МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

На рейді: 9
Під обробкою: 22

Для запобігання техногенних, терористичних, інших загроз, а також за наявності фактів корупції в порту. Цілодобова Гаряча Лінія (048) 706-57-96 Адміністрації Одеського морського порту. З решти питань звертатися за телефонами у контактному довіднику

«Порт є саме існування Одеcи»

— Граф А.Ф.Ланжерон

e-procurement-uspa-uae-procurement-ocsp-ua

РОЗДІЛИ

resolution-ukr

anti-corruption-ukr

comment-ukr

transport-ukr

procurement-ukr

Одесское областное радио

Порт у соціальних мережах

 

n-an-an-an-a

ГАЗЕТА «ОДЕСЬКИЙ ПОРТОВИК»


       2018.01.25


                        Архів за 2015 рік

                        Архів за 2016 рік

                        Архів за 2017 рік

archival-photos-ukr

АНАЛІТИКА

ОГОЛОШЕННЯ

Авторизація

Хрещенська купіль в Одеському порту (фоторепортаж)

19 січня 2018 року. 11 година дня. Одеський морський вокзал.

Після святкової літургії в Храмі Св. Миколая та освячення «йордані» біля кордону 17 причалу, перед зануреними у воду дерев'яними люльками вишиковується черга бажаючих здійснити традиційний обряд очищення водохресною водою. Адміністрація порту постаралася створити для купальників максимально комфортні умови. На причалі працюють роздягальні, активісти молодіжної організації порту роздають всім бажаючим гарячий чай з самовару, чергують рятувальники, водолази, медики.

 

В обідню перерву серед бажаючих прийняти очисну купіль можна було побачити керівників адміністрації порту, багато працівників Одеської філії ДП «АМПУ», ДП «Одеський порт», стивідорних компаній та інших організацій, що здійснюють свою діяльність на території порту. Це теж - традиція.

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Морський вокзал запрошує на водохресні купання

19 січня, в день, коли православні відзначають Хрещення Господнє, Одеський порт запрошує одеситів і гостей міста на традиційні водохресні купання. Купіль обладнана на 17 причалі морського вокзалу (набережна яхт-клубу). Під час проведення обряду на причалі чергуватимуть рятувальники, водолази та медичні працівники. До послуг купальщиків - чоловіча і жіноча роздягальні. Урочиста літургія в храмі Св. Миколая на 17 причалі розпочнеться о 10.00.

 

Рада Молодіжної організації Одеського порту

 

 

 

 

Детальніше...

МООП запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей»

Молодіжна організація Одеського порту спільно зі Службою охорони праці оголошують про початок Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей» та запрошують до участі юних портовиків.

 

Участь у конкурсі можуть взяти школярі, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх установ, коледжів, училищ, в тому числі художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

перша група - від 6 до 10 років;

друга група - від 11 до 14 років;

третя група - від 15 до 18 років.

 

В рамках першого регіонального відбіркового туру конкурсанти від Одеського порту повинні направити свої роботи в строк до 15 лютого 2018 року на адресу Служби охорони праці (Управління порту № 3, каб. № 2, контактна особа - Ільчишин Олександр Васильович).

 

Завершиться регіональний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей» 15 березня. Підсумки конкурсу та урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться напередодні Всесвітнього дня охорони праці.

 

Окрім заявлених організаторами цінних призів переможцям конкурсу кращі малюнки юних портовиків ляжуть в основу плакатів «Охорона праці - очима дітей», представлених на інформаційних дошках всіх управлінь і підрозділів Одеського порту.

 

Довідка: Даний захід проходить вже всьоме за сприяння Державної служби України з питань праці. У минулому році в конкурсі взяли участь учні понад 20 шкіл Одеси та області, 10 будинків творчості та студій дитячого малюнка, чимало робіт надсилали і діти співробітників підприємств і організацій Одеського регіону. За результатами регіонального етапу VI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей» оргкомітет розглянув 558 робіт юних одеситів у віці від 6 до 18 років.

 

 

Детальніше...

Ігор ТКАЧУК: продовжувати традиції Одеського порту для мене - справа честі (представники адміністрації і профспілки порту відвідали обласну дитячу лікарню)

11 січня ц.р. начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук та голова профспілки порту Володимир Зайков відвідали Одеську обласну дитячу клінічну лікарню (ООДКЛ). Для маленьких пацієнтів установи портовики привезли подарунки - новорічні набори кондитерських виробів. Головлікар ООДКБ Валентин Гудзь тепло подякував гостям за надану увагу і поділився інформацією про повсякденну діяльність і плани розвитку дитячої лікарні. І.Ткачук, в свою чергу, запевнив керівництво ООДКБ в тому, що портовики продовжуватимуть традицію співпраці з цим унікальним медичним закладом.

