МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 6
Під обробкою: 22

Для запобігання техногенних, терористичних, інших загроз, а також за наявності фактів корупції в порту. Цілодобова Гаряча Лінія (048) 706-57-96 Адміністрації Одеського морського порту. З решти питань звертатися за телефонами у контактному довіднику

«Порт є саме існування Одеcи»

— Граф А.Ф.Ланжерон

e-procurement-uspa-uae-procurement-ocsp-ua

РОЗДІЛИ

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

transport-ukr

procurement-ukr

analytics-ukr

Одесское областное радио

archival-photos-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

ГАЗЕТА «ОДЕСЬКИЙ ПОРТОВИК»


       2017.07.20


                        Архів за 2015 рік

                        Архів за 2016 рік

                        Архів за 2017 рік

АНАЛІТИКА

ОГОЛОШЕННЯ

Авторизація

Майбутні інженери-гідротехніки проходять виробничу практику в Одеській філії АМПУ

20 липня група студентів 3 курсу факультету воднотранспортних і шельфових споруд Одеського національного морського університету відвідала об'єкти інвестиційного будівництва Одеського порту в рамках вузівської програми виробничої практики. Для майбутніх інженерів-гідротехніків та їх наукового керівника була організована екскурсія на Карантинний мол та на причали Хлібної гавані.

 

- Ця екскурсія організована відповідно до меморандуму, який кілька місяців тому був укладений між Адміністрацією морських портів України та Одеським морським університетом, - розповідає Ольга Кузьміна, начальник відділу кадрів ДП ​​«АМПУ». - Два тижні студенти проходили виробничу практику в наших філіях (Одеса, Південний, Чорноморськ, Ізмаїл), і зараз проходять тижневу технологічну практику в апараті управління АМПУ. Гідротехніка - дуже актуальна спеціальність. Галузь потребує молодих кваліфікованих кадрів саме цього напрямку і сьогоднішня екскурсія буде дуже корисна майбутнім інженерам у тому сенсі, що вони на власні очі побачать, чим живе порт, як він виглядає, і чим їм належить займатися завтра.
О.Кузьміна також розповіла, що меморандум про співпрацю між АМПУ і Одеським водним передбачає кілька напрямків роботи. Зокрема, досягнуто домовленості про проходження співробітниками АМПУ курсів підвищення кваліфікації на базі Національного морського університету.

 

Щорічно сотні курсантів і студентів учбових закладів проходять виробничу практику на суднах портофлоту Одеського порту, набувають професійний досвід у відділах і службах, відповідальних за портову механізацію та операційну діяльність порту.

 

- У нас є розуміння того, що Одеса - базовий центр морської освіти в Україні, - говорить начальник адміністрації порту Ігор Ткачук. - Тому ми завжди йдемо назустріч керівникам вузів в плані організації виробничої практики студентів на безоплатній основі. Кращі студенти, які демонструють бажання осягати все нове, передове, і показують себе в роботі, отримують шанс на працевлаштування як на держпідприємствах, так і в приватних компаніях, що спеціалізуються на перевалці вантажів.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

Детальніше...

Керівник ОФ ДП «АМПУ» Ігор Ткачук зустрівся з коллективом

робочу зустріч з трудовим колективом, щоб роз’яснити свою позицію у питаннях, які найбільше хвилюють працівників підприємства та профспілку. Одна з головних заяв, зроблених керівником у ході зустрічі – скорочення чи т.зв. «оптимізація» персоналу порту сьогодні не на часі. 

 

- Коло питань, які обговорювалися, можна розділити на два блоки: виробничий і соціальний, - зауважив Ігор Ткачук.Мова йшла зокрема про проблеми виробничої діяльності, підтримання в робочому стані інфраструктури, реалізації капітальних інвестицій і про плани перспективного розвитку на наступний рік. Однак найбільше людей хвилювали чутки про скорочення робочих місць. Про робочі місця і про підвищення заробітної плати адміністрація порту постійно веде конструктивний діалог з профспілкою. Якщо говорити про мою особисту позицію, то вона полягає в тому, що жодних скорочень, жодної «оптимізації» бути не повинно. Я - проти звільнень, проти того, щоб бездумно переводити конкретних людей у прості арифметичні знаки та казати, що потрібно скоротити 20% чи 10% колективу. Адже чітко розумію, що за кожним відсотком стоять живі люди, які мають родини, дітей, батьків, і кожен портовик думає про завтрашній день...

