МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 12
Під обробкою: 19

Для запобігання техногенних, терористичних, інших загроз, а також за наявності фактів корупції в порту. Цілодобова Гаряча Лінія (048) 706-57-96 Адміністрації Одеського морського порту. З решти питань звертатися за телефонами у контактному довіднику

«Порт є саме існування Одеcи»

— Граф А.Ф.Ланжерон

e-procurement-uspa-uae-procurement-ocsp-ua

РОЗДІЛИ

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

transport-ukr

procurement-ukr

Одесское областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

ГАЗЕТА «ОДЕСЬКИЙ ПОРТОВИК»


       2017.11.16


                        Архів за 2015 рік

                        Архів за 2016 рік

                        Архів за 2017 рік

archival-photos-ukr

АНАЛІТИКА

ОГОЛОШЕННЯ

Авторизація

Адміністрація Одеського порту презентувала причал 1-з для майбутніх учасників тендера

10 листопада в конфренцзалі адміністрації Одеського порту відбулася презентація проекту «Нове будівництво причалу 1-з для генеральних вантажів на Андросовському молу з примиканням до ДП« Одеський морський торговельний порт по вул. Миколи Гефта, 3 Приморського району м.Одеси »Одеської філії ДП «АМПУ». Завершальний комплекс робіт відповідно до відкоригованого робочого проекту». Презентація була організована для потенційних учасників тендеру - China Harbour Engineering Comp.Ltd. (Китай), «Дехауз» (Україна), ТОВ «Морбудпроект» (Україна), ТОВ «Підприємство« Мас-Буд »(Україна).

 

У заході брали участь заступник. начальника з економіки та фінансів ОФ «АМПУ» Артем Ракович, начальник інженерної служби ДП «АМПУ» Володимир Полухін, головний інженер адміністрації порту Олексій Калюжний.

 

Як розповів головний інженер адміністрації порту, причал 1-з, що будується, довжиною 254 м і глибиною біля кордону 12 м (з перспективою збільшення до 13,5 м) є частиною зерноперевантажувального комплексу потужністю 4 млн. т на рік. Причал будується в районі Андросовського молу. Будівництво об'єкта передбачає створення тилових складських площ. Станом на 10 листопада вже виконано 55,1 відс. запланованих загальнобудівельних робіт (побудовано 162 м лицьової стінки причалу).

 

Днопоглиблювальні роботи на сьогоднішній день виконані на 62,3 відс. Орієнтовна вартість решти робіт - 244,5 млн. грн. Термін закінчення будівництва причалу - 12 міс.
За словами начальника адміністрації Одеського порту Ігоря Ткачука, причал і в цілому зерноперевантажувальний комплекс будуються для збільшення конкурентоспроможності підприємства на внутрішніх і зовнішніх ринках портових послуг, залучення нових вантажопотоків.

 

- Тендер, який готується провести адміністрація порту, дозволить нам, з одного боку, вибрати підрядника, який якісно і за оптимальну суму завершить необхідний обсяг робіт з будівництва причалу 1-з. З іншого боку, ми створимо комфортні умови для бізнесу, в даному випадку ТОВ «Бруклін-Київ», який разом з ДП «АМПУ» будує зерноперевантажувальний комплекс. Здача об'єкта в експлуатацію дозволить стивідорній компанії приймати і обробляти великовантажні судна біля причалу, - прокоментував І.Ткачук.

 

Після презентації представники компаній, які брали участь у заході, задали свої питання. Потім на їх прохання відбулася екскурсія на причал 1-з.

 

Прес-служба адміністрації Одеського порту

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

III Міжнародна конференція «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології»

23 ноября 2017 года в Одессе пройдет III Международная конференция «Зерновые терминалы: новые проекты, оборудование и технологии».

 

Организаторы конференции - издательство «Порты Украины» и ИАЦ «BlackSeaTrans» - предлагают узнать, как наилучшим образом планировать, создавать, управлять, оснащать зерновые терминалы, повышая их конкурентоспособность. Успешный опыт применения инноваций, знакомство с мировыми тенденциями на рынке зерновой перевалки, советы, как избежать рисков – все это поможет расширить перспективы развития компаний, причастных к работе зерновых терминалов.

