МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 2
Під обробкою: 21

Для запобігання техногенних, терористичних, інших загроз, а також за наявності фактів корупції в порту. Цілодобова Гаряча Лінія (048) 706-57-96 Адміністрації Одеського морського порту. З решти питань звертатися за телефонами у контактному довіднику

«Порт є саме існування Одеcи»

— Граф А.Ф.Ланжерон

e-procurement-uspa-uae-procurement-ocsp-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

diploma-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

ГАЗЕТА «ОДЕСЬКИЙ ПОРТОВИК»


       2018.09.20


                        Архів за 2015 рік

                        Архів за 2016 рік

                        Архів за 2017 рік

                        Архів за 2018 рік

archival-photos-ukr

АНАЛІТИКА

ОГОЛОШЕННЯ

Авторизація

На базі Одеського порту пройшли навчання фахівці з охорони праці ряду портів України

З 17 по 21 вересня у кабінеті охорони праці та промислової безпеки Одеської філії ДП «АМПУ» проходили навчальні заходи з питань охорони праці для керівників і посадових осіб Одеської, Ізмаїльської, Ренійської та Чорноморської (Іллічівської) філій ДП «АМПУ», ДП «ОМТП», ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України».

 

Заняття проводилися галузевим навчальним центром на морському та річковому транспорті (навчально-курсовий комбінат Херсонської філії ДП «АМПУ») з залученням в якості викладачів співробітників служб охорони праці Одеської і Чорноморської (Іллічівської) філій та інших фахівців.

 

Підсумки навчанню підвела комісія Міністерства інфраструктури України за участю представників профспілкових організацій. Працівники, що навчались, успішно пройшли перевірку знань.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

Детальніше...

Керівники адміністрації та профспілки Одеського порту висунуті на номінації в регіональному Рейтингу «Народне визнання-2018»

Рішення про це було прийнято сьогодні, 20 вересня, на зборах представників Асоціації «Ветеранський рух Одеського регіону», ГО «Рада ветеранів Одеського порту» та інших громадських об'єднань. Для участі в Рейтингу популярності людей та подій Півдня України «Народне визнання-2018» учасники зборів висунули начальника адміністрації порту Ткачука Ігоря Віталійовича - на номінацію «Керівник року» та голову Профспілки РМТ ОМП Зайкова Володимира Никифоровича - на номінацію «Соціальний захист».

 

Перед голосуванням за це рішення І.Ткачук і В.Зайков відзвітували перед громадськістю про свою роботу у 2017-18 рр.

 

Так, І.Ткачук в своєму виступі зупинився на двох комплексах питань, які йому, як керівнику команди менеджерів, що очолила порт минулого року, вдалося перевести у площину практичної реалізації. Мова, зокрема, йшла про розблокування цілого ряду проектів інвестиційного розвитку підприємства і початок реалізації великої програми реконструкції об'єктів пасажирського комплексу з акцентом на створення сучасної туристичної інфраструктури.

 

В.Зайков, в свою чергу, поінформував присутніх про реалізацію соціальних програм в трудових колективах, зазначивши при цьому, що Колективний договір на підприємстві за головними критеріями гарантій трудящих незалежні експерти оцінили як кращий у галузі.

 

Представники ветеранських організацій позитивно сприйняли інформацію керівників адміністрації і профспілки порту і висловили готовність організувати громадську підтримку проектів, що стосуються розвитку автомобільної інфраструктури підприємства, екології та туризму.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

Детальніше...

В Одеському порту відкрили рух на всій протяжності 6-кілометрової автотранспортної естакади

Офіційний сайт адміністрації порту www.port.od.ua повідомив клієнтів підприємства про те, що з 14.00 сьогоднішньої доби відновлено рух автотранспортних засобів по 2-й і 4-й чергах магістрального шляхопроводу. Ця інформація, по суті, означає, що рух відкрито на всій протяжності естакадних мостів, які з'єднують причальні перевалочні комплекси з транзитно-вантажним терміналом порту на Пересипу і накопичувальним майданчиком вантажного транспорту на північно-західній околиці Одеси.

 

Нагадаємо, що транспортна естакада в Одеському порту була побудована в 1996-2009 рр. Споруда включає в себе 6 мостів (черг), загальною протяжністю 6,4 км. Основне призначення шляхопроводу - розвантажити міські вулиці від великовантажного транспорту, поліпшити екологічну обстановку в центрі міста і забезпечити розвиток потужностей порту з перевалки контейнерних вантажів.