 

Ігор Ткачук наголосив, що головним своїм завданням як керівника він вбачає захист інтересів держпідприємства, пошук засобів підвищення його доходності і, на цій базі, знаходження можливостей для створення нових робочих місць.

 

- Як керівник, я повинен знаходити можливості і для підвищення заробітної плати, - додав начальник ДП ОФ «АМПУ».Є фактори інфляції, росту вартості життя у мегаполісі, і в цих умовах ми повинні дбати про захищеність трудівників причалів. Сьогодні прем’єр-міністр ставить завдання: зробити все можливе, аби поточний рік став роком соціального захисту. Також було оголошено що  2017 рік повинен стати роком створення нових робочих місць. Якщо державна політика спрямована на створення нових робочих місць, то ми не можемо говорити ні про яку «оптимізацію». Це моя позиція і я її відстоюватиму.

 

 

 

Детальніше...

АМПУ передала до Міністерства інфраструктури доопрацьований проект Методики розрахунку портових зборів

Адміністрація морських портів України спільно з ДП «УкрНДІМФ» (Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України) закінчили доопрацювання проекту Методики розрахунку ставок портових зборів, відповідно до доручення Міністерства інфраструктури України. Документ в кінці червня спрямований в Міністерство інфраструктури, - повідомляється на сайті АМПУ.

 

В Адміністрації врахували рекомендації зарубіжних експертів, наукових установ, зокрема, профільного інституту «ЧорноморНДІпроект», а також пропозиції підприємств, в тому числі приватного бізнесу, які використовують портову інфраструктуру. Проект Методики побудований на т.зв. OPEX, тобто операційних витратах, без урахування інвестиційної складової. Яким чином будуть фінансуватися інвестиційні проекти, буде визначено на рівні Кабінету міністрів України і Міністерства інфраструктури.

 

Зазначається, що основна перевага оновленої Методики в тому, що Україна в розрахунку портових зборів перейде від умовного об'єму судна до більш справедливої ​​системи розрахунку грос-тоннаж (gross registered tonnage, GRT). Також при оновлених розрахунках портових зборів важливо враховувати, що разом зі зборами для бізнесу повинен бути врахований принцип оподаткування та відрахування дивідендів з боку АМПУ.

 

Після внутрішнього обговорення Методика буде презентована фахівцями Міністерства та Адміністрації портовій спільноті.

 

Начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук зазначив, що Методика розрахунку ставок портових зборів є важливим галузевим нормативним документом у сфері портового ціноутворення. За його словами, портові збори, що стягуються з судновласників в морських портах, згідно зі ст. 22 Закону «Про морські порти України», являють собою основне джерело коштів на утримання та розвиток портів (акваторій, каналів, хвилеломів, берегозахисних споруд, причалів, молів, доків) і забезпечення безпеки плавання суден в портах і на підходах до них, включаючи утримання маяків, навігаційного обладнання, лоцманських служб, систем управління рухом суден тощо. 

 

«Наразі, бізнес вважає існуючі в Україні портові збори завищеними та необґрунтованими. В той же час, всі розуміють, що привабливість портів для судновласників визначається не тільки рівнем ставок, але й гнучкістю системи портових зборів. А для працівників портової галузі важливо, щоб діючі ставки портових зборів забезпечували надходження коштів, необхідних для належного утримання та розвитку портової інфраструктури. В той же час портові збори мають бути привабливими для заходу суден і не ставити окремі порти та перевізників у несприятливе становище, що може спричинити штучний перерозподіл вантажопотоків. В будь-якому разі ми готові до обговорення проекту цього важливого документу», - зауважив Ігор Ткачук.

 

Детальніше...

Одеський морський порт відвідав Президент України Петро Порошенко

17 липня, в рамках Україно-американських навчань Sea Breeze 2017, Одеський морський порт відвідав Президент України Петро Порошенко. Зустріч проходила на флагмані Українських ВМС Гетьман Сагайдачний. Під час виступу Петро Порошенко привітав учасників навчань, зустрівся з військовими моряками. Президент України наголосив, що спільні навчання демонструють єдність та готовність спільно зі світовою спільнотою захистити мир, єдність та цінності, які поділяє Трансантлантична спільнота.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Адміністрація Одеського морського порту долучилась до проведення тижня моди «Perwoll Odessa Fashion Week Cruise»

Державне підприємство Адміністрація Одеського морського порту долучилось до проведення тижня моди «Perwoll Odessa Fashion Week Cruise» та становлення національного рекорду – «Найдовший подіум в Україні!».