 

Темы конференции

- Обзор зерновых терминальных мощностей Украины и новых проектов строительства.

- Что такое эффективный терминал нового поколения

- Технологии терминального строительства: как сэкономить

- Анализ себестоимости перевалки зерновых грузов: факторы влияния

- Зерновые терминалы: сильные и слабые звенья в логистической цепи экспорта

- Рейдовый зерновой порт как поддержка неглубоководных терминалов Украины

- Сколько стоит зерновой терминал: основные ценообразующие факторы

- Конвейерные системы: не ошибиться при выборе

- Аресты судов и зерна: советы практика

- Страховые случаи на зерновых терминалах: причины и последствия

- Как выбирать надежные силосы для морских терминалов

- Где границы свободного рынка для операторов зерновых терминалов

- Загрузить «панамакс» за сутки реально

- Проблемы доставки зерна к причалу автомобильным и железнодорожным транспортом

- Новинки на рынке погрузочной техники

 

В рамках Национального морского рейтинга по итогам 2016/17 МГ состоится награждение стивидорных компаний Украины, в номинациях «Зерновой терминал года», «Темпы роста», «Абсолютный рост».

 

Генеральный спонсор конференции - ООО «Новотех-Терминал», спонсоры – компании «ТИС-Зерно», «Трансшип».

 

Конференция проводится в содружестве со специализированной выставкой «Агро-СФЕРА» (22-24 ноября 2017 г., Одесса).

 

Стоимость участия - 8900 грн. (без НДС). Скидки: при участии 2-х представителей — 10%; 3-х и более— 15%.

 

Место проведения: г. Одесса, гостиница «Черное море», Маразлиевская, 1/20 (парк им. Шевченко).

 

Оргкомитет: тел.: +380(482) 37-38-82, тел./факс: 37-38-35.

E-mail: \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше...

Ігор Ткачук: «Погіршення погодних умов не повинно порушити ритмічної роботи порту»

«Ніякі погодні умови не повинні порушувати ритмічної роботи порту», ​​- так прокоментував начальник адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук програму практичних заходів, викладену в наказі по ОФ ДП «АМПУ» №611 «Про заходи щодо боротьби зi сніговими заметами, ожеледицею та iншими стихiйними лихами на осiнньо-зимовий перiод 2017-2018 рр.».

 

І.Ткачук також зауважив, що адміністрація багато уваги приділяє координації зусиль усіх підприємств і організацій, які здійснюють господарську діяльність в Одеському порту, в т.ч. ДП «ОМТП» і стивідорних компаній, спрямованих на забезпечення пропускної здатності транспортної інфраструктури при виникненні екстремальних умов в осінньо-зимовий період. За його словами, «робота повинна бути організована так, щоб ніщо не заважало безперебійній цілодобовій доставці вантажів до причалів, якісному виконанню договірних зобов'язань перед нашими партнерами; від цього залежить ділова репутація Одеського порту і його економічне благополуччя».

 

Умови ефективної боротьби зі снігопадами й іншими погодними неприємностями майбутньої зими розглядав штаб з ліквідації наслідків снігових заметів, обледеніння та інших стихійних лих, створений відповідно до згаданого наказу №611.

 

Нарада штабу відбулося 31 жовтня. Його учасники обговорили питання стану запасів піщано-соляної суміші, організації цілодобового оперативного чергування спеціальної техніки і водійського складу, вибору місць накопичення прибраного снігу, технології розчищення заметів на окремих об'єктах (транспортна естакада, нафторайон, комплекс морського вокзалу), проблеми забезпечення відділів та служб шанцевим інструментом для прибирання закріплених територій, тощо.

 

На нараді зокрема зазначалося, що в майбутню зиму на ділянках, де застосування колісної техніки недоцільно, планується налагодити прибирання снігу за допомогою ручних снігоприбиральних машин.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Детальніше...