 

Як повідомили в службі головного інженера адміністрації порту, в 2017-18 рр. була проведена реконструкція 2-ї черги естакади, яка з'єднує район Червоних пакгаузів з коренем Карантинного молу. Протягом цього періоду підрядна організація виконала роботи по зміцненню несучих конструкцій, заміні температурних швів, карнизно-тротуарних блоків, елементів дощеприймальної системи, металоконструкцій бар'єрного огородження. Крім того, було здійснено комплекс заходів щодо гідрофобізації (хімічна обробка для захисту від води і вологи) всієї залізобетонної конструкції.

 

28 червня цього року рух автотранспорту по 2-й і технологічно пов'язаній з нею 4-й чергах шляхопроводу було закрито в зв'язку з необхідністю заміни асфальто-бетонного покриття. Зазначені роботи були закінчені в кінці минулого тижня.

 

- Ні для кого не секрет, що шляхопроводи естакадного типу - це споруди, які потребують постійних капітальних вкладень на технічне обслуговування і ремонт, - прокоментував подію начальник адміністрації порту Ігор Ткачук. - На жаль, з різних причин в останні роки мало місце недофінансування ремонту шляхопроводу, через що експлуатаційні характеристики деяких його ділянок були близькі до критичних. Так, наприклад, в цьому році нам довелося в буквальному сенсі рятувати залізобетонний відрізок 1-ї черги в районі портового холодильника... Але ці труднощі позаду. Протягом 2017-18 років спільно з головним офісом Адміністрації морських портів України нам вдалося розблокувати ряд діючих договорів на ремонт естакади і провести на електронному майданчику Прозорро нові торги, в результаті чого цілий ряд проблемних питань по естакаді був закритий. Зараз у нас є ще місяць-два, щоб завершити ямковий ремонт дорожнього покриття і в повній мірі підготувати до зими естакаду, по якій щодня проїжджають від однієї до двох тисяч вантажівок з контейнерними вантажами і зерном.

 

Як розповів далі І.Ткачук, на сьогодні адміністрація порту оголосила конкурсні торги на реконструкцію 1-ї черги транспортного шляхопроводу (вантовий міст в районі Військового спуску) і готує документацію на проведення торгів по визначенню підрядника на ремонт третьої черги (Військовий спуск - Транзитно- вантажний термінал на Пересипу). Крім того, силами РСУ підприємства на третій черзі проводиться ямковий ремонт.

 

Прес-служба адміністрації Одеського порту

 

Детальніше...

АМПУ запрошує на ярмарок вакансій

З метою створення умов для професійного розвитку персоналу та залучення кваліфікованих фахівців у портову галузь, Адміністрація морських портів України спільно з Державною службою зайнятості проводять ярмарок вакансій за участю підприємств, що здійснюють свою діяльність на території Одеського порту.

 

Ярмарок відбудеться 26 вересня ц.р. у приміщенні міського центру зайнятості за адресою м. Одеса, вул. Ген. Петрова 22-В. Початок об 11.00.

 

Запрошуються всі бажаючі.

Детальніше...

Увага! Відновлення руху!

Доводимо до вашего відома, що підрядна організація в рамках умов договору «Реконструкція 2-ї черги транспортної естакади Одеської філії (інв. № 072543)» закінчила роботи по відновленню дорожньго покриття на естакаді 2-га черга. В зв'язку з чим 18.09.2018 р. з 14:00 буде відновлено рух по 2-й та 4-й черзі транспортної естакади порту.

Детальніше...

Програма КМУ «Україна без контрабанди»: на виїзді з Одеського порту правоохоронці затримали чергову фуру з контейнером

 

12 вересня близько опівночі після виїзду за КПП-1 транзитно-вантажного терміналу Одеського порту в районі Пересипу було затримано вантажівку з контейнером за підозрою в контрабанді. Відомо, що експедитор офіційно задекларував до перевезення плити. При розкритті контейнера з'ясувалося, що вантаж не відповідає оформленим документам. Затримання фури стало результатом спільної операції Держприкордонслужби, Державної фіскальної служби (УКРІНФОРМ) і Нацполіціі. Проводяться слідчі дії.

