МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 8
Під обробкою: 21

Для запобігання техногенних, терористичних, інших загроз, а також за наявності фактів корупції в порту. Цілодобова Гаряча Лінія (048) 706-57-96 Адміністрації Одеського морського порту. З решти питань звертатися за телефонами у контактному довіднику

«Порт є саме існування Одеcи»

— Граф А.Ф.Ланжерон

e-procurement-uspa-uae-procurement-ocsp-ua

РОЗДІЛИ

agency-company-ukr

diploma-ukr

Investment

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

procurement-ukr

recommendation-ukr

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

ГАЗЕТА «ОДЕСЬКИЙ ПОРТОВИК»


       2018.11.15


                        Архів за 2015 рік

                        Архів за 2016 рік

                        Архів за 2017 рік

                        Архів за 2018 рік

archival-photos-ukr

АНАЛІТИКА

ОГОЛОШЕННЯ

Авторизація

светодиодная лента здесь

В Одеському порту підвели підсумки семінару з охорони портових засобів

- Вперше семінар проходив у форматі штабних навчань, де акцент був зроблений на досягненні ефективної командної роботи в умовах браку часу, здатності до вирішення задач методом мозкового штурму. На підведенні підсумків наші іноземні партнери відзначили високий рівень підготовки офіцерів безпеки Одеського порту, що, звичайно приємно було чути.

 

Так, у двох словах, підбив підсумки щорічного семінару з охорони суден і портових засобів один з його учасників, заступник начальника адміністрації Одеського порту з безпеки Віталій Горобчук.

 

Як уже повідомлялось, семінар проходив 12-15 листопада у «Морській галереї» порту під патронуванням ДП «Адміністрація морських портів України» (ДП «АМПУ») та за методичного супроводу групи діючих офіцерів Берегової охорони США на чолі з командером Кевіном Морганом. До участі у заході галузевого масштабу були залучені фахівці з безпеки усіх філій ДП «АМПУ», а також представники Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації).

 

На семінарі відпрацьовувалась методика проведення навчань за повним циклом, починаючи з виявлення та оцінки уразливих місць та об’єктів, і закінчуючи плануванням антитерористичної операції.

 

З характерних особливостей триденних занять В.Горобчук відзначив залучення до них відповідальних за охорону портових операторів осіб, насичену програму відпрацювання різних типів загроз та обмін досвідом організації системи охорони портових засобів на прикладах США, Європи, країн чорноморського узбережжя і України зокрема.

 

Нагадаємо, що для забезпечення готовності міжнародного морського співтовариства до загроз терористичних актів у грудні 2002 року країни-учасники ІМО, включаючи Україну, підписали Міжнародний Кодекс з охорони суден і портових засобів (International Ships and Ports Security Code). Кодекс, який набув чинності з 01 липня 2004 р., вимагає від портових адміністрацій і судновласників реалізації цілого комплексу заходів, включаючи розробку планів охорони (security plans) об'єктів і підготовку офіцерів з охорони суден (Ship Security Officers), а також офіцерів з охорони портових засобів (Port Facility Security Officers).

 

Семінари та практичні навчання за участю фахівців Берегової охорони США в Одеському порту проводяться вже кілька років поспіль у рамках Міжнародної програми з безпеки портів (IPSP, International Port Security Program).

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

Детальніше...

Одеський порт вже сьогодні готовий долучитися до проекту GO Highway – заява І.Ткачука на «Дні польського бізнесу в Україні»

Запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізація контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України підвищують привабливість українських портів в очах європейських ділових кіл і пришвидшують реалізацію таких проектів, як GO Highway. Про це заявив начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук під час свого виступу на IX Міжнародному форумі «День польського бізнесу в Україні», що проходить сьогодні у Києві.

 

Форум, який традиційно організують Асоціація українського бізнесу в Польщі та Польська конфедерація роботодавців Lewiatan, зазвичай є дискусійним майданчиком для обговорення широкого кола питань торговельно-економічної співпраці двох сусідніх країн, перспектив польсько-українських будівельних та інфраструктурних проектів, пропозицій щодо створення ефективних фінансово-банківських інструментів для бізнесу та поширення позитивного досвіду про вихід на ринок Польщі.