До уваги зацікавлених осіб!

Адміністрацією Одеського морського порту оголошено закупівлю робіт із будівництва причалу № 1-з за процедурою  відкриті торги з публікацією англійською мовою.

 

З метою залучення підрядних будівельних організацій для виконання робіт із будівництва, повідомляємо, що Адміністрацією Одеського морського порту оголошено  закупівлю робіт: Нове будівництво причалу № 1-з для генеральних вантажів на Андросівському молу зі сполученнями Державного підприємства «Одеській морський торговельний порт» по вул. Миколи Гефта, 3 Приморського району м. Одеса» Одеської філії ДП «АМПУ». Завершальний комплекс робіт за відкоригованим робочим проектом» (за кодом ДК 021:2015 - 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт).

 

Деталі закупівлі за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-09-000369-a/

 

Представники будівельних організацій зацікавлених прийняти участь в реалізації проекту, запрошуються на презентацію проекту.

 

Презентація відбудеться  10.11.2017 року о 10:00 год. за адресою:

м. Одеса, Митна площа 1, адмінбудівля № 1 (управління Адміністрації Одеського морського порту), 2 поверх,зала засідань.

 

Заявки для участі в презентації направляються в термін до 06.11.2017 року включно до 12.00 на електрону адресу: \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Для належної організації візиту необхідно отримати наступну інформацію:

 

1. Лист-заявка від компанії на участь в зазначеному заході, в якому повинно бути вказано усіх представників компанії (із зазначенням посади), які планують здійснити візит до Адміністрації Одеського морського порту.

2. Копії паспортів усіх представників компанії.

3. В додатку до цього листа повинна бути надана інформація, згідно наступних форм:

 

Для відвідувачів з громадянством Україна

1

2

3

4

5

з/п

ПІБ

Серія № паспорту, коли та ким виданий

Домашня адреса

Даю згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України  №2297-VI від 01.06.2010 р. про права передбачені ст. 8 цього закону проінформований (підпис)

1

 

 

 

Для іноземних громадян

1

2

3

4

5

з/п

ПІБ

Посада

Паспорт

Громадянство

1

 

 

 

 

Детальніше...

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РИНОК ПОРТОВИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ? - в Одесі відбулася Перша міжнародна конференція «Гроші та порти»

За підрахунками експертів, близько 47 тис. осіб, зайнятих на ринку послуг в морських портах України, в 2016 році заробили не менше $ 1700 млн. доходів. Левову частку в цьому обсязі згенерували два найбільших гравця: $ 331,9 млн. (включаючи портові збори) склали доходи Адміністрації морських портів України (АМПУ) і $ 760 млн. - доходи приватних стивідорних компаній. Ці та інші цифри були озвучені на Першій міжнародній конференції «ГРОШІ І ПОРТИ-2017», яка пройшла в Одесі 26 жовтня ц.р.

 

Організаторами заходу виступили видавництво «Порти України» (директор - Костянтин Ільницький) і Група Світового банку (глава регіонального офісу IFC в Україні та Білорусі Джейсон Пеллмар) за підтримки Міністерства інфраструктури України, АМПУ і Асоціації «Укрпорт».

 

Чотири сесії форуму зібрали близько 200 учасників, в т.ч. керівників і провідних фахівців транспортних компаній і портових терміналів, вантажовласників, трейдерів, фінансистів, юристів, перевізників, експедиторів, морських агентів, представників органів місцевого самоврядування, галузевих НДІ, журналістів.

 

В ході конференції вперше в новітній історії України були всебічно проаналізовані та висвітлені проблеми руху фінансових потоків на вітчизняному ринку портових послуг за наступними тематичними напрямками:

- аналіз вартості українського ринку портових послуг;

- портові збори: стратегія змін і методологія розрахунку ставок;

- еволюція тарифів на вантажно-розвантажувальні роботи в морських портах;

- ціна бюрократії, втрати через обмеження конкуренції або зловживань з боку монополістів;

- фінансова сторона і неминучі ризики в діяльності судноплавних, експедиторських, агентських компаній в Україні та ін.

