МИНИСТЕРСТВО ИНФРАСТРУКТУРЫ УКРАИНЫ

На рейде: 9
Под обработкой: 22

e-procurement-uspa-rue-procurement-ocsp-ru

resolution-rus

anti-corruption-rus

comment-rus

transport-rus

procurement-rus

Одесское областное радио

Порт в социальных сетях

 

n-an-an-an-a

archival-photos-rus

Авторизация

Объявления

Администрация Одесского морского порта предоставляет в аренду офисные помещения, располагаются в зданиях службы транспортировки и сопровождения грузов

Адміністрація Одеського морського порту надає в оренду офісні приміщення, що розташовуються в будівлях служби транспортування та супроводження вантажів на території транзитно-вантажного терміналу за адресою: м. Одеса, вул. Андрієвського, 2.

 

Офісні приміщення розташовані у пункті пропуску порту Одеса, поряд з «Єдиним вікном», що забезпечує комфортні умови та зручність при оформлені автотранспорту та вантажів.

 

За додатковою інформацією звертатися за тел. (048) 729-43-74, (048) 729-31-57.

 

Інформація про передачу в оренду об’єктів державного нерухомого майна, що числяться на балансі Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та пропонуються для надання в оренду.

 

Додаток

Подробнее...

Про проведение работ по реализации рабочих проектов «Противопожарные мероприятия по предупреждению и обеспечению пожарной безопасности на объектах Одесского филиала ГП "АМПУ" (техническое переоснащение)»

Під час проведення планової перевірки дотримання  вимог законодавства у сферах пожежної безпеки в грудні 2016 р. ГУ ДСНС України в Одеській області надано припис

 

№ 205 від 05.01.2017 р. про усунення  порушень вимог законодавства у сферах пожежної безпеки. Відповідно, щодо припису створено План  заходів із усунення вимог пожежної безпеки на об’єктах адміністрації Одеського морського порту від 26.01.2017 р., в якому передбачено обладнати об’єкти Одеської філії ДП «АМПУ» системами протипожежного захисту, системами оповіщення про пожежу та автоматичною системою пожежогасіння.

 

Основні проектні рішення розроблено  проектною організацією - Товариством з обмеженою відповідальністю «Проектно-монтажна компанія “ЗЕВС”» (скорочено ТОВ «ПМК “ЗЕВС”»).

 

Реалізація робочих проектів «Протипожежні заходи з попередження та забезпечення пожежної безпеки на об'єктах Одеської філії ДП "АМПУ"  (технічне переоснащення). дозволить забезпечити своєчасне виявлення  пожежі, сигналізацію про виникнення пожежі на пульт централізованого пожежного нагляду диспетчера пожежної команди, дозволить швидко локалізувати осередки пожежі, провести евакуацію людей та необхідні заходи щодо гасіння пожежі.

 

Усі зацікавлені організації, що мають досвід роботи і дозвільні документи на виконання робіт з монтажу та налагодженню систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, автоматичних систем пожежогасіння  просимо надати свої комерційні пропозиції на ім’я головного інженера адміністрації Одеського морського порту до 23.01.2018р.

 

Відповідальна особа – Богуш Валентин Михайлович, начальник відділу електрозв’язку  СЕЗ, т. (048) 729-39-60, e-mail \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Додаток: Технічне завдання на роботи «Протипожежні заходи з попередження та забезпечення пожежної безпеки на об'єктах одеської філії ДП "АМПУ"  (технічне переоснащення).

Подробнее...

Закупка работ по проектированию модернизации электрооборудования

Державним підприємством «Одеський морський торговельний порт» планується здійснити закупівлю робіт з проектування модернізації електрообладнання 6/0,4 КТП-20 (ДКЦ) Інв№103211,103212 (згідно Технічного завдання, що додається). 

 

Умови розрахунків – безготівковий розрахунок на рахунок виконавця по фактичному виконанню послуг згідно кошторису/калькуляції. 

 

Уповноважений здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

Заступник головного енергетика ДП «Одеський порт» Нікулін А.М., контактний телефон: 729-72-93, електронна адреса: \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

 

Зацікавленим спеціалізованим організаціям пропонуємо розглянути можливість виконання зазначених робіт та, у разі зацікавленості, надати в ДП «Одеський порт» не пізніше 19.01.2018 комерційну пропозицію із зазначенням вартості робіт з урахуванням ПДВ і терміну виконання робіт, на паперовому носії на адресу:

 

65029, Одеса, Митна площа, 1 ДП «Одеський порт»

та в електронному вигляді на електрону пошту \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 

Подробнее...