 

- Хочу сказати, що цій традиції вже багато років, - підкреслив І.Ткачук. - І допомогу, яку надають обласній дитячій лікарні адміністрація і профспілка порту, полягає не тільки в подарунках на новорічні свята. Портовики відгукуються на прохання медиків, пов'язані з їх безпосередньою роботою. Так, наприклад, кілька років тому була ситуація, коли наше підприємство надало спеціальну техніку та кваліфікованих працівників, які допомогли підняти і встановити на штатне місце дороге медичне обладнання ... Що стосується нашого сьогоднішнього візиту, то ми сподіваємося, що солодкі подарунки портовиків піднімуть маленьким пацієнтам настрій і таким чином сприятимуть їх швидкому одужанню ...

 

Володимир Зайков додав до сказаного, що адміністрація і профспілка Одеського порту допомагають в міру сил і можливостей дитячим будинкам і школам-інтернатам, спеціалізованим медичним закладам для дітей і дорослих, конкретним багатодітним сім'ям та іншим категоріям громадян, які потребують соціальної підтримки. Зокрема, в дні новорічних канікул за рахунок профспілки були придбані понад 2 тисячі кондитерських наборів для дітей, а також квитки на головну ялинку Одеси в концертно-виставковому комплексі морського вокзалу. Цього року дитячий новорічний мюзикл, завдяки профспілці порту, подивилися діти працівників правоохоронних органів, військовослужбовців Держприкордонслужби та ВМС України, учасників АТО.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

Детальніше...

В Одеському порту пришвартувався американський есмінець USS CARNEY (DDG 64)

Вранці 8 січня біля причалу нового терміналу Одеського порту на Карантинному молу пришвартувався американський есмінець Carney (DDG64). Корабель увійшов у Чорне море «для підтримки безпеки і регіональної стабільності», повідомив на своїй сторінці в Твіттер прес-центр командування ВМС США в Європі.

 

Це вже четвертий візит у Чорноморську акваторію есмінця Carney за останні кілька років. У липні минулого року «Карні» знаходився в Одеському порту з 10 по 18 липня. Тоді корабель брав участь в міжнародних навчаннях «Сі Бриз-2017», під час яких, до речі, на його борт піднімалося Президент України Петро Порошенко. Цього разу USS CARNEY пробуде в Одесі до 11 січня, після чого відправиться до портів Болгарії, Румунії та Грузії.

 

Для довідки: USS Carney був спущений на воду в липні 1994 року. Його довжина становить майже 154 м. Максимальна швидкість 32 вузла. Команда складається з 337 чоловік, в т.ч. 23 офіцерів. Есмінець оснащений корабельною багатофункціональною бойовою інформаційно-керуючою системою «Іджіс», має більше 90 пускових ракетних установок, несе на борту крилаті ракети Tomahawk. Місцем базування Carney є іспанська Рота. Новий 2018 й рік екіпаж зустрів в італійському порту Бріндізі.

 

Прес-служба адміністрації Одеського порту

 

 

 

Детальніше...

Дорогие портовики, друзья, коллеги, партнеры по морскому бизнесу!

Примите самые сердечные поздравления с Новым годом и Рождеством Христовым - долгожданными праздниками,  которые дарят нам радость, несут тепло и уют в каждый дом!

 

Уходящий 2017-й год вписал очередную страницу в уникальную историю Одесского порта. И мы благодарим всех, кто в этом году прикладывал свои силы, знания, профессиональный опыт для развития производственных мощностей предприятия, наполнения его грузовой базы, укрепления репутации Одессы как крупной торговой и главной военной гавани Украины. Результат наших общих усилий по своему масштабу выходит далеко за рамки узкой полоски побережья, обозначенной на картах и лоциях Черного моря. Обеспечивая прибыльную работу одного конкретного порта, мы содействуем укреплению национальной экономики в целом, даем возможность правительству реализовывать курс на повышение благосостояния рядовых граждан Украины, построение на нашей земле цивилизованного общества, в котором хотели бы жить наши дети и внуки.