 

Центральною темою цьогорічного зібрання став проект GO Highway, що має на меті з’єднання якісним автомобільним сполученням найбільших морських портів двох країн (Gdansk, Odesa – дві перші літери у назві). Створення нового транспортного коридору на думку його ініціаторів у Міністерстві інфраструктури України не лише пожвавить торгівлю між Україною та Польщею, а й значно підвищить рейтинг нашої держави у якості європейського транзитера.

 

Одеський порт, як ключова ланка проекту, вже сьогодні має належний резерв технічних потужностей і досвід впровадження стандартів електронної логістики, котрі дозволяють збільшити обсяги транзиту вантажопотоку між Чорним та Балтійським морями.

 

- Одеський порт був і залишається головними морськими воротами України і сьогодні має чітку дорожню карту розвитку, яка повністю відповідає Національній транспортній стратегії до 2030 року, - зазначив з цього приводу керівник підприємства Ігор Ткачук. – Вигідне географічне розташування, наявність технічних можливостей для перевалки будь-яких типів вантажів та обслуговування усіх типів суден, які проходять через Босфор, роблять наш порт потенційно привабливим для збільшення обсягів транзиту товарів у польському напрямку. Щоб реалізувати цей потенціал адміністрація порту чітко реагує на побажання компаній-перевізників, багато і системно працює над впровадженням електронного документообігу у процесі розмитнення та подальшого оформлення вантажів… На моє глибоке переконання, новий транспортний коридор GO Highway принесе обом сторонам значні фінансові вигоди. Адже наявність швидкого автомобільного сполучення між Одесою та Гданськом значно скорочує час доставки вантажів з півдня на північ Європи. А час – це гроші…

 

Відповідаючи на запитання журналістів про характер вантажопотоків, які сьогодні прямують до Польщі через Одеський порт, І.Ткачук розповів, що це здебільшого товари широкого вжитку, які доставляються у контейнерах і перевалка яких здійснюється на двох терміналах порту – на Карантинному молу та у Хлібній гавані. За даними служб адміністрації порту, транзит у напрямку Польщі у 2017 році в порівнянні з попереднім роком збільшився майже втричі (267 %).

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

  

 

 

 

Детальніше...

ІГОР ТКАЧУК: «КООРДИНАЦІЯ ЗУСИЛЬ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕСУ ПРИНОСИТЬ КОНКРЕТНІ РЕЗУЛЬТАТИ» – в Одеському порту відбулося чергове засідання Ради порту

Будівництво автомобільної магістралі, яка з’єднає Об’їзну дорогу Одеси з територією порту, має розпочатися вже наступного року, а модернізація потужностей енергопостачання підприємства буде здійснюватись з урахуванням потреб кожної стивідорної компанії на найближчі 5-25 років. Про це та інше домовились на черговому засіданні Ради Одеського порту, яке відбулося сьогодні, 14 листопада, за участю керівництва адміністрації порту, ДП «Одеський порт», компаній, що мають статус портових операторів, Регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» та Асоціації стивідорних компаній Одеського порту.

 

На порядок денний заходу було винесено десять питань, згрупованих у три блоки: учасники засідання обговорили ряд проектів стратегічного розвитку інфраструктури підприємства, узгодили позицію щодо нових умов поточної виробничої діяльності, викликаних змінами у законодавстві та ринковою кон’юнктурою, прийняли до відома інформацію безпекового, соціального та культурного характеру.

 

За інформацією начальника адміністрації порту Ігоря Ткачука, значна увага у дискусії за круглим столом приділялась обговоренню можливостей вдосконалення сервісу для клієнтів порту за рахунок більш гнучкої тарифної політики, впровадження новітніх IT-технологій, спрощення процедур заїзду/виїзду автомобільного транспорту та розширення переліку послуг для вантажовласників і перевізників. Учасники наради домовились координувати спільні дії держпідприємства і бізнесу у форматі обміну інформацією та роботи спільних груп за конкретними напрямками з визначенням строків виконання поставлених завдань та відповідальних посадових осіб.