 

У суботу, 15 липня, пройшло урочисте відкриття модного показу під час якого українські та закордонні дизайнери представили до уваги глядачів круїзні колекції. Про це на своїй сторінці повідомив Начальник Одеської філії державного підприємства Адміністрації морських портів України Ігор Ткачук. За його словами основною метою становлення даного рекорду стала популяризація головного символа Одеси та його визначної пам’ятки Воронцовського маяка.

 

- Моделі дефілювали по так званому подіуму, довжина якого перевищувала 600 метрів, - сказав Ігор Ткачук. – Для становлення рекорду було задіяно сам маяк та рейдовий мол, який йде до маяку.

 

Зазначимо, до модного показу долучилось 23 дизайнери, серед яких були представники з Молдови, Грузії, Польщі, Білорусії та Литви. Захід проходив з 15 по 17 липня.

 

Детальніше...

Стартує проект з реконструкції фасаду Одеського морвокзалу

Філія АМПУ в м.Одесі представила будівельним компаніям деталі проекту «Кінетичний фасад будівлі морського вокзалу». Презентація пройшла 11 липня в адміністрації Одеського морського порту, в ній взяли участь більше десятка будівельників і проектувальників.

 

«Проект реконструкції фасаду морського вокзалу - показовий для Одеської філії, адже він складе разом з оновленими приморськими зонами новий вигляд набережної міста. Адміністрація морських портів України задала тон максимально широких і відкритих конкурсів з визначення підрядників на всі проекти, і вибір контрагента для виконання цих робіт в Одеському порту так само буде організований прозоро. У підсумку ми отримаємо кращу пропозицію за співвідношенням вартості і якості, а місто - нове яскраве архітектурне рішення», - зазначив Олександр Зубик, заступник керівника філії.

 

Проектна документація на об'єкт «Кінетичний фасад будівлі морського вокзалу» була розроблена в кінці 2016 р. фахівцями ДП «ЧорноморНДІпроект». Пакет документів пройшов Держекспертизу і був затверджений в січні 2017 р. Титул будівництва зараз знаходиться на узгодженні в Міністерстві інфраструктури України. Попередня вартість за інвесторським кошторисом становить 13,105 млн. грн. з ПДВ. Початок робіт планується вже на поточний рік. Термін реалізації проекту - 7 місяців.

 

Згідно з проектом, кінетичний фасад буде являти собою окрему  споруду на двох опорах. Останні належить «надіти» на існуючі колони перших двох рівнів комплексу морського вокзалу і зміцнити двома новими фундаментами під будівлею. Лицьова площина фасаду буде змонтована у вигляді металевої рами розмірами 18х39 м з закріпленими на ній п'ятьма тисячами пластин, які під дією вітру будуть створювати ефект хвилі в динаміці.

 

Наступний етап після презентації проекту - проведення переговорної процедури по визначенню підрядника проекту. Відповідно до Закону «Про публічні закупівлі», учасники процедури повинні будуть протягом двох найближчих тижнів (до 12:00 год. 25 липня) передати на розгляд тендерного комітету адміністрації порту запечатані конверти з інформацією про відповідність своїх компаній кваліфікаційним критеріям процедури закупівель і своїми пропозиціями щодо вартості реалізації проекту.

 

Нагадаємо, проект реконструкції фасаду будівлі морського вокзалу в Одесі реалізується під особистим контролем віце-прем'єра українського уряду Володимира Кістіона.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

  

Детальніше...

Кабмін затвердив фінплан АМПУ на 2017 рік

Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план ДП «Адміністрація морських портів України» на 2017 рік. Документ був прийнятий 12 липня 2017 року на засіданні Кабінету міністрів України.

 

Фінансовий план передбачає збільшення рівня чистого доходу підприємства на 6,3% в порівнянні з 2016 роком; планується, що цей показник складе 7,8 млрд грн. Прогнозний показник чистого прибутку очікується на рівні 3,2 млрд грн. Цьому буде сприяти очікуване збільшення вантажопереробки в портах з планованим обсягом 123,1 млн тонн. Дані прогнозні показники 2017 року більше торішніх параметрів на 4%, коли в портах України було оброблено 118,8 млн тонн вантажів.