Услуги по установке, демонтажу и др. кондиционеров

Державним підприємством «Одеський морський торговельний порт» планується здійснити закупівлю послуг з встановлення (демонтаж та перенесення існуючих, монтаж нових) кондиціонерів (настінних спліт-систем).

 

Місце  надання послуг – територія ДП «Одеський порт».

 

Строк надання послуг – протягом одного місяця.

 

Умови розрахунків – безготівковий розрахунок на рахунок виконавця по фактичному виконанню послуг згідно кошторису/калькуляції.

 

Уповноважений здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:

Заступник головного енергетика ДП «Одеський порт» Нікулін А.М., контактний телефон: 729-72-93, електронна адреса: \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Спеціалізованим організаціям, зацікавленим в  наданні зазначених послуг, пропонуємо надати свої пропозиції

про вартість послуг до 17.01.2018 на паперовому носії на адресу:

65029, Одеса, Митна площа, 1 ДП «Одеський порт»

та в електронному вигляді на електрону пошту \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

В пропозиції обов’язково зазначити вартість за одну од. виміру:

Демонтаж кондиціонера (настінна спліт-система з внутрішнього та зовнішнього блоку, індекс потужності ВТЕ 07 ÷18); Монтаж кондиціонера (настінна спліт-система з внутрішнього та зовнішнього блоку, індекс потужності ВТЕ 07 ÷18); Прокладання 1 п.м. магістралі по стіні в пластиковому коробі (з урахуванням вартості робіт та матеріалів), для фреону R-410А; Пробивання отвору в стіні товщиною до 1 м.

Подробнее...

Закупка услуги по коду ДК 021: 2015-42410000-3 «Подъемно-транспортировочное оборудование» согласно технической спецификации

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» / Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планує здійснити закупівлю послуги  за кодом ДК 021:2015-42410000-3 «Підіймально-транспортувальне обладнання» згідно з технічною специфікацією, що наведена в Додатку № 1.

 

Просимо до 19.01.2018 року надати комерційні пропозиції щодо вартості    трала-платформи для перевезення котка дорожнього, враховуючи його доставку до місця поставки.

 

Місце поставки трала-платформи – 65026, м. Одеса, площа Митна, 1, Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

 

Строк надання послуги – протягом 2018 року.

 

Особа-замовник  — Коршунов Дмитро Іванович, начальник відділу механізації та метрології,

тел. (048) 729 45 43, тел/факс (048) 729 44 64, \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Також повідомляємо, що цей лист-запит не є офертою в розумінні частини другої статті 638 та частини першої статті 641 Цивільного кодексу України.

Подробнее...

Объявления об аренде инженерно-строительной техники

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» / Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планує здійснити закупівлю послуги, яка передбачає  використання наступної інженерної та інженерно-будівельної  техніки для надання послуг з виконання аварійних та ремонтно-будівельних робіт на 2018-2019 рр:

 

Кран автомобільний (вантажопідйомністю від 10т до 40т, зі стропами); Ковшовий навантажувач (V ковша від 1,8 м.куб. до  4,2 м.куб. ); Підйомник автомобільний (від 18м до 35м.); Компресор пересувний (тип ПКСД 5,25Д чи більш сучасніший зі шлангами, та відбійними молотками); Пересувний зварювальний агрегат (тип АДД 4002У1 чи більш сучасний); Паливозаправник ємкістю до 9 м.куб. включно;  Портовий (або автомобільний) тягач з ролл-трейлером або напівпричепом довжиною до 40f включно.

Місце надання послуг з використання техніки – 65026, м. Одеса, Митна пл., 1, територія Одеського порту.

 

Умови розрахунків – після надання послуг.

 

Строк надання послуг – після надання замовлення.

 

Всім зацікавленим особам звертатися до начальника відділу механізації та метрології технічної служби Коршунова Д.І., тел. (048) 7294543, тел./факс (048) 7294464, \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Подробнее...

Государственное предприятие «Одесский порт» сообщает о возможности безвозмездной передачи в установленном порядке имущества

Державне підприємство «Одеський порт» повідомляє про можливість безоплатної передачі в установленому порядку майна, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», на баланси державних підприємств, або виявлення можливих покупців майна.