 

- У Одеському порту налічується вже більше півтора десятка компаній, які займаються перевалкою вантажів, - зазначає начальник адміністрації порту Ігор Ткачук. – Наявність такого інструменту, як Рада порту, дозволяє нам налагодити ділову партнерську комунікацію між усіма портовими операторами, які за інших умов можуть сприймати один одного як конкурента. Координація дій адміністрації і бізнесу у форматі Ради порту приносить свої результати не лише у вигляді узгодженої стратегії розвитку підприємства. Сьогодні, наприклад, генеральний директор компанії «Контейнерний термінал Одеса» Анастас Коккін висловив подяку усім членам Ради за ухвалене в цьому році рішення, яке дозволило залучити експертів німецького концерну Deutsche Bahn до розробки напрямків модернізації залізничної інфраструктури та оптимізації залізничних операцій у порту. На даний момент деякі рекомендації цих експертів вже впроваджені і приносять конкретний результат у вигляді залучення нових вантажопотоків…

 

Торкаючись соціального блоку питань засідання Ради порту, І.Ткачук розповів про підготовку до підписання портовим співтоваристовм Меморандуму про першочергове працевлаштування стивідорними компаніями працівників держпідприємств, які звільняються у зв’язку зі скороченням штатів, та про переговори щодо умов залучення бізнесу до фінансування проекту Адміністрації морських портів України по створенню в Одесі «Морського музейного центру України».

 

Нагадаємо, відповідно до Закону «Про морські порти України», стратегія розвитку кожного підприємства галузі формується на підставі узгодженої позиції членів Ради порту - дорадчого консультативного органу, до складу якого входять начальник порту (керівник філії ДП «АМПУ»), капітан порту, представники підприємств усіх форм власності, які здійснюють діяльність на території порту, представники адміністрації залізничного транспорту, контролюючих органів та органів місцевого самоврядування.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

Детальніше...

На базі Одеського порту проводиться міжнародний семінар з безпеки портових засобів

12 листопада у залі «Морський галереї» пасажирського комплексу Одеського порту стартував семінар з питань проведення навчань з безпеки портів відповідно до вимог Міжнародного Кодексу з охорони суден і портових засобів (Кодекс ОСПЗ).

 

Семінар, який проходить під егідою ДП «Адміністрація морських портів України», проводять офіцери Берегової охорони США на чолі з командером Кевіном Морганом. До навчальних заходів залучені фахівці служби морської безпеки ДП «АМПУ», в тому числі заступник голови відомства з морської і внутрішньої безпеки Сергій Гронський, начальник відділу морської безпеки і охорони Андрій Кашуба, офіцери СМБ філій АМПУ, посадові особи Державної служби морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація). Крім того в семінарі беруть участь представники митниці та прикордонної служби.

 

На нинішньому семінарі зроблено акцент на методиці проведення навчань штабного характеру. Керівник американської делегації Кевін Морган назвав їх кабінетними, «на столах». Такому методу проведення занять і тренувань з безпеки та охорони портових засобів зараз надають перевагу у всьому світі, в тому числі і в США, оскільки це дозволяє уникати негативного впливу на виробничий процес, економічну діяльності портів.

 

Програма семінару розрахована на тиждень. Під час занять планується детально розглянути весь комплекс заходів з підготовки та проведення навчань, починаючи з визначення місця тренувань і закінчуючи складанням звіту.

 

Завершиться семінар зустріччю представників Міжнародної Програми з безпеки портів Берегової охорони США, Посольства США в Україні з керівництвом ДП «АМПУ», на якій будуть обговорені питання подальшої співпраці.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

Детальніше...