 

«Узгодження ключового фінансового документа портової галузі відкриває можливість інвестування в заплановані на цей рік проектив повному обсязі, наскільки це можливо з урахуванням того, що пройшло вже півроку. АМПУ очікує отримати більший дохід, ніж в попередній період. Але значення має не відсоток зростання доходу, а те що по максимуму ми направимо ці кошти в будівництво нових об'єктів і модернізацію існуючих. Таким чином, у порівнянні з попередніми періодами наш чистий прибуток буде менше, але ці кошти не будуть припадати пилом на рахунках, а трансформуються в об'єкти портової інфраструктури», — зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

 

Капітальні інвестиції АМПУ в 2017 році складуть 3,9 млрд грн. Основними напрямками будуть ремонт і модернізація портової інфраструктури (63% від загальної суми), будівництво нових об'єктів (10%) і придбання основних засобів (25%). «Тепер ми можемо сміливо братися за проекти, зафіксовані в Плані пріоритетних дій — днопоглиблення, будівництво та реконструкцію причалів в Южному і Чорноморську, Одесі, Миколаєві та Маріуполі, оновлення флоту та ін.», — додав керівник АМПУ.

 

У 2017 році АМПУ планує виплатити 4,4 млрд грн податків на користь держави, що еквівалентно 57% чистого доходу компанії. З них 88% складуть виплати на користь державного бюджету.

 

Нагадаємо, що фінансовий план має стратегічне значення для портової галузі, а також визначає розвиток підприємства на поточний рік, забезпечуючи можливість виконання АМПУ своїх функцій, в тому числі реконструкцію і будівництво об'єктів портової інфраструктури, безпеку мореплавання та ін.

 

www.uspa.gov.ua

Детальніше...

Одеський порт завершив перше півріччя 5-процентним зростанням вантажообігу (статистика)

За оперативними даними головної диспетчерської Одеської філії Адміністрації морських портів України (ОФ ДП «АМПУ»), в січні-червні ц.р. на причалах порту перевалено 12 241,7 тис. тонн вантажів, що на 5,0% перевищує показник аналогічного періоду минулого року.

 

Найбільш вдалим був завершальний місяць другого кварталу: в червні стивідорні компанії порту сумарно переробили 1805,9 тис. тонн вантажів, що на 28,3% перевищує підсумок червня 2016 р. - 1408,0 тис. тонн.

 

Успішне завершення першого півріччя визначив ріст трьох позицій у номенклатурі вантажів. Так, в січні-червні ц.р. перевалка зернових склала 4336,0 тис. т. (+ 12,3% до 6 міс. 2016 р.), контейнерів - 252 570 TEU (+ 9,9%), наливних вантажів - 1169,6 тис. т. (+36,7%).

 

Разом з тим, у звітному періоді на 13,3% знизився показник по чорним металам: 2715,3 тис. тонн проти 3132,9 тис. тонн у січні-червні 2016 р.

 

Фахівці ОФ ДП «АМПУ» відзначають, що незважаючи на літній спад активності на світових ринках і посилення конкуренції на вітчизняному ринку портової перевалки, стивідорні компанії Одеського порту демонструють достатній запас міцності для утримання планки вантажообігу порту на торішньому рівні.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

Детальніше...

ТУРЕЦЬКИЙ МАРШ: Круїзний теплохід «Принцеса Дніпра» привіз до Одеси маленьку сенсацію

Річковий пасажирський лайнер «Принцеса Дніпра» відроджує традицію кругових двотижневих Дніпровсько-Чорноморських круїзів з заходом в Одесу. Перший рейс стартував у Києві 7 липня. Сьогодні вранці «Принцеса ...» прибула в Одеський порт. Під час дводенного перебування судна в місті туристам запропонована насичена програма, яка включає тематичні екскурсії, відвідування всесвітньо-відомого Оперного театру і Художньої галереї, а також поїздку в Білгород-Дністровську фортецю

 

- Особливістю нинішнього круїзу є не тільки те, що цей рейс перериває трирічне затишшя на популярному колись маршруті, - каже директор агентуючої компанії «Лондон Скай» Костянтин Лічікакі. - Абсолютно несподіваним для нас став початок продажів Дніпровського круїзу на турецькому ринку, чого ніколи не було. І сьогодні, поряд з туристами з Німеччини і Франції, на борту «Принцеси Дніпра» до Одеси прибула досить представницька група турецьких громадян. Так співпало, що пасажирський теплохід ошвартувався на тому ж причалі морського вокзалу, де зараз стоять кораблі ВМС Туреччини, що прибули для участі в міжнародних навчаннях Сі-Бриз. Більш того, туристи, які виявлять бажання прогулятися пішки від борту судна до центру міста, будуть підніматися на Приморський бульвар через відкритий нещодавно  тому Стамбульський парк, споряджений на кошти Турецької республіки...