 

Перелік основних засобів служби механізації та технології ДП «Одеський порт», що пропонуються до безоплатної передачі:

№ з/п

Інвентарний номер

Назва

Рік випуску

Технічний стан

1

002000

Портальний кран «МАРК-45»

2005

у робочому стані

2

002001

Портальний кран «МАРК-45-2»

2006

у робочому стані

 

Пропозиції щодо взяття на баланс (або купівлі) зазначеного майна приймаються протягом 20 календарних днів з дати розміщення оголошення за адресою:

65026 м. Одеса Митна площа, 1

Тел./факс: (048) 729-42-20

e-mail: \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактна особа: Лосенко Михайло Михайлович

Подробнее...

Закупка микроавтобусов ( "Hyundai H1» или эквивалент) по коду ДК 021: 2015 34110000-1 «Легковые автомобили»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю мікроавтобусів («Hyundai H1» або еквівалент) за кодом ДК 021:2015 34110000-1 «Легкові автомобілі», згідно  Технічної специфікації (технічних вимог), що наведена в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Кількість товару – 2 одиниці (автомобіля).

 

Місце поставки товару – м. Одеса, Митна площа, 1, на умовах DDP відповідно до Інкотермс 2010 склад Покупця, транспортом Постачальника.

 

Умови розрахунків – Покупець здійснює оплату Товару Постачальнику, протягом 10 (десяти) банківських днів після поставки Товару Постачальником, підписання Сторонами Акту приймання-передачі Товару, видаткової накладної та отримання усіх супровідних документів на Товар, на підставі отриманого Покупцем оригіналу рахунку, шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку Покупця на поточний рахунок Постачальника.

 

Строк поставки товару – відповідно до Заявки Покупця протягом не більш ніж 20 (двадцяти) робочих днів з дати отримання Постачальником Заявки Покупця.

 

Відповідальна особа: Мартинюк Віталій Віталійович - начальник ДТ та АЗ технічної служби ОФ ДП «АМПУ»,

адреса: м. Одеса, вул. Андрієвського 2, тел. (048) 729-45-32,  моб. (067) 448-99-04, ел. пошта:

Подробнее...

Закупка легкового автомобиля (типа «Toyota Camry» или эквивалент) по коду ДК 021: 2015 34110000-1 «Легковые автомобили»

Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» планується здійснити закупівлю легкового автомобілю (типу «Toyota Camry» або еквівалент) за кодом ДК 021:2015 34110000-1 «Легкові автомобілі», згідно  Технічної специфікації (технічних вимог), що наведена в Додатку №1 до цього листа-запита.

 

Кількість товару – 1 одиниця (автомобіль).

 

Місце поставки товару – м. Одеса, Митна площа, 1, на умовах DDP відповідно до Інкотермс 2010 склад Покупця, транспортом Постачальника.

 

Умови розрахунків – Покупець здійснює оплату Товару Постачальнику, протягом 10 (десяти) банківських днів після поставки Товару Постачальником, підписання Сторонами Акту приймання-передачі Товару, видаткової накладної та отримання усіх супровідних документів на Товар, на підставі отриманого Покупцем оригіналу рахунку, шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку Покупця на поточний рахунок Постачальника.

 

Строк поставки товару – відповідно до Заявки Покупця протягом не більш ніж 20 (двадцяти) робочих днів з дати отримання Постачальником Заявки Покупця.

 

Відповідальна особа: Мартинюк Віталій Віталійович - начальник ДТ та АЗ технічної служби ОФ ДП «АМПУ»,

адреса: м. Одеса, вул. Андрієвського 2, тел. (048) 729-45-32,  моб. (067) 448-99-04, ел. пошта:

Подробнее...

Объявления о передаче в аренду указанных в объявлении объектов

Оголошення щодо передачі в оренду зазначених у додатку об’єктів.

Подробнее...

Технический контроль автотранспорта Одесского филиала ГП «АМПУ»

Одеською  філією  Державного  підприємства  «Адміністрація  морських  портів  України»  планується  здійснити  закупівлю  послуги  щодо  проведення  технічного  контролю  транспортних  засобів.  Технічна  характеристика  буде  додатково  надана  за  запитом.

 

Просимо зацікавлених  звертатися  до  22.12.2017 р.

 

Контактна особа:

Шахназаров Ю.М.  – інженер з безпеки  руху  (старший)  дільниці  автомобільного  транспорту  адміністрації  Одеського  морського порту

65026 м. Одеса, Митна пл.. 1

Тел.. 048 729 34 40, 0677661654

Електронна пошта \n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подробнее...