Адміністрація Одеського порту отримала дозвіл на реконструкцію концертно-виставкового залу (КВЗ) та площі перед будівлею морського вокзалу

Днями Державна архітектурно-будівельна інспекція України узгодила технічну документацію на виконання робіт за проектом «Реконструкція з відновленням несучої здатності і герметичності покриття, модернізації мереж електропостачання, систем кондиціювання та вентиляції, пожежної сигналізації концертно-виставкового залу, інв. №079599, за адресою м. Одеса, вул. Приморська, 6». Оскільки верхні перекриття КВЗ одночасно слугують основою замощеної площі перед головною будівлею морського вокзалу, проект передбачає також реконструкцію і самої площі. Строк виконання робіт, згідно з договором, 7 місяців, загальна вартість проекту – 102,24 млн. грн.

 

За інформацією фахівців служби будівництва адміністрації порту, КВЗ був збудований у 1994 році. Динамічні навантаження у період експлуатації залу не кращим чином позначились на технічному стані його елементів. Як показують дані обстеження конструкцій незалежною профільною інспекцією, «окремі ділянки будівлі мають у своїй конструкції плити покриття, технічний стан яких близький до аварійного». Зважаючи на висновки експертів про неможливість подальшої безпечної експлуатації КВЗ, адміністрація порту ініціювала проведення реконструкції цього об’єкта.

 

- Станом на сьогодні проектна документація на реконструкцію концертно-виставкового залу і площі над ним пройшла усі етапи узгоджень, експертиз та отримання дозволів від державних контролюючих органів, - розповідає начальник адміністрації порту Ігор Ткачук. - Після реконструкції внутрішні приміщення КВЗ отримають модернові інтер’єри та будуть оснащенні сучасними інженерними мережами. Це дасть нам змогу знову проводити у залі міжнародні виставки та конференції на найвищому рівні і повернути таким чином морському вокзалу його славу центру культурного і громадського життя Одеси. Водночас, проектом заплановані зміни у дизайні привокзальної площі, щоб зробити її більш привабливою для одеситів та гостей міста у плані проведення дозвілля…

 

Як розповів далі І.Ткачук, за результатами проведення процедури закупівлі укладено договір на виконання робіт з компанією ТОВ «Техбудцентр»… Робітники підрядної організації зараз проходять обов’язкові інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки, завершується процедура оформлення перепусток для заїзду техніки на об’єкти морського вокзалу. 6 листопада на ділянці привокзальної площі, з якої починається реконструкція КВЗ, облаштовується огорожа будмайданчика. Найближчим часом почнуться роботи з демонтажу конструкцій перекриття.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

Детальніше...

ПОМИЛКИ У ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЯХ, ЯКІ ПРИЗВОДЯТЬ ДО ВІДМІНИ ТОРГІВ – адміністрація Одеського порту розмістила на своєму сайті методичний довідник для потенційних контрагентів

Шановні учасники тендерних процедур на закупівлю матеріально-технічних ресурсів та послуг для потреб Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (ОФ ДП «АМПУ»)!

 

Як відомо, з 1 серпня 2016 року набрав чинності Закон України «Про публічні закупівлі», у відповідності до якого усі тендери, вартість яких перевищує «допорогові» значення, переведено у електронний формат. Система електронних закупівель Prozorro дозволяє мінімізувати корупційні ризики, дає змогу економити державні кошти та сприяє формуванню здорової конкуренції серед постачальників товарів та послуг.

 

Однак, як показує практика, іноді потенційні контрагенти виявляють незнання багатьох юридичних аспектів проведення тендерів, неуважно або недбало відносяться до прочитання тендерної документації, в результаті чого припускаються помилок при формуванні тендерних пропозицій.

 

Наслідком такої недбалості може бути відміна процедури закупівлі або визнання її такою, що не відбулася. Останнє, в свою чергу призводить до зриву строків проведення робіт, чи закупівлі товарів/послуг, вкрай необхідних для якісного виконання регламентованих Законом функцій ОФ ДП «АМПУ», негативно позначається на реалізації інвестиційних проектів у рамках державно-приватного партнерства.