 

В преддверии праздника пожелаем друг другу сохранить стойкость и традиции морского братства, которые станут залогом нашего успеха в будущем году.

 

Пусть наступающий год  будет насыщен не только новыми планами и идеями по развитию бизнеса, но и возможностями для их претворения в жизнь.

 

Здоровья и благополучия вам и вашим близким в Новом году! Мира и процветания Украине!

 

И.ТКАЧУК, начальник администрации Одесского порта

Детальніше...

У Інтерклубі Одеського порту пройшов вісімнадцятий за ліком Merry Christmas

Увечері 25 грудня ц.р. в Інтерклубі Одеського порту (Seaman's club) відбулося традиційне святкування Католицького Різдва. Цього разу християнський гімн Merry Christmas у приміщенні старовинної будівлі в корені Військового молу разом з одеситами співали іноземні моряки з суховантажів NEW KOSMOS (190 м, прапор - Маршаллові о-ви), VULLY (181 м, прапор - Швейцарія), AKVITANIA (190 м, прапор - Великобританія), NORD MARU (190 м, прапор - Сінгапур), PPS TOMO (190 м, прапор - Сінгапур), APOGEE ENDEAVOUR (169 м, прапор - Панама) - всього понад 30 осіб. Обряд Різдва в порту справляли у 18-й раз після відродження Seaman's club у 2000 році.

 

За словами директора Інтерклубу Тетяни Тарасик, різдвяне служіння для моряків провели капелани Морського товариства (Sailors` Society) Леонід Безвершенко і В'ячеслав Шпаковський. Їм допомагала християнська молодь з одеських церков - хлопці і дівчата співали колядки українською та англійською мовами. Служіння завершилося роздачею подарунків від Санта Клауса. Друга частина вечора пройшла за різдвяним частуванням, неформальним спілкуванням і фотографуванням біля вбраної ялинки.

 

- Різдво Христове - це одночасно один з найважливіших християнських, державних і сімейних свят, яке відзначають більш ніж в 100 країнах світу, - коментує Т.Тарасик. - Трудівники моря, які в цей день не можуть зустріти його зі своїми близькими, не повинні відчувати себе обділеними. Тому представники Інтерклубу побували на борту всіх суден, які обробляються біля причалів, і запросили моряків-католиків на наш портовий Christmas. Пропозиція була прийнята з радістю. На нашому святі побували громадяни Індії, Філіппін, М'янми, Греції. Всі вони повезуть з собою частинку української гостинності та турботи про їх благополуччя...

 

Прес-служба адміністрації Одеського порту

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

ДП «КТО» ПРИЙНЯВ ПЕРШИЙ КОНТЕЙНЕРОВОЗ - п'ятитисячник ZIM HAIFA

21 грудня дочірнє підприємство "Контейнерний термінал Одеса" (ДП «КТО») німецької HHLA International GmbH прийняв перший п'ятитисячник судноплавної лінії ZIM Integrated Shipping Services - ZIM HAIFA (місткість 5047 TEU, довжина 294,1 м). Це найбільший контейнеровоз лінії в Чорноморському регіоні. Судно пришвартоване біля причалу 2-к нового терміналу.

 

Коментуючи цю подію, начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук сказав:

 

- Сьогодні ми разом з нашим стратегічним партнером, компанією «Контейнерний термінал Одеса» відзначаємо непересічну подію - захід в Одеський порт нового сервісу лінії ZIM. Для адміністрації порту цей суднозахід також важливий, як і для оператора контейнерного терміналу, тому що ми разом робимо спільну справу - сприяємо розвитку зовнішньоекономічних зв'язків. Завдяки новому сервісу ДП «КТО» зможе збільшити контейнерообіг, тим самим підтвердить своє звання лідера контейнерного бізнесу в Україні. Але, крім відкриття нового сервісу, у нас є і інші нагоди для гордості. По-перше, 13 грудня Кабмін погодив документацію для подальшого будівництва хвилерізу, що є частиною проекту «Карантинний мол», який ми реалізуємо спільно з ДП «КТО». Нагадаю, що це один з найбільш масштабних інфраструктурних проектів не тільки в галузі, а й в Україні. І, нарешті, не менш радісна подія: 20 грудня Кабмін затвердив фінплан ДП «АМПУ» на 2018 рік. Вперше за багато років ми отримали головний фінансовий документ не в середині року, не глибокої осені, а напередодні Нового року. Ми вдячні уряду за те, що у АМПУ і всіх його філій з'явилася можливість реалізувати намічені проекти.