 

Предметний інтерес учасників конференції, зокрема, викликали презентації проектів нової Методики розрахунку портових зборів, які представили фахівці Групи підтримки реформ при Мінінфраструктури Олександра Клітіна (директор Групи) і Надія Єрмоленко (фінансовий аналітик) і заст. голови АМПУ Микола Полторацький.

 

- Порядок денний, склад учасників і, найголовніше, маса нової інформації, озвученої в доповідях спікерів, говорять про те, що у конференції «Гроші та порти» - велике майбутнє, - прокоментував подію начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук. - Створення галузевого дискусійного майданчика з акцентом на фінанси допоможе всім сторонам, які мають відношення до функціонування ринку портових послуг в Україні, отримувати оперативний фактичний матеріал для аналізу втрат, які несуть державні і приватні компанії від бюрократичних бар'єрів і монопольних проявів. Ще одна місія цього майданчика - виводити на світло, оприлюднювати порочні явища і практики, які призвели до відходу вантажів і суден з українських портів, які перешкоджають залученню інвестицій в галузь, реалізації ефективних ринкових моделей управління ...

 

На думку І.Ткачука, той факт, що фінансові аналітики Мінінфраструктури представили на форумі проект нової методики розрахунку портових зборів, свідчить про рішучість українського уряду не затягувати з виконанням своїх обіцянок щодо зниження зборів на 20%, що позитивно позначиться на конкурентоспроможності вітчизняних гаваней в порівнянні з колегами на Чорному морі і на Балтиці.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

Детальніше...

Європейські експерти відзначили великий потенціал Одеського порту

23 жовтня ц.р. делегація ЄС на чолі з головою Представництва в Україні паном Послом Хюгом Мінгареллі відвідали Одеський порт. Високих гостей приймали заст. начальника Одеської митниці Раїса Мінченко, в.о. начальника адміністрації Одеського порту Олександр Зубик, головний диспетчер порту Денис Карпов. Мета візіта- знайомство з Одеським портом, як одним з найбільших в Україні, по суті головними воротами країни.

 

В ході візиту гості побували на контейнерному терміналі (оператор ДП «Контейнерний термінал Одеса»), в кінологічному центрі Одеської митниці, ознайомилися з роботою ТОВ «Євротермінал» і, зокрема, недавно відкритого на північно-західній околиці Одеси АвтоХаба.

 

Як сказав під час невеликого брифінгу пан Хюг Мінгареллі, «Одеський порт-це сучасне підприємство, оснащене висококласним устаткуванням, яке обслуговують кваліфіковані фахівці».

 

- Ми вважаємо надзвичайно важливим співробітництво адміністрації порту з бізнесом, вивчення його потреб і в залежності від цього будувати свою роботу. На мій погляд, однією з найважливіших задач Одеського порту спільно з митницею є вдосконалення митних процедур, реформування митної служби. Ми готові поділитися своїм досвідом у всіх питаннях, що стосуються спрощення контрольних процедур, вдосконалення роботи митних органів. Тому що Україна має величезний потенціал, - сказав Х.Мінгареллі.

 

О.Зубік підкреслив, що «для адміністрації Одеського порту в особі начальника Ігоря Ткачука дуже важлива зустріч з європейськими експертами, їх бажання ближче пізнати структуру порту, його можливості для прийому і перевалки вантажів, познайомитися з роботою стивідорних компаній.

 

- Ми дуже цінуємо бажання європейських колег поділитися своїм досвідом, - підкреслив О.Зубік. - Для нас це свого роду орієнтир для впровадження європейських практик.

 

У свою чергу Р.Мінченко зазначила, що завдяки співпраці України з ЄС вантажообіг товарів з / до країн Європи зріс в півтора рази в порівнянні з 2016 р В тому числі обсяг імпорту збільшився на 20 проц., Експорту - на 30 проц. «І це не межа. Одеський порт нарощує свої потужності, впроваджує нові технології, що дозволяють переробляти більше товарів. Один з новітніх проектів, впроваджених на території порту за підтримки обласної державної адміністрації - АвтоХаб. На черзі інші проекти »- зазначила керівник Одеської митниці.