 

 

Як уже повідомлялося, в червні ц.р. Кабінет міністрів України оголосив новий етап боротьби з контрабандними схемами на митниці. За рішенням уряду всі правоохоронні органи, включаючи Нацполіцію, отримали доступ до баз даних та можуть в режимі реального часу аналізувати ситуацію на кордоні для прийняття мір щодо протидії зловживанням.

 

 

 

За даними Державної фіскальної служби, з моменту початку урядового експерименту під назвою «Україна без контрабанди» (з 21 червня по 10 вересня) обсяг митних платежів до бюджету зріс більш ніж на 20%, у середньому + 6 млрд. грн. за місяць у порівнянні з аналогічними показниками минулого року.

 

 

 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, на своєму брифінгу в Одеському порту 10.09.2018 р заявив про рішучість КМУ не зменшувати темпи боротьби з порушеннями митного режиму. Особлива увага приділяється ліквідації існуючих «тіньових» схем з корупційною складовою, в яких задіяні уповноважені посадові особи контролюючих органів.

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

Детальніше...

АМПУ провела масштабні навчання з ліквідації аварійного розливу в акваторії Одеського порту (фоторепортаж)

Навчання з ліквідації аварійного розливу нафтопродуктів при пошкодженні корпусу танкера відбулися сьогодні, 14 вересня, на території Нафторайону і в акваторії Нафтогавані порту. В ході занять були відпрацьовані порядок дій органів управління адміністрації порту, а також призначених сил і засобів для ліквідації розливу в акваторії і гасіння пожежі, що виникла на технологічному майданчику причалу.

 

Зазначені заходи проведені Адміністрацією морських портів України (АМПУ), відповідно до окремого доручення зам. міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка про запобігання і реагування на загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах морського транспорту.

 

Командно-штабні навчання АМПУ під керівництвом зам. глави відомства Сергія Гронського пройшли у два етапи. Перший етап відбувся вчора в порту Южний.

 

За легендою навчань в Одеському порту «нафтоналивне судно здійснило навал на причальні споруди при швартуванні до причалу № 5-н. В результаті аварії танкер отримав пошкодження корпусу з порушенням герметичності. З пробоїни в паливному баку вище ватерлінії на 0,5-0,6 м паливо почало витікати в море ... ».

 

Інформація про аварійну ситуацію надійшла до головної диспетчерської ОФ ДП «АМПУ», після чого був оперативно створений штаб з ліквідації НС і введений у дію портовий План локалізації і ліквідації розливу забруднюючих речовин.

 

- Адміністрація Одеського порту з усією серйозністю ставиться до забезпечення безпеки об'єктів нафторайону, - коментує начальник адміністрації порту Ігор Ткачук. - На випадок аварій та надзвичайних подій у нас розроблена вся нормативна база, в тому числі регламентуючі планові документи і схеми. Для ліквідації аварійних розливів ми маємо в своєму розпорядженні достатню кількість матеріальних і технічних ресурсів: комплекти на 600 погонних метрів сорбуючих бонів і 1100 метрів бонових загороджень, а також судна-нафтосміттєзбирачі і судна для транспортування забруднених вод. За діючими договорами для ліквідації наслідків НС залучаються сили і засоби ДП «Одеський порт» та інших компаній, що і було продемонстровано на даних навчаннях...

 

За словами І.Ткачука, однією з найважливіших задач навчань було відпрацювання взаємодії сил і засобів ОФ ДП «АМПУ» та підприємств, компаній різного підпорядкування та форм власності. Навички злагоджених дій залучених сил були продемонстровані при бонуванні аварійного судна і зборі нафтопродуктів спеціалізованою бригадою, суднами ділянки портофлоту адміністрації морського порту, буксирами-бонопостановниками ДП «Одеський порт» і підрозділом ТОВ «Екомарін».

 

Умовне загоряння нафтопродуктів на причалі оперативно ліквідували підрозділи служби пожежної безпеки ОФ ДП «АМПУ» спільно з підрозділом міської пожежної команди і за підтримки пожежного аварійно-рятувального буксиру «Граніт» ДП «Одеський порт».

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Під завісу сезону туроператор пропонує українцям здійснити круїз по Дніпру від Одеси до Києва

Вранці 13 вересня до 15 причалу одеського морвокзалу пришвартувався круїзний лайнер «Принцеса Дніпра» типу річка-море. Це 9-е, передостаннє нинішньої навігації відвідування «Принцесою» Одеського порту. На борту пасажири з різних країн Європи: Німеччини, Нідерландів, Швеції, Польщі та інших. З ними лайнер пройде на Вилкове, Ізмаїл та далі в румунський порт на Дунаї Фетешти.

