМПУ» контактний

телефон: 729-40-47; електронна адреса: \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Подробнее...