 

Прес-служба адміністрації Одеського порту

 

 

 

 

Детальніше...

ПАМ'ЯТЬ НЕ МАЄ ТЕРМІНУ ДАВНОСТІ - в Одеському порту відкрили меморіал військовим морякам, загиблим у першій світовій війні

13 жовтня в районі 17 причалу пасажирського комплексу Одеського морського порту відбулася урочиста церемонія відкриття меморіалу морякам, загиблим підчас катастрофи ескадреного міноносця «Лейтенант Зацарённий» сто років тому.

 

У заході взяли участь начальник адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук, голова профспілки Одеського порту Володимир Зайков, Почесний президент Одеського порту, Герой України Микола Павлюк, 1-й заст. командувача Військово-морськими силами ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов, керівник дайвінг-клубу «Посейдон» Ігор Любимов, працівники держпідприємств і приватних компаній порту, військовослужбовці Західної бази ВМС, учні морського ліцею, представники громадськості, журналісти.

 

Саме від нинішнього 17-го причалу порту, на який зараз виходить фасад нового Свято-Миколаївського храму, сто років тому, 29 червня 1917 року, вийшов у останній похід ескадрений міноносець "Лейтенант Зацарённий". Есмінцю була поставлена ​​задача доставити на острів Фідонісі (зараз о.Зміїний) гарнізон, а також засоби для відновлення поста і радіостанції, розгромлених підчас нападу німецького крейсера під турецьким прапором "Бреслау". В 2,5 милях від острова есмінець підірвався на німецькій міні. Після вибуху його носова частина, миттєво затонула, забравши з собою життя 42 моряків.

 

У 2003 році аквалангісти Одеського порту обстежили кормову частину есмінця, виявлену суднами Держгідрографії. У 2007 р. була здійснена нова експедиція, яка увінчалася сенсаційною знахідкою - була знайдена носова частина корабля, яку безуспішно шукали усі підводні клуби Одеси протягом 10-ти років!

 

На поверхню були підняті безцінні документи, раритети. Одеським морським істориком Ігорем Алексєєвим були встановлені імена всіх загиблих на «Лейтенанте Зацарённом». Відомий одеський скульптор Олександр Князик створив ескіз пам'ятного знака у вигляді великого вінка, усередині якого викарбувані прізвища та ініціали 42 осіб. Вінок закріплений на стіні Свято-Миколаївського храму. За задумом портовиків, він стане частиною майбутнього Меморіального комплексу на згадку про загиблих військових моряків. У композиційне рішення комплексу будуть включені корабельна носова гармата і якорі, котрі будуть підняті з дна моря, як передбачається, під час майбутньої спільної експедиції Музею морського флоту України і дайверів підводного клубу Одеського порту.

 

- Віддання почестей загиблим морякам - стара флотська традиція. І мені дуже приємно відзначити, що ця традиція жива в Одеському порту. Відрадно, що серед нас є небайдужі люди, які відновлюють події столітньої давності і витрачають свій час і сили на те, щоб воскресити імена захисників морських рубежів, - сказав, відкриваючи мітинг на 17 причалі, начальник адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук. - Керівник підприємства підкреслив символічність моменту відкриття меморіалу загиблим військовим морякам - напередодні Дня захисника України, свята, встановленого для вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої держави, збереження військових традицій нашого народу.

 

Контр-адмірал Андрій Тарасов у своєму виступі зазначив, що без історії немає майбутнього, і обов'язок нинішнього покоління - зберігати в пам'яті імена тих, хто виконав свій військовий обов'язок до кінця.

 

- Символічно, що сьогодні українські військові моряки виконують ті ж завдання щодо забезпечення гарнізону острова Зміїний, що і есмінець «Лейтенант Зацарённий» сто років тому, - підкреслив контр-адмірал.