 

За інформацією директора агентуючої компанії «Лондон скай тревел» Костянтина Лічікакі, повернеться судно до Одеси по зворотному маршруту 22 вересня, з тим, щоб поставити крапку в сезоні круїзом по Дніпру до Києва. За словами туроператора, квитки на цю подорож може придбати будь-який наш співвітчизник. Вартість круїзу становить від 5.5 тисяч грн. (спеціальна ціна для громадян України). Вільні місця є.

 

Відхід лайнера з Одеси заплановано на 23 годину 23 вересня. 24 вересня «Принцеса Дніпра» зробить зупинку в Херсоні, 25 - в Запоріжжі. 27.09 лайнер прибуде до Києва. Повністю програма круїзу завершиться 29 вересня.

 

Тим, кого зацікавила можливість зробити таку подорож, К.Лічікакі порекомендував звертатися за телефоном +38(048)729-6050.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

  

Детальніше...

Контейнерний термінал ДП «КТО» Одеського порту стає мультимодальним

Цю новину повідомив під час виступу на «Чорноморському контейнерному самміті- 2018» президент ДП «КТО» Філіп Свенс. Будучи спочатку суто контейнерним терміналом компанія освоїла перевалку зерна за допомогою спеціалізованих контейнерів, а також генеральних вантажів.

 

- В умовах жорсткої конкуренції на Чорному морі, падіння ставок контейнерної перевалки, необхідності завантажити в повному обсязі нові причали Карантинного молу, ми прийняли рішення диверсифікувати свій бізнес. У цьому нас активно підтримала материнська компанія -німецький концерн HHLA. Для перевалки зерна використовуємо спеціалізовані 20-футові контейнери українського виробника, запатентовані і сертифіковані Регістром судноплавства України з точки зору безпечної експлуатації згідно з Конвенцією 1972 г. Крім того, протягом півтора року ми перевалюємо негабаритні генеральні вантажі. Розширення номенклатури вантажів перетворили наш термінал в мультимодальний. Хоча контейнери для нас як і раніше пріоритетний вантаж, - зазначив генеральний директор ДП «КТО» Анастас Коккін.

 

У процесі підготовки до перевантаження зерна істотну допомогу компанії в рішенні екологічних, технологічних і питань охорони праці надали фахівці адміністрації Одеського порту, АМПУ. Зокрема, в стислий термін була розроблена і узгоджена у відповідних інстанціях робоча технологічна карта (РТК). А.Коккін від імені керівництва компанії висловив подяку начальнику адміністрації Одеського порту Ігорю Ткачуку та керівнику АМПУ Райвіс Вецкагансу за сприяння в освоєнні та впровадженні нової технології.

 

- Для адміністрації порту було дуже важливо підтримати ініціативу ДП «КТО» диверсифікувати свій бізнес. З цією компанією Одеський порт співпрацює протягом 17 років. І всі ці роки ДП «КТО» і материнська компанія HHLA вкладали інвестиції в розвиток інфраструктури порту, залучали вантажопотоки в порт. Те, що термінал став мультимодальним, - це ще одна сторінка в історії взаємин адміністрації порту і бізнесу Застосування інноваційної технології перевалки зерна стратегічно важливо для Одеського порту з точки зору його конкурентоспроможності на зерновому ринку. На деяких причалах порту немає можливості завантажувати судна типу панамакс до повної осадки. У той же час глибоководні причали Карантинного молу, якими оперує ДП «КТО», дозволяють довантажувати судна в залежності від контракту, - прокоментував І.Ткачук.

 

Подробное интервью смотрите по ссылке

 

Пресс-служба администрации Одесского порта

Детальніше...

Экологическая инспекция опровергла информацию о загрязнении моря в Одесском порту

Ранее появилась новость о том, что предприятие «Портовый холодильник» сбросило в море отходы с аммиаком. Экологи говорят: никакой катастрофы на самом деле нет, речь идет об отсутствии разрешительных документов у «Портового холодильника», а за это тоже предусмотрено наказание.