 

Імпровізовану прес-конференцію з нагоди заходу першого контейнеровоза ZIM HAIFA відкрив перший заст. начальника адміністрації Одеського порту Олександр Зубик.

 

-Заход першого п'ятитисячника компанії ZIM - це показник того, наскільки плідно адміністрація порту працює з німецькою компанією «Контейнерний термінал Одеса». Компанія розвивається, доказом чого служить новий термінал, на якому сьогодні обробляється контейнеровоз-пятитисячник. Це штучно створена територія, яка поки не огороджена від впливу хвиль. Тому так важливо, що Кабмін затвердив новий проект добудови хвилелому. Укладено договір з підрядником, і в середині січня наступного року сюди прибуде спеціалізована техніка, а самі роботи на хвилеломі почнуться навесні. Адміністрація порту зробить все для того, щоб оператор контейнерного терміналу міг безпечно і якісно обробляти судна, - зазначив перший заступник. начальника ОФ АМПУ.

 

За словами гендиректора компанії «КТО» Анастаса Коккіна, суднозахід першого п'ятитисячника компанії ZIM – «це знакова подія».

 

- Останнім часом компанія ZIM розширює свій бізнес в Україні, показуючи тим самим, що керівництво вірить у стабілізацію економіки країни, надійність нашої компанії, Одеського порту в цілому. Для нас це знак, що сервіс, який ми надаємо, близький до європейського рівня. Клієнти приходять туди, де створені комфортні умови роботи, вкладаються інвестиції в розвиток інфраструктури ... Сьогодні на вітчизняному контейнерному ринку ДП «КТО» є лідером, як за обсягами вантажопотоків, так і заінтенсивностю обробки суден. Залежно від конфігурації судна і вантажного планування оператори трьох перевантажувачів на новому причалі Карантинного молу можуть виконувати до 90 рухів на годину. Сучасне обладнання дозволяє обробляти судна типу BosphorMax (судна, які можуть пройти через Босфор) ... Суднозаходи великих контейнеровозів дозволяють ДП «КТО» значно збільшувати обсяг перевалки контейнерів ... Рік, що минає був для нас непростим. Проте, сподіваємося переробити понад 290 тис. TEU, - повідомив А.Коккін.

 

Далі гендиректор компанії-оператора терміналу подякував керівництву АМПУ, адміністрації Одеського порту і особисто начальнику ОФ АМПУ Ігорю Ткачуку за сприяння у затвердженні Кабміном нової редакції проекту будівництва хвилерізу. «У бюджеті закладено кошти, проект затверджений. Розраховуємо, що навесні 2018 року адміністрація порту відновить будівництво хвилелому і завершить його в 2021 р. Наша компанія запланувала на наступний рік продовжити освоєння нової території на Карантинному молу в рамках укладеного з АМПУ договору ... ».

 

Як зазначив виконавчий директор ДП «КТО» Ігор Яровенко, «постановка компанією ZIM п'ятитисячника на сервіс, з яким ми працюємо протягом кількох років, є результатом клієнтоорієнтованої політики терміналу і свідчить про позитивну оцінку нашим клієнтом перспектив українського ринку контейнерних перевезень. Зі свого боку, ДП «КТО» буде продовжувати надання сервісу найвищого класу, що відповідає стандартам провідних термінальних операторів Європи».

 

ДОВІДКА. Компанія "Контейнерний термінал Одеса" є дочірнім підприємством HHLA International GmbH і входить до групи одного з провідних в Європі логістичних холдингів - німецької компанії HHLA AG (Гамбург). З 2010 року компанія спільно з АМПУ в особі адміністрації Одеського порту здійснює будівництво нового контейнерного терміналу (19.3 га намитої території, причальна лінія 650 м, що обладнана трьома сучасними перевантажувачами Liebher, здатними обробляти судна місткістю до 10 тис. TEU). Перша черга терміналу здана в 2014 р Загальний обсяг інвестицій проекту «Карантинний мол» склав 5 млрд. грн. (в обчисленні 2014 г.). У 2017 року близько 40% вантажопотоків були оброблені на причалах нового терміналу.

 

 

Як один з найбільших німецьких інвесторів не тільки портової галузі, а й України в цілому, ДП «КТО» за минулі роки інвестувало в розвиток інфраструктури Одеського порту понад 1 млрд. гривень. За 17 років роботи в Одеському порту компанія переробила близько 5 млн. TEU.