 

У короткому інтерв'ю для газети «Одеський портовик» директор «Лондон Скай» зазначив, що для відродження популярності Дніпровсько-Чорноморських круїзів необхідно виконати два завдання. По-перше, дуже важливо в кожному порту заходу забезпечити туристам цікаву програму перебування. З цим завданням туристичні компанії успішно справляються, чого не можна поки сказати про іншу умову - зниження у вітчизняних портах ставок портових зборів для круїзних суден під українським прапором.

 

- Високі збори - наприклад, захід до Одеси обійдеться фрахтувальнику у 2,5 тис. доларів - роблять круїзи по Дніпру невиправдано дорогими. І в цьому році компанії працюють собі у збиток через недостатнє завантаження судна, яке становить 50%. Для вирішення цієї проблеми туристичне співтовариство буде звертатися до Адміністрації морських портів і Міністерства інфраструктури з проханням про надання сезонних знижок, - зазначив К.Лічікакі.

 

Нагадаємо, в радянську епоху на круїзному маршруті від Києва до Одеси і Ялти працювали 15 суден типу «річка-море». Чотирипалубні лайнери 301 і 302 проектів будувалися на замовлення СРСР на верфі міста Больценбург в тодішній НДР. В даний момент в Україні залишилося всього 3 судна з цієї флотилії: «Принцеса Дніпра» (кол. «XXV з'їзд КПРС»), «Вікінг Синеус» (кол. «Михайло Ломоносов»), «Зірка Дніпра» (кол. флагман флотилії «В.І. Ленін»).

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

Детальніше...

Кораблі НАТО прибувають до Одеського порту для участі в навчаннях Sea Breeze-2017

В акваторії Одеського порту формується група військових кораблів НАТО, що прибувають для участі в українсько-американських військово-морських маневрах Sea Breeze. Вранці в понеділок 10 липня, до іноземних кораблів, що вже перебували в Одеському порту, приєдналися два кораблі ВМС США. До причалу 1к (контейнерний термінал на Карантинному молу) були заведені ракетний крейсер типу Ticonderoga USS Hue City (CG 66) і ракетний есмінець USS Carney (DDG 64).

 

Напередодні, в неділю, 9 липня до 16 ​​причалу морвокзалу були пришвартовані фрегат F241 Turgutreis та великий десантний корабель NL 124 T.G.G.Karamurselbey - обидва зі складу ВМС Туреччини, а в Практичній гавані дислокується румунський корвет "Контр-адмірал Хорія Мачелларіу".

 

Вперше з часу проведення спільних військово-морських навчань України і НАТО (з 1997 року) до них залучається іноземний підводний човен. Субмарина турецьких ВМС S 349 T.G.G. Batiray розмістилася біля 20 причалу.

 

Тим часом через одеський аеропорт транспортними бортами країн НАТО доставляються військовослужбовці та спорядження.

 

Навчання «Sea Breeze-2017», пройдуть з 10 по 23 липня. У цих заходах, крім українських військових, очікується участь представників Великобританії, Бельгії, Болгарії, Греції, Грузії, Італії, Канади, Литви, Молдови, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини, Франції та Швеції. За інформацією Міністерства оборони України основною особливістю українсько-американських навчань «Сі Бриз-2017» є зміна структури штабу, який в цьому році буде складатися з безпосередньо керівництва навчань і окремо штабу морського командування, розробленого за стандартами НАТО. Відрізнятиметься від попередніх навчань також метод їх проведення - міжнародні маневри будуть проходити в режимі free play (вільна гра).

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

До уваги зацікавлених осіб!

Администрацией Одесского морского порта запланирована реконструкция фасада Одесского морского вокзала с устройством кинетического фасада.

 

С целью привлечения подрядной строительной организации для выполнения работ по реконструкции запланировано проведения закупки работ, согласно ЗУ «Про публичные закупки».

Представители строительных организаций заинтересованных в принятии участия в реализации проекта, приглашаются на презентацию проекта.

 

Встреча состоится 11.07.2017 г. в 12.00 по адресу:

г. Одесса, Таможенная площадь 1, админздание № 1 (управление Администрации Одесского морского порта), 2 этаж, кабинет 24

 

С уважением!

Администрация Одесского морского порта

 

Контактное лицо: - заместитель начальника отдела гидротехнических инженерных сооружений и капитального строительства Щетинин Андрей Анатольевич (048) 729 – 33 - 34

Детальніше...