 

Мітинг завершився хвилиною мовчання. На згадку про загиблих пролунав салют зі стрілецької зброї, судна і кораблі в гавані порту дали протяжний гудок, урочистим маршем пройшов взвод почесної варти.

 

Після церемонії на причалі почесні гості заходу, відповідно до традиції, вийшли на катері у відкрите море для покладання вінка на воду.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

China Harbor Engineering Company розглядає можливість участі у тендерах на виконання робіт у Одеському порту

Про це йшлося підчас робочої зустрічі 13.10.2017 р. між представниками CHEC та керівництвом Одеського порту.

 

Нагадаємо, китайська компанія China Harbor Engineering Company з літа цього року виконує днопоглиблювання у акваторії порту Южний. Роботи ведуться за двома контрактами з Адміністрацією морських портів України: з липня - у операційній акваторії причалів № 23-25 (MV Cargo), з вересня – на підхідному каналі до причалів №№5-6 (ДП МТП «Южний»). За словами глави представництва СНЕС в Україні Лінь Тао, «один проект виконується з випередженням графіку, другий – згідно з графіком».

 

- Наша компанія готова надавати послуги з днопоглиблення й будівництва у інших українських портах, - окреслив мету свого візиту Лінь Тао. – Нещодавно адміністрація Одеського порту розмістила на сайті електронних закупівель Prozorro оголошення про новий тендер на будівництво причалу. Після детального ознайомлення з цією інформацією буде розглянута можливість нашої участі у цьому конкурсі…

 

- Одеський порт зацікавлений у залученні максимальної кількості учасників торгів на засадах прозорості й чесної конкуренції, - сказав з цього приводу Ігор Ткачук, начальник адміністрації Одеського порту. – Шанси якісної реалізації інвестиційного проекту суттєво зростуть, якщо у конкурсі прийматимуть участь не лише українські компанії, а й міжнародні, відомі у світі. Ми будемо раді бачити серед учасників тендеру і China Harbor Engineering Company…

 

У ході подальшої розмови сторони обмінялися думками стосовно можливості співробітництва підчас реалізації запланованих на 2018-19 рр. днопоглиблювальних робіт, проектів модернізації причалів, об’єктів виробничої та транспортної інфраструктури Одеського порту. Зустріч завершилась домовленістю підтримки ділових контактів на рівні керівників  відповідних департаментів.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

Детальніше...

Команда яхти Одеського порту відзначена нагородою міжнародного інвестиційного форуму

6 - 7 жовтня 2017 року Одесі проходив II Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Oдесса 5T». Назва «Одеса 5T» - це інвестиційний бренд міста, що базується на головних пріоритетах розвитку: транспорт, торгівля, туризм, технології і траст (цифрова економіка, фінанси, банківська сфера, соціально значимі проекти).

 

Протягом двох днів представники різних міст України та зарубіжжя - власники великого бізнесу і стартапів, топ-менеджери компаній, представники інвестиційних компаній і приватних інвесторів, адміністративно-управлінського апарату, дипломатичного корпусу та медіа-бізнесу ділилися передовим досвідом та обговорювали перспективи розвитку інвестиційного ринку в Одесі.

 

В рамках форуму були відзначені найбільш помітні інвестиційні проекти, що викликали суспільний резонанс у сферах економіки і культури. В концерт-холі «Сади Перемоги» відбулася церемонія вшанування лауреатів у 5 номінаціях. Приємною несподіванкою стало нагородження у категорії «транспорт» компанії «Maestro Saling Team». Кубок вручив заступник міського голови Павло Вугельман.

 

«Maestro Saling Team» - це компанія, що представляє інтереси яхти Одеського порту MAESTRO (капітан Олег Сташкевич, співзасновник стивідорної компанії ТОВ «Новотех-термінал»), яка в цьому році створила сенсацію, завоювавши 10-е місце на Чемпіонаті світу з вітрильних перегонів по версії ORC, який проходив у липні в італійському Трієсті.

 

Як зазначалося на форумі, гідний спортивний результат, здобутий в суперництві з найбільш титулованими яхтсменами планети, сприяє формуванню позитивного міжнародного образу Одеси і України в цілому. Але цей успіх, на думку самих спортсменів, був досягнутий всупереч низькому рівню розвитку вітрильного спорту в країні.

 

- Нам дуже приємно, що зусилля команди «Maestro Saling Team» отримали таку високу оцінку. Наш успіх в Трієсті показав, які моральні дивіденди може отримати держава навіть від невеликих інвестиційних вкладень у вітрильний спорт. А вкладати треба. У цій сфері - непочатий край роботи. В Україні, за великим рахунком, відсутня інфраструктура для підготовки майстрів міжнародного класу, немає гідного рівня спортивних яхт, спаринг-партнерів для тренувань. У гнітючому стані сервіс. Соромно сказати, вітрила для ремонту з Одеси - морської столиці країни, змушені відправляти до Херсону. Є надія, що, якщо вже на цю сферу звернули високу увагу, ситуація змінюватиметься на краще, - зазначив Олег Сташкевич.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

Детальніше...

До уваги представників ЗМІ!

13 жовтня 2017 року відбудеться відкриття меморіалу, присвяченого 100-річчю пам’яті українських моряків, що загинули на ескадреному міноносці «Лейтенант Зацаренний»..

 

У заході візьмуть участь:

- Начальник адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук,

- Командування ВМС Збройних Сил України,

- Представники влади міста і області, ветеранських і громадських організацій.

 

Місце проведення: Морський вокзал, вул. Приморская, 6 (Свято - Миколаївський  храм)

 

Початок: 12:00

 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

(067) 771-24-92 – Євгенія  Прокопець

(048) 729-31-33 – Прес-служба .

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Детальніше...

Одеський порт відвідали представники угорського офісу всесвітньо-відомого логіста Kuehne+Nagel

Можливості Одеського порту як транзитера контейнерних вантажопотоків та IT-рішення процедур оформлення морських контейнерів у порту обговорювалися на зустрічі  між представниками адміністрації порту та менеджерами угорського представництва однієї з провідних логістичних компаній світу Kuehne+Nagel. Зустріч відбулась сьогодні, 11 жовтня. Після переговорів гостям з Угорщини була надана можливість відвідати обидва контейнерні термінали порту – на Карантинному молу та в Хлібній гавані.

 

- Для нас є добрим знаком те, що зустріч відбулась за ініціативи українського офісу Kuehne+Nagel та мала суто-прикладний характер, - прокоментував подію начальник адміністрації порту Ігор Ткачук. – Це означає, що один зі світових лідерів логістики розглядає Одеський порт у якості потенційного партнера для розширення своєї присутності у портах чорноморського басейну. Фахівці Одеського порту разом з представниками IT-компанії, яка здійснює експлуатацію телекомунікаційних ресурсів, задіяних у процесі оформлення контейнерів та транспортних засобів в українських портах, відповіли на усі запитання наших гостей. Сподіваюсь, ця зустріч стане точкою відліку у налагодженні співробітництва між Kuehne+Nagel  та операторами контейнерних терміналів порту.

 

На сьогоднішній день виробничі потужності Одеського порту дозволяють перевантажувати контейнери у обсязі 900 тис.TEU на рік. У 2016 році контейнерообіг у порту зафіксовано на позначці 480,3 тис TEU, що складає 87 % від контейнерообігу усіх портів України. У даний час Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» та інвестор ДП «Контейнерний термінал Одеса» спільно реалізують проект з розширення потужностей терміналу на Карантинному молу, який передбачає збільшення пропускної спроможності на 600 тис. TEU.

 

Компанія Kuehne+Nagel надає послуги з морських, авіаційних, автомобільних і залізничних перевезень, а також складської логістики і дистрибуції. На сьогодні мережа представництв компанії налічує більше 1300 офісів майже у 100 країнах світу. Кількість персоналу перевищує 70 тис. співробітників.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

Детальніше...