 

З огляду на вищезазначене начальником адміністрації Одеського порту Ігорем Ткачуком було дане розпорядження про підготовку аналітичної довідки-рекомендації, де були б зібрані усі типові помилки, яких допускаються контрагенти під час підготовки тендерних пропозицій.

 

То ж, якщо Ваша компанія планує брати участь у тендерах на поставку товарів/послуг або виконання робіт для потреб Одеського порту, радимо Вам ознайомитися з методичними рекомендаціями, які підготували фахівці відділу організації процедур закупівель

 

Методична довідка розміщена на офіційному сайті підприємства (Посилання).

 

Сподіваємось, що слідування цим рекомендаціям підвищить Ваші шанси на перемогу у тендері і принесе користь адміністрації порту у вигляді зменшення кількості відмін процедур закупівель.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

Детальніше...

Міністр інвестицій Арабської Республіки Єгипет підписала Меморандум про співпрацю між портами АРЄ та Адміністрацією морських портів України

Сьогодні, 2 листопада, у Києві в рамках Сьомого засідання Міжурядової Спільної Комісії з економічного і науково-технічного співробітництва між Україною та Арабською Республікою Єгипет, були підписані Меморандуми про взаєморозуміння між адміністраціями двох єгипетських портів – Олександрія і Дамієтта та Державним підприємством «Адміністрація морських портів України» (ДП «АМПУ»). Підписи під документами поставили з єгипетської сторони – Міністр інвестицій та міжнародного співробітництва АРЄ, доктор Сахар Наср (Minister of Investment and International Cooperation, Arab Republic of Egypt,  H.E. Dr. Sahar Nasr), з української сторони - начальник адміністрації Одеського морського порту (ОФ ДП «АМПУ») Ігор Ткачук.

 

Як випливає зі змісту підписаних Меморандумів, співпраця між адміністраціями портів Єгипту і України, зокрема, передбачає всебічний обмін інформацією, що становить спільний інтерес, взаємне сприяння діяльності судноплавних компаній, імпортерів, експортерів і експедиторів, обмін досвідом у сфері модернізації портової інфраструктури, підвищення якості обслуговування суден, розвитку IT-сервісів і технологій.

 

В якості інструментів вирішення перелічених завдань передбачаються обмін делегаціями і проведення спільних зустрічей фахівців. Коментуючи підписання документів, Ігор Ткачук назвав цю подію «відновленням історичних зв'язків між портами Одеси та Єгипту».

 

- На рубежі двадцятого століття пасажирська лінія «Одеса-Олександрія» була однією з найжвавіших у Середземноморсько-Чорноморському сполученні, - зазначив І.Ткачук. - Сьогодні акценти розставлені на вантажних перевезеннях. Товарообмін між Україною і Єгиптом є важливою складовою вантажообігу нашого порту. З Країни старих пірамід надходить імпорт цитрусових, овочів, текстилю і сировини для промисловості. Більша частина цих товарів завозиться у контейнерах. У зворотному напрямку перевозяться українське зерно і металопродукція. Підписання Меморандумів про взаєморозуміння, безумовно, слугуватиме справі подальшого розвитку цього транспортного коридору. Крім того, я сподіваюся, попереду нас чекає ера відродження пасажирського судноплавства...

 

За словами начальника ОФ ДП «АМПУ», реалізацію цілей Меморандумів про співпрацю між портами Одеси, Олександрії і Дамієтти, покладено на спеціально створені комісії, які будуть розробляти спільні заходи, в першу чергу спрямовані на вдосконалення технологій обробки вантажів, реалізації нових інвестиційних проектів, розвиток індустрії туризму.

 

ДОВІДКА

Олександрія - місто в дельті Нілу, головний морський порт і друге за величиною місто Єгипту. Порт сполучається з річкою Ніл судноплавним каналом. Річний вантажообіг - 15 млн. тонн, що становить близько 80% всього обсягу зовнішньоторговельних вантажів Єгипту.