 

Судноплавна лінія ZIM Integrated Shipping Services - один з найдавніших і стабільних партнерів оператора контейнерного терміналу ДП «КТО» в Одеському порту.

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

Детальніше...

З новорічними подарунками до Будинку з ангелом

20 грудня начальник адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук та голова Профспілки працівників морського транспорту Одеського порту Володимир Зайков відвідали дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака (Будинок з ангелом) - унікальний заклад, де здійснюються програми з діагностики, лікування і реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної і периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату.

 

Портовики ознайомилися з роботою Центру, де отримують медичну допомогу світового рівня діти-інваліди з Одеського та інших регіонів України. Керівник адміністрації та профспілковий лідер відвідали відділення, де застосовуються ефективні методики лікувальної фізичної культури, апаратна фізіотерапія, сенсорна інтеграція, гідрокінезіотерапія, арттерапія, а також театр центру, комп'ютерний та спортивний зали, подивилися, як працює персонал над прищепленням соціальних функцій маленьким громадянам з обмеженими фізичними можливостями, допомагаючи їм відчути повноту життя.

 

- Я вражений побаченим, благородством завдання, яке виконує Центр, - поділився враженнями Ігор Ткачук. - Вважаю: люди, наділені владою і фінансами, просто зобов'язані сприяти цьому не маючому аналогів закладу, що існує на кошти від благодійності. Ми повинні дбати про наших дітей. Одеський порт стояв біля витоків створення Будинку з ангелом, надавав благодійну допомогу Центру протягом всієї історії його існування - з 1996 року, і ця традиція буде продовжена, незалежно від політичної та економічної ситуації, - висловив упевненість І.Ткачук.

 

У ході свого візиту до Будинку з ангелом начальник адміністрації Одеського порту і голова профспілки подарували дітям-пацієнтам, новорічні набори солодощів.

 

На прощання Ігор Ткачук передав Центру 250 запрошень на відвідування дитячих ранків в порту з театралізованим музичним шоу «Солодка казка», створене колективом концертно-виставкового комплексу під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Ганни Чорнобродської за участю провідних артистів одеських театрів.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Свято для дітей-сиріт всієї області було організовано в Одеському порту

19 грудня, у день св. Миколая у концертно-виставковому комплексі Одеського порту стартувала кампанія новорічних ранків для дітей. Символічно, що перше свято було подаровано найменш захищеній категорії маленьких громадян. Адміністрація Одеського морського порту спільно з обласною Радою миру організували новорічний бал для дітей-сиріт з усіх куточків Одеської області.

 

Начальник Одеського філіалу ДП «Адміністрація морських портів України» Ігор Ткачук, на початку заходу, зауважив в спілкуванні з представниками ЗМІ, що традиції Одеського порту проводити благодійні театралізовані новорічні вистави для дітей ось вже 22 роки.

 

- Я радий можливості від імені Одеського порту запросити сюди з усієї області дітей, які більше за інших потребують тепла і турботи, - сказав І.Ткачук.

 

 Ігор Ткачук, а також голова обласної Ради миру Таміла Афанасьєва, владика Віктор і президент благодійного фонду Юрій Бутько привітали маленьких гостей порту з днем ​​св. Миколая, майбутніми новорічними святами і висловили масу найкращих побажань.

 

А потім дітей чекало театралізоване музичне шоу «Солодка казка» представлене колективом концертно-виставкового комплексу під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Ганни Чорнобродської за участю провідних артистів одеських театрів. І, звичайно ж, кожен з понад тисячі дітлахів отримав подарунок.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

До уваги представників ЗМІ!

19 грудня 2017 р. до 50-річчя Одеська обласна рада миру у Концертно-виставковій залі адміністрації Одеського морського порту відбудеться благодійна акція для дітей Одеси та області. Захід присвячений до Дня Святого Миколая та організований за підтримки Одеського морського порту й Одеської Єпархії.

 

Програма заходу:

14:30 - Брифінг (Спікери: Начальник адміністрації Одеського морського порту – Ігор Ткачук; Голова ГО «Одеська обласна рада миру» - Таміла Афанасьєва)

15:00 - Урочисте відкриття заходу.

Місце проведення: Морський вокзал, вул. Приморська, 6 (КВЗ)

 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

067-771-24-92 – Євгенія  Прокопець

(048) 729 - 31 - 33 – Прес-служба.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Детальніше...