 

«Там написано совершенно другое, там идет описание технологического процесса. Но у нас ни слова не сказано, что данное предприятие сбрасывает загрязняющие вещества в воду. Мы не имеем права говорить о том, что они загрязняют водную среду. А за то, что работают без разрешения, они будут наказаны и возместят ущерб государству», – заявила старший инспектор Государственной экологической инспекции Северо-Западного региона Черного моря Лариса Фурдуй.

 

7kanal.com.ua

 


Детальніше...

«Ми оголосили війну сірим схемам на митниці і відступати не збираємося» – В.Гройсман проінспектував роботу митників на території вантажного комплексу у Одеському порту

10 вересня ц.р. прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у ході робочої поїздки в Одесу відвідав вантажний комплекс «Євротермінал» у Сухому порту Одеського порту. Метою візиту було знайомство з технологією митного огляду та оформлення імпортних вантажів у контексті урядової програми «Україна без контрабанди». Разом з главою уряду роботу одеських митників інспектували в.о. керівника Державної фіскальної служби (ДФС) Олександр Власов, голова Одеської обласної держадміністрації Максим Степанов, заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, представники адміністрації Одеського порту на чолі з її начальником Ігорем Ткачуком.

 

 

Підчас перебування на вантажному комплексі В.Гройсман мав можливість особисто спостерігати за процесом сканування контейнера з імпортом з кабіни мобільної рентген-установки Rapiscan, після чого ознайомився з подальшими етапами перевірки і оформлення вантажу.

 

 

 

 

 

Прем’єр-міністру було також продемонстровано огляд прикордонниками імпортних автомобілів, що прибувають морем до спеціалізованого центру митного оформлення транспортних засобів «Автохаб».

 

 

 

До речі, рік назад, 8 вересня 2017 року, саме Володимир Гройсман відкривав вказаний сервіс у Одеському порту. За інформацією І.Ткачука, завдяки впровадженню принципу «єдиного вікна» кількість автомобілів, що завозяться до «Автохабу», за 10 місяців виросла у 3,5 разів, а перерахування до державного бюджету митних та інших платежів від роботи спеціалізованого центру за цей же період склали 1,4 млрд. грн.

 

 

Відчутний результат у вигляді  додаткових надходжень до бюджету дає боротьба з контрабандою, зазначив О.Власов підчас презентації в порту проекту ДФС «Смарт-митниця». Очільник ДФС відзначив, що за час проведення експериментального проекту щодо посилення боротьби з контрабандою до бюджету перераховано 82 млрд. грн. митних платежів. Це майже на 22% більше відповідного показника минулого року.

 

 

 

 

 

«Ефективність дій митників також сприяла збільшенню митних платежів при ввезенні товарів у контейнерах на 20,6%. Мова йде про зростання на 100 доларів за тонну. Наприклад, якщо брати контейнер, в якому 20 тонн вантажу, то маємо збільшення на 2 тис. доларів», – підкреслив О.Власов.

 

З проблеми боротьби з контрабандою почав В.Гройсман і свій брифінг, котрим завершився візит урядової делегації на вантажний комплекс порту.

 

Прем’єр наголосив зокрема, що взяті Урядом темпи викорінення схем на кордоні збавлятися не будуть. Легальному бізнесу немає чого боятися, запевнив прем’єр-міністр. Натомість всім, хто намагається побудувати схеми і пограбувати країну, «спуску не буде». За рішенням Кабінету Міністрів всі правоохоронні органи отримали доступ до баз даних і можуть у режимі реального часу аналізувати ситуацію на кордоні і унеможливлювати зловживання.

 

 

 

«Чому ми повинні закривати очі на всі зловживання, які роблять країну біднішою? Наша позиція наступна: всі органи правопорядку – прокуратура, НАБУ, СБУ, будь ласка, слідкуйте. А митники – робіть свою справу, аби нікому не було повадно грабувати країну, - сказав Володимир Гройсман. - Наші рішення ліквідували основу схем. Щоденні надходження зросли до 1,5 млрд. грн. Це кошти, які належать громадянам і ніхто не має права їх забрати. Наше завдання – наповнити державну скарбницю».

 

За даними Державної фіскальної служби, викладеними на Урядовому порталі, з моменту оголошення кампанії «Україна без контрабанди» (з 21 червня по 10 вересня) обсяг митних платежів зріс на 14,6 млрд. грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року. Особлива увага приділяється руйнуванню існуючих «тіньових» схем із корупційною складовою, у яких задіяні уповноважені посадові особи.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Детальніше...