 

У 1960-70 рр. з Одеси в Олександрію транспортувалася морем велика кількість промислового обладнання, головним чином для Асуанської висотної греблі - ключової споруди найбільшого на півночі Африки гідроенергетичного вузла.

 

Порт Даміетта (Дамьетта, Damietta) розташований на Середземноморському узбережжі у 200 км на схід від Александрії. Має у своєму розпорядженні термінали для генеральних і насипних вантажів. За проектом 2015 року потужності порту з перевалки зерна збільшуються до 7,5 млн т. На території порту діють завод з виробництва зрідженого природного газу (SEGAS LNG), контейнерний термінал, завод мінеральних добрив.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

РЕКОРД, ЩО МАЄ СТАТИ НОРМОЮ - Середньодобові показники з обробки автомобільного транспорту в Одеському порту перевищені на 70%

25 жовтня в Одеському морському порту був зафіксований новий рекорд з обробки автомобільного транспорту. За даними служби транспортування та супроводу вантажів адміністрації порту, протягом однієї доби було обслуговано тисячу сімсот двадцять два вантажних автомобіля. Серед них, з імпортними вантажами - 552 одиниці, з експортними - 713, з транзитом - 29, з порожніми контейнерами - 247 машин. Середньодобовий показник цього року, відзначили в службі, знаходиться на рівні 1000 автомобілів. Таким чином, обсяги перевищені більш ніж на 70%.

 

- Це досягнення - результат планомірної роботи адміністрації порту щодо вдосконалення інфраструктури обробки автомобільного транспорту, - прокоментував начальник Одеської філії ДП «АМПУ» Ігор Ткачук. - Це і прискорення темпів реконструкції естакадного шляхопроводу, і вдосконалення системи електронного документообігу, постійна робота над поліпшенням технології обробки вантажів на терміналах, наша принципова позиція в плані габаритно-вагового контролю ... Все разом дозволяє скоротити до мінімуму час перебування машин в порту. Не можна не відзначити і високий професіоналізм співробітників служби транспортування та супроводу вантажів, контролерів загону охорони морського порту, що працюють злагоджено і ефективно.

 

Тепер перед працівниками порту стоїть завдання закріпити досягнутий рівень, з тим, щоб показники, які на сьогоднішній день є рекордними, стали в найближчій перспективі нормою, зазначив І.Ткачук.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

Детальніше...

Майбутні фахівці морського права побували на екскурсії в Одеському порту

31 жовтня виробниче життя Одеського порту спостерігали з вікна екскурсійного автобуса студенти 3-го і 4-го курсів факультету морського права і менеджменту Національного університету «Одеська морська академія».

 

Екскурсія була організована в рамках укладеної рік тому угоди про співпрацю між ДП «Адміністрація морських портів України» та зазначеним вузом. Угода, зокрема, передбачає інформаційний обмін між сторонами в контексті підбору кадрів для державних і приватних компаній морської галузі, надання можливості студентам проходження практики в структурах АМПУ і на судах портових флотів, проведення профорієнтаційних та інших заходів.

 

Під час екскурсії по порту майбутні фахівці морського права побували на терміналах з перевалки металопродукції і зернового експорту, познайомилися з автотранспортною інфраструктурою підприємства, відвідали видовий майданчик сьомого поверху морського вокзалу.

 

- Завдяки високій кваліфікації менеджера відділу туризму Тетяни Яковлєвої, екскурсія плавно перейшла в повноцінне учбове заняття, - говорить зав. кафедрою морського права НУ «ОМА», к.ю.н., Ольга Савич. - За дві години ми встигли отримати масу корисної інформації про конфігурацію причалів і розташування перевалочних комплексів різної спеціалізації, про правові основи державно-приватного партнерства на підприємстві, дізналися, які інвестиційні проекти реалізовані і реалізуються в рамках стратегії розвитку. Корисними були відомості про стандарти природоохоронної діяльності. Багато нового ми дізналися з історичних екскурсів - у нашого порту дійсно багатюща історія, яку портовики «вміють подавати». Було цікаво, за що ми дуже вдячні ...

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

Детальніше...

У адміністрації Одеського порту відбулася виїзна нарада з контролю за дотриманням графіків реалізації ряду інвестиційних проектів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Вранці 31 жовтня відбулася планова інспекція топ-менеджментом підприємства будівельних робіт у рамках 4-х проектів: реконструкції причалу № 7 Бакалійної набережної, будівництва причалу №1-з Андросовського молу, реконструкції приміщень першого рівня пасажирського комплексу на Новому молу і заміни дорожнього покриття на третій черзі магістрального шляхопроводу. На кожному з названих об'єктів начальник адміністрації порту Ігор Ткачук провів коротку нараду з питань фінансування будівництва і дотримання підрядниками договірної дисципліни в частині графіків виконання робіт. В ході інспекції зокрема зазначалося, що два з чотирьох проектів - причал №1-з і причал №7 - реалізуються згідно з Постановами Кабінету міністрів України і мають стратегічне значення для розвитку виробничої інфраструктури порту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

За сприяння АМПУ в Одеському центрі зайнятості пройшов ярмарок портових вакансій

30 жовтня в «Будинку праці» по вулиці генерала Петрова відбувся міні-ярмарок вакансій, на якому свої пропозиції для претендентів на робочі місця надавали в основному підприємства морського транспорту: адміністрація Одеського морського порту, ТОВ «ПортПромСервіс», ТОВ «Новолог», ТОВ «Новотех-термінал», АТ«Пласке».

 

Це вже другий у нинішньому році ярмарок вакансій в Одесі з широкою участю підприємств морегосподарського комплексу. Активізації взаємодії між Одеським міським центром зайнятості (ОГЦЗ) і підрозділами портової галузі, на думку заступника директора центру Ганни Перекло, сприяв Меморандум про співпрацю, підписаний між Державною службою зайнятості та ДП «Адміністрація морських портів України».

 

- У нинішньому році зв'язки між Одеським міським центром зайнятості та підприємствами морської галузі регіону розвиваються особливо успішно - зауважила Ганна Перекло. - Це не тільки ярмарки вакансій, а й інші напрямки. Скажімо, робота з профорієнтації підростаючого покоління ... Активний вихід підрозділів морської галузі на ринок праці, безумовно, є позитивним явищем, оскільки в якості стартових умов вони пропонують не мінімальну зарплату, як більшість роботодавців, а, як правило, істотно вище.

 

Цьогорічний ярмарок проходить, за оцінкою заступника директора ОГЦЗ, на тлі нових, таких що раніше не спостерігалися, тенденцій на ринку праці України. Якщо до цього роботодавець не виявляв активності, то тепер він явно зацікавлений у припливі робочих рук. Однак, поки відчутна потреба виникла тільки у відношенні робітничих професій. Ринок перенасичений пропозицією економістів, юристів, менеджерів середньої ланки. Потрібні ті, хто може працювати руками.

 

Це підтверджується і переліками вакансій, з якими компанії прийшли на ярмарок. Так, старший інспектор служби управління персоналом Одеської філії АМПУ Роман Лисий зауважив, що підприємству потрібно заповнити кілька десятків робочих місць. Все це робітничі професії, як кваліфіковані, так і некваліфіковані. Стивідорній компанії «Новотех-термінал» потрібні слюсарі, електрогазозварники, тальмани, прибиральники, повідомила начальник відділу кадрів компанії Ольга Волощук. Інша стивідорна компанія Одеського порту - «Новолог» потребує докерів-механізаторів з досвідом роботи кранівника, слюсарів та фрезерувальника, поінформувала менеджер з кадрів компанії Тетяна Теренько.

 

Учасники ярмарку прагматично не розраховують, що за її результатами вдасться заповнити всі вакансії. Це тільки початок шляху. А як майданчик, де можна заявити про свої потреби, ярмарок вакансій - відмінний інструмент.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

